Nemáte někdo - MERIDA Matts TFS 900-D 2007

24 nepřečtených
  • reidy

    stojí zato do toho investovat? – Prosím zkušenosti

    0 0
    • Brzdič  

      Nestojí! Investice je to velmi špatná. S přibývajícím časem bude hodnota investice klesat. Daleko rozumnější je investovat do cenných papírů, nebo termínovaných vkladů, zlata, diamantů, starožitností … Pokud ovšem nehledáš nejvýnosnější investici, ale kolo na ježdění, tak bude hodně záležet na tom kolik do toho chceš vrazit, kde s tím budeš jezdit, kolik zhruba najedeš … Taky záleží na tvých preferencích, jestli to musí být Merida (třeba z důvodů blízkého servisu), nebo to může být i jiná značka. Musí to bejt model 2007, nebo i starší modelová řada, se slevou?

      0 0
    • reidy  

      Díky za radu, cenné papíry mám a právě výnos z nich dovoluje „investici“ nenávratnou do biku. Jinak do dnes jsem jezdil Author, ale právě tento model Meridy 07 se mi prostě líbí. jak osazením, geometrií tak i v poslední řadě des. Jezdím jen tak pro radost ( žádné závody ).

      0 0
      • Brzdič  

        Pokud nemáš žádný extra požadavky, kolo se ti líbí, vyhovuje geometrie tak není co řešit. Nějaký zkušenosti ostatních nečekej, pokud ho někdo má, tak si ho šetří na jaro ;-)

        0 0
    • MlokCZ  

      Já bych ty prachy za to určitě nedal. 33k (pokud ji nemáš někde o hodně levněji, pak by to byla jiná) se dá investovat mnohem lépe. Projdi si historii, teď se tu řešily nový kola od 20 do 40k velmi často.

      0 0
      • MlokCZ  

        Třeba tady www.bike-forum.cz/…4/forum.html#… a pokud se ti Grand C. 7 zdá už moc peněz, tak GC6.

        0 0
        • sportovni_biker  

          A co když na nové kolo nechce čekat min. dva měsíce, nebo kolik je tam ta dodací lhůta a následně když se mu na tom něco podělá, tak to složitě posílat a doba se znovu bude načítat. Canyony jsou sice hezká výhra, ovšem vyberou si svoji daň na časových intervalech.

          0 0
          • MlokCZ  

            Ale těch kol tu byla na výběr i spousta jiných než Canyony v té cenové relaci (které jsou lepší než ta Merida), jen si projít více historii.

            0 0
          • MlokCZ  

            Třeba jeden z těch odkazů jsem vyhrabal. www.bradsky.cz/index.php?…

            To je proti tý Meridě úplně někde jinde a naopak je to kolo který musí vzít hned, dokud ještě nějaký mají (takže nehrozí že na něj bude čekat několik měsíců).

            0 0
          • MlokCZ  

            Nebo ten Trek, co tu byl zmiňovaný. Ten se mi taky líbí víc za ty prachy, ale o chlup míň než ten Amulet. www.kolokolo.cz/…ek/trek-8000

            0 0
    • sportovni_biker  

      Já bych do toho určitě za ty peníze šel. Kolo budeš mít z velké části na XT a zbytek LX, za což se stydět určitě nemusíš. Vidlici to má Relica, která nahradila z předchozích let Manitou Black, tak tam by to mělo být taky bez problémů. Brzdy Avidy 5 jsou dost kvalitní, budeš spokojen. A design je individuální, mně se třeba líbí hodně, ale připrav se, že valná většina ti to kolo pomluví nebo schválně nedoporučí, protože jim vadí nápis na hlavní trubce a budeš mít, jak tomu říkají „masovku“ :-)

      0 0
      • MlokCZ  

        A třeba proti tomu Amuletu, který má i XT hydrauliky je to o „pouhé 2kg“ těžší a stojí stejně.

        0 0
      • MlokCZ  

        Jinak mě nápis Merida nevadí ani trochu, ale vadí mi ta cena. Kdyby stálo tak 25–26k, tak řeknu, že je to výborná koupě.

        0 0
    • reidy  

      No i to může být od 8/2007 cena 26 990,–-Kč – kdo si počká.....

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.