NEDĚLE 28.9. - NA OBĚD KE GROBIÁNOVI

221 nepřečtených
  • Thapsus

    Ještě zbývá skoro celý . Místo srazu: Pod Barandovským mostem na branické straně. Čas srazu: 10.30. Předběžná trasa: klasika kolem Loděnice pak pěkný sjezd do Svatého Jána a oběd u Grobiána. Dál dle aktuální (mojí) kondice. Tempo: cykloturistické. Počasí: slunečné. Převýšení: střední. V případě deště:  to zrušíme. V případě bahna:  budem od bahna. Změna trasy vyhrazena.

    0 0
    • teepeex  

      jsem si dal desne na tlamu, ale uvidime

      hejbat bych se mel

      0 0
      • Thapsus  

        stačí i malý hejbání – pojedou holky, žádný chrtění nebude :-)

        0 0
    • Pebe  

      mám pracovní pohotovost, ale jel bych rád

      0 0
      • Thapsus  

        k babičce na kachničku ale počítám že jet můžeš, že jo ? :-)

        0 0
        • Pebe  

          nemůžu, babičku si vyzvednu k večeru na Zličíně, vrací se z dovolené ;-)

          0 0
    • Bender382  

      Pravděpodobně se taky přidám, ale ze soboty na neděli budu spát v řevnicích, takže dám pak vědět jestli se mi podařilo vstát tak abych dojel k baranďáku nebo na vás někde počkám.

      0 0
    • ravag3r  

      Ale jó, klidně bych se přidal, pokud nebudu mít co lepšího na práci:)) Kolik to bude km? Sem dost zbouranej poslední dobou:))

      0 0
    • Stumpa  

      Já bych se s dovolením přidal,teda pokud na mě občas počkáte.

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Škoda to budu v Oslavanech, jedině že by to neklaplo – hezky si to užijte :-)

      0 0
    • Manhack  

      Mozna se pletu ale U Krobiana :-)

      Mozna se pridam, pokud budu moci. Lec jsem na tom bidne s kondickou, nerad bych zdrzoval :-)

      0 0
    • Fenous  

      Thapsusi, vezmi mi pls. 2 ty M5 srouby ke kosiku barva cerna. Dam ti v tu nedeli penize. BTW jses v sobotu v praci? Co dat odpol. Okor-Kralupy-Rez?

      0 0
      • Thapsus  

        Ahoj, jo vezmu, ale raděj mi to připomeň v pátek esemeskou / 721 834 779 /. V sobotu nedělám, jedu ráno do Kolína za Vilmou, přijedeme až v neděli rovnou na sraz. Ale pojedu tam kolmo podél Labe po turistických stezkách, tak kdybys sis chtěl v sobotu dopoledne udělat vyjížďku, budu rád za společnost.

        0 0
        • Fenous  

          OK. pripomenu, Kolin tam a zpet bych asi nedal :-) Kolik to je km?

          0 0
    • pajan  

      Pokud se vyležim a občas na mě počkáte tak bych jel… Už jsem nebyl skoro týden na kole a furt ležim…

      0 0
    • Smazaný účet  

      jel bych, ale běžím Běchovice…

      0 0
    • karliner  

      vyjížďku lze zakončit v hospodě na cvičišti v prokopáči, kde by mohl být poslední country večer :-)

      0 0
      • Krys  

        Do ******, do ****** … Niekoľko týždňov sa nič nedeje a potom sa v jeden víkend zorganizujú  minimálne dve super akcie. To bude ešte dilema. A navyše na mňa niečo lezie.

        0 0
        • karliner  

          3,5 dl horkého silného čaje zchladit 1,5 dl studeného rumu, dochutit citrónem a medem (pozor – med vmíchat až po zchlazení čaje rumem, jinak je to na hovno) a vypít.

          proceduru opakovat do zapuzení bacilu nebo do dosažení pocitu, že nějaká choroba mě přece nerozhází…

          0 0
          • Krys  

            Musí to byť rum? Nemôžem ho nahradiť niečim menej hnusným?

            0 0
            • karliner  

              Božkovský rum je chutný hlupče :-)))

              Ale lze nahradit slivovicí, skotskou whiskey, irskou whiskey nebo bourbonem, naopak nedoporučoval bych absinth, ouzo atp a už vůbec ne nápoje, které nedosahují volume 40%

              0 0
              • Krys  

                V požadovanom volume mám doma možno trochu becherovky. Ale nevadí, aj tak budem musieť ísť kúpiť citróny. Ouzo (ak by som zohnal) by ale mohlo zabrať, nie? Je to vlastne bromhexin vo väčšom balení.

                0 0
                • karliner  

                  no jo, to v podstatě je, ale smícháním ouza, čaje, citronové šťávy (i kdyby byly citróny bio) a medu vznikne nepitelná sloučenina

                  0 0
                  • Krys  

                    To asi ano. Na druhej strane, keď mi to nebude chutiť, budem mať reálny pocit, že sa liečim. V každom prípade, kolega ma ťahá na pivo.

                    0 0
                • pajan  

                  OUZO? MŇAMI

                  0 0
                  • Bender382  

                    jedno z nejhnusnějších pití co znám, stejně jako retsina

                    0 0
                    • S!lent  

                      ale no tak Bendere, kdyz nic jinyho nebylo jak ti prislo k chuti :-P

                      0 0
                      • Bender382  

                        to mi radši moc nepřipomínej, stejně to bylo proto že ste mi vypili slivovici z domova

                        0 0
                    • Krys  

                      Predpokladám, že si ouzo a recicinu skúsil len raz. :) Mne to pripadá ako keď si niekto povie, že skúsi rum a dá si boškov esenciálny macerát. Potom samozrejme vyhlási, že rum je najhnusnejšie pitie na svete.

                      0 0
                      • Bender382  

                        potom mi už stačilo jen přičichnout a bylo po chuti, nechápu snahu cpát do vína ještě pryskyřici:)). Jinak s tím rumem musím souhlasit, božkov a spol nemůžu ani cítit ale když je to něco lepšího tak si rád dám…

                        0 0
                • Davy  

                  Becherovka má (a co pamatuju měla) 38 vopiček. Ani rum už není co býval a i Božkov klesl na 37,5. Takže to budeš muset nastavit tou slivovicí. Teda pokud je domácí a má aspoň 52.:-)

                  0 0
    • SNAIL  

      Pokud bude v sobotu hezky a dáme něco dlouhého, tak se k vám v neděli přidám

      0 0
      • karliner  

        ha!

        chrt.

        0 0
      • Thapsus  

        no to určitě doraž ! Jen si tu marně lámu hlavu, co to v Tvém jazyce znamená dlouhá vyjíždka, když ta krátká měří 400 km ?:-)

        0 0
      • Twister  

        Zdar. Pokud bude to v sobotu oficielní akce, tak bych byl šťasten, kdybych byl informován. :) Jestli budu v Praze, něco bych dal.

        0 0
    • l-e-t-o  

      Nepojedu, protože v pátek za mnou přijede přítelkyně a budeme spolu až do pondělí, takže bajk teď přes víkend odpadá.

      0 0
      • karliner  

        jestli je to Slovenka, tak v jiném threadu máš několik různých návodů na to, jak ji utahat a tudíž bys v neděli vyrazit mohl

        0 0
    • george.n  

      Jelikoz ma byt pekne a v sobotu jsem v praci, tak bych mel dorazit. Pokud nebudu na jiny chrti vyjizdce.:-)

      0 0
    • Twister  

      Kudma vede přesně trasa? – Já kterou dívčinu mám vzít s sebou… Dnes jsem mladou vytáhl po červené na Karlštejn a kombinace nové kolo s kotoučovkami a nášlapy byla v těch sjezdech dost smrtelná. V každym hodila tlamu. :/

      0 0
      • Pebe  

        otloukáš jí, jo? :-) Vem všechny a máš to ;-)

        0 0
        • Thapsus  

          Dobrej nápad jako vždycky má Pebe. Vem je všechny a která přežije, tu si vezmi za ženu :-)

          0 0
          • Pebe  

            doufám že se na mě v práci nedomluví, bych rád konečně poznal Vilmu ;-)

            0 0
            • Thapsus  

              No nevim jestli je dobře tě k ní pouštět. Líbí se jí  vypracovaný lejtkový svaly :-)))

              0 0
        • Twister  

          Tak dobrá zpráva pro Pebeho. Zdá se, že by možná jely hezký lejtka. :)

          0 0
          • Pebe  

            to vypadá jako dobrej nick na BF :-)

            budu nabíjet baterky do foťáku a doufat, že mi do toho nevleze práce

            0 0
    • Thidney  

      JJsem momentálně zralej na kolonku jedu, ale nevím na čem. Jsem na Velebitu dost odpravil kolo. Uvidíme, třeba to nějak pospravím.

      0 0
      • Elwing  

        Momentálně nebo mentálně, hehe. Manas minulý víkend říkal: pojedem v neděli někam na kole na oběd, třeba k paviánovi. Já na to, že se zbláznil, když na xc neseděl asi tak skoro celý rok, ale vypadal nějak nadšeně. Nakonec se stejně v sobotu zasekl v baru do pěti do rána, takže jsem měla klid :)

        0 0
        • Thidney  

          No dobře, množství ryzlinku v mé krvi bylo dnes nad ránem nemalé :-)

          Tak pojeďte teď v neděli, tatík je na treku v Bhútánu, tak můžu vyrazit na jeho kole .)

          Co se týče kola – pokusil jsem se dokázat, že cesty přes Velebit jsou průjezdné. I ty, co maj v popisu odminováno jen do 5m od cesty. Asi to chtělo odolnější tančík. Příští týden budu mít fotky, tak zkusím dát dokupy nějakej popis kam jo a kam radši ne.

          0 0
          • McBlacky  

            co jsi provedl s kolem proboha?

             
            0 0
            • Thidney  

              posledni serpentina pred traverzem se podemnou utrhla. Nejakejch 20m po vapencovych sutrech, nastesti me pred podstatne hlubsim poletem zachytila trnita vegetace. Myslim, ze jsem se na sve 35 narozky znova narodil.

              Co se tyce kola, tak prozkoumat ram, na to jsem jeste nenasel odvahu. Co bylo videt na prvni pohled – vidlice jiz nama zadne ovladaci prvky, spodni ventilek je pryc, velke pile chybi 5 zubu v kuse, gripsifty jsou rozstipany – ale fungujou, zadni brzda postrada propojeni s pakou. Prelomeny upinak a jeste by se par veci naslo .)

              0 0
              • jizby  

                Hlavně, žes přežil zdráv.  A aspoň že to protékání oleje přes spodní ventilek se tím vyřešilo .)

                0 0
              • Manas  

                No ty kraso, ty se takhle likvidujes? A prej ze sjezd je nebezpecnej :-)

                Hlavne ze si ok ty, podle popisu to musela bejt dost klika.

                0 0
          • Elwing  

            Zrovna tebe bych se potřebovala na něco poptat :) ale v neděli na kolo, no nevím…

            0 0
    • 4xMM  

      Ahoj, mám asi hloupý dotaz, ale co to znamená „klasika kolem Loděnice“? Můžeš trochu upřesnit, kudy  se konkrétně pojede (třeba i odkaz na nějakou mapu)? Sbírám inspirace kudy všude jezdit… :-) Dík!

      0 0
    • Vsara  

      Několikrát jsem zde už váhala, zda se nepřidat k nějaké výjížďce … moc ráda bych, ale naprosto netuším jak zjistit, zda bych vám stačila. Svatý Ján … Grobián .. neznám ty pojmy.

      Mám vohavnou klaustrofobii, takže nemohu jezdit metrem, takže v Braníku budu mít z Čerňáku už nějakých 30 km v nohách – ovšem a zpět dtto. Jenže netuším o čem je to dál. Jistě se někdo mohu sklouznout vlakem. Trasy kolem 80–100 km jsou pro mne v podstatě běžné, ale na celý den . A hlavně je to závislé na druhu povrchu a převýšení.  Při velkých a několikakilo­metrových kopcích nebo rozrytém terénu se podstatně krátí moje možnosti v km :-)). A navíc mám kolo Crossové. Sjede hodně, ale ne všechno.

      Je nějaký způsob jak odhanout co… mám na trase očekávat ?

      0 0
      • Thapsus  

        Milá Vsaro a ostatní pochybující. Napsal jsem, že tempo bude cykloturistické a to myslím zcela vážně. V případě přítomnosti rychlostichtivých účastníků  je  možné vyjížďku rozdělit na  dvě skupiny rozdílné rychlosti. Takže vážně žádný strach. Se mnou jede Vilma, která má za letošek najetý necelých 1000 km, takže co se nás týká, chrtit nebudeme ani kdybychom chtěli. Snad to takto stačí. Thapsus

        0 0
        • Pebe  

          v kolik tak vychází oběd? Potřeboval bych být do 17hodin doma

          0 0
          • Thapsus  

            Myslíš ty někdy na něco jinýho než na oběd ? :-)) Vzhledem k očekávanému tempu bych viděl oběd kolem 14 hod., ale pokud budeš zařazen do skupiny A1 s pracovním názvem „Chrti a Nítěnky“, možná stihneš  oběd i sobotní a domů přijedeš dřív než  odjedeš…

            0 0
        • Zlatka  

          No já aale stále pochybuji, uvedené tempo cykloturistické je totiž v překladu smršť od hospody k hospodě. Tady seš Vsaro na B-F a zde se tu fakt s nikým nemazlí. Já po takovém výletě vždy spím až do toho dalšího.. :(

          Pokud je někdo ještě rychlejší (rychlostichtivý) tak to je v rámci pár metrů, ten co vpředu sbírá klíšťata a pavučiny, říká „levá a pravá“ případně skončí na dně propasti a pak to přebírá jiný takový biker/ka.

          Já radši (tedy již projistotu) poctím svým slizem nějaké místní komunikace, nacvičím tempo a tak za několik dní (asi 200) se zase odvážím s nimi jet na pohodu. :)

          0 0
          • Thapsus  

            Ha, jedovatá slina tady ukápla. Že tě jazyk nebolí. Vzpomeň na Okoř, kdo udával tempo vyjížďky, že ten který nás dohonil až na Okoři pod prvním kopcem zase zmizel… Zpytuj svědomí Zlatko ! :-))

            0 0
            • Zlatka  

              Jj já určitě zpytuji, já totiž dodnes nevím proč tak záhadně zmizel. Jestli to totiž není zrovna ten co nás někde předjel, udával nám tempo a teď ho tam někde naplňují roztoči. :( Tohlecto mne fakt děsí. Máma ho naháněla a policisté popsali stohy papíru. Neměla jsem se nikdy zapojovat do výletů, pohodových vyjížďek a vůbec sem i psát !

              0 0
              • Vsara  

                Huh …

                Nu sice stále ještě netuším kde (jak daleko) je Grobián. Ale zdá se mi drsně přehnané, co píšeš. Nebo jsem nepochopila nadsázku.

                A navíc .. zaručeně není problém to kdekoliv vzdát. Nebo se odpojit a dojet skupinu svým tempem :-)). … Ostatně rychlosti na silnicích či ypevněných kominukacích se až tak nebojím ,,, jako rychlosti v terénu … :-)) bo tam vím jistě, že nestačím ani své dceři mající MTB.

                0 0
                • Zlatka  

                  Drsně přehnané ? Avšak nechci tě již strašit, jsou tu i jiné co zakusily. Nedávno jsem tu četla také něco od Markét, že prý pro ní museli V.I.P. záchránáři včele s a.007. Ale je fakt že po zpevněných komunikacích je to popravdě o ničem. Tam zase rychlost určitě udávají ta větší trekingová kola.. :)

                  0 0
                  • Markét  

                    Nestraš ji. :-) Noha se hojí už to začlo i srůstat. Minulý víkend jsem i se stehy najezdila kolem 100km. A to jsem si z vinárny z Unětic po výborném Burčáku dala Juliánu po Vašem vzoru z Pražské 5O. A stehy nepoprskaly :-). Hurááá

                    0 0
                    • Zlatka  

                      Děkujeme za přání, tak hlavně, že Ti to dobře srůstá a můžeš také i trochu jezdit. Btw. zima se nenápadně plíží..

                      0 0
          • Pebe  

            tady se teda taky musim ohradit, když vede Thapsus, tak i Bajkr zjihne a jede pomalu :-)))

            0 0
            • Thapsus  

              To je svatá pravda. Logicky bychom jinak nemohli jet s Bajkrem na společnou vyjížďku kdyby on jel rychle a já pomalu. A protože já zrychlit nemohu, on musí zpomalit, čímž jihne.

              0 0
            • Zlatka  

              To je ten na té tříkolce od korateku ? Co říká, že se jede vyčůrat a pak se vrátí s tím že si byl domů pro svačinu ?

              Jinak každý ví proč někdo zjihne když je Thapsus na špici peletonu. Ukazovala jsem fotky svým přátelům a prý má nejhezčí pozadí ze všech. :))) Jenom jsem to nejrve pochopila tak, že jsem hledala co sakra vidí na té černé vdově zezadu..

              0 0
              • Thapsus  

                Až se jednou ocitnu na špici pelotonu, nepochybně zjihnu dojetím taky. Zatim se mi to nepodařilo, z čehož soudím, že to s tím pozadím zas taková sláva nebude.

                0 0
                • Pebe  

                  to máš taky z toho jak furt oblejzáš všem jejich lýtka :-P

                  0 0
                  • Thapsus  

                    Jak všem ?? Jediný lýtka, který mě fascinujou jsou ty Tvoje !

                    0 0
                    • Pebe  

                      tak já si teda definitivně beru návleky, nebudu vás s Vilmou rozptylovat :-))

                      0 0
      • Krys  

        Niekoľko BF výletov som už absolvoval. Vždy som vial na konci. Medzitým som sa naučil, ako neumrieť smrťou posledného. Vždy na mňa počkali, občas sa mi stratili a znova som ich našiel. Vždy keď som chcel výlet vzdať, prehovárali ma aby som ostal.

        A ešte dodám, že zatiaľ vždy, keď sa tu niekto bál, že nebude stíhať, ale nakoniec sa zúčastnil, tak bol aj tak rýchlejší ako ja.

        0 0
      • Krys  

        Jo a U Krobiána je veľmi príjemná „výletní hospúdka“ v Hostimi.

        Tiež by som chcel vedieť, kadiaľ sa pôjde. Dala by sa napr. použiť zelená Choteč-Loděnice. Tá je príjemná a pohodová, ale časť je po asflate.

        0 0
      • pajan  

        Já jsem taky váhal jestli mám jet na 1. vyjížďku… Dlouho jsem se rozmýšlel ale nakonec jsem vyjel… Netušil jsem ale že když bude sraz v 9:00h že domů přijedu skoro v 1:00 v noci… Mno ale sranda byla tempo parádní… tim se to vykompenzovalo a ani mě neštvalo to že sem domu přijel se 122 km a prázdnym žaludkem…

        Další vyjížďky byly supr a to už sme domů dojeli za světla :-D

        0 0
        • Thapsus  

          Hele vy žalobníčci, to ale byly Bajkrovy vyjížďky neeeeee moje :-))

          0 0
          • pajan  

            Já nic neříkám :-DDDDDDDDDDDDDD

            0 0
          • karliner  

            nevěřím, že z bajkrovy vyjížďky se lze vrátit s prázdným žaludkem :-)))

            0 0
            • Thapsus  

              Pajan se zásadně vrací s prázdným žaludkem. Minule se mi ho zželelo a chtěl jsem mu koupit polívku a že prej je zvyklý na vyjížďkách nejíst. A teď si bude veřejně stěžovat, že s náma má hlad..... tomu teda říkám vděk

              0 0
              • pajan  

                Já jsem vděčnej… Jindy jsem hlad neměl… Sem s tim nepočítal víš… Jinak jsem na to fakt zvyklej… :-D

                0 0
            • Zlatka  

              Klobása a klobása.. , jo a pak ještě klobása (málem bych zapoměla).

              0 0
      • 4xMM  

        Vsaro, tak jeď! Já taky uvažuji a pak zase váhám, ale docela mě to láká - a když nás bude víc bab, nebudu se tak bát… ;-)!

        0 0
      • 4xMM  

        Vsaro, tak jeď! Já taky uvažuji, docela mě to láká, a pak zase váhám – ale když nás bude víc bab, nebudu se tak bát… ;-)!

        0 0
        • Maroška  

          Holky přestaňte polemizovat a pojeďte to zkusit, je konec sezony, lidi mají nazávoděno a jsou unavení, kdy jindy se jezdí v klidu než teď? 

          0 0
    • karliner  

      přemýšlím, jak to skloubit s hanspaulskou ligou, když mám výkop v 15:00 na Tempu…

      0 0
      • McBlacky  

        ve 13 od Grobiána a stíháš, ale bude to trošku kudlička :) na Srbsku vyhodíš pravděpodobně oběd a pak se ti pojede už rychlejc :)

         
        0 0
    • Krys  

      Mohol by si, prosím trochu viac upresniť trasu? Chce sa pridať aj jeden môj kamarát a neviem mu okrem miesta stretnutia povedať nič bližšie.

      0 0
      • Thapsus  

        Jo, ale musím k tomu otevřít mapu, tak jestli budu mít chvíli času tak večer. Ale zkusim to z hlavy, ale na jména mám sklerozu: takže Prokopákem – pak přejedem dálnici – kolem rozvodny proudu u Lochkova – Dolu do údolí – podél potoka – pak kousek po silnici – doprava do lesa přes přejezd- Nad Loděnicí nepojedem dolu, ale nahoru- U Bubovic do lesa-sjezd do Sv. Jána-a po silnici do Hostími na oběd.

        0 0
        • McBlacky  

          mi přijde lepší jet z Loděnice po silnici na špičatý Vrch a pak po zelený až do Hostími, přijedeš sjezdem přímo za hospodou :) a terén se dá i na treku /podle obecných měřítek, ne mých/

          pokud by někdo měl roupy tak the best smyčka v oblasti je z Bubovic na Boubovou, červená na propadlé vody, červená do Jána, druhá červená okolo kapličky až pod schody k vyhlídce, dále neznačeno rovně /logicky/ pěšinkou až na Solvayovy lomy a pak po zelené do hospody opět přes propadlé vody. Tahle trasa je ovšem v úseku červená od Boubové a červená z Jána nahoru místy dost prudká kašparoidní záležitost.

          0 0
          • pajan  

            A kolik to tak bude? Já jen abych věděl an kolik si mám nabít nohy :-D

            0 0
        • Krys  

          Jasne, to poznám. Prokopské + Dalejské údolí, v Holyni sa dá za koľajami odbočiť do takého menšieho lesíčka, rozvodna Zmrzlík, červená značka, Kalinův mlýn, Chotěč, zelená značka …

          Od Loděnice sa necham viesť.

           
          0 0
          • Thapsus  

            Ano to je ono. Já  to pak jezdil kolem těch důlních mašinek dolů do Jána, něco tu navrhuje Blacky, další variantu bude znát možná Gung-Ho, jenž podle ankety pojede taky. Tak to upravíme dle nálady sil a hladu.

            0 0
            • Zlatka  

              Na tuto trasu se můžete již řádně připravit online u mne, nebo si to sosněte

              Game !

              :))

              0 0
              • Smazaný účet  

                grrr, furt si rozbíjím hubu :-)

                0 0
                • pajan  

                  Po 30 minutách jsem se dostal do 2. kola do půlky a nechám to na zejtra… vrrr

                  0 0
                  • McBlacky  

                    já nemůžu dát ten gap na konci 2. kola :( prostě jsem pořád krátkej ikdyž to na odrazu potáhnu

                    0 0
                    • Zlatka  

                      Já se tam vždy zaseknu o tu lávku, dál jsem se ještě nedostala. :(

                      0 0
                      • McBlacky  

                        to už se mi povedlo. Prostě od vrcholu pořád zrychlovat a pak na odrazu dát šipku co zvedá přední, na dopadu pak šipku co dává přední dolů.

                        ale level 3 teda hned ze začátku mě zasek a už na to nemá, kdyby to šlo kodovat nebo loadovat ale takhle

                         
                        0 0
        • Krys  

          Tak ma ešte napadlo, že my, z ľavej strany Vltavy, by sme sa mohli zraziť na Smíchovskej strane 10:35 a počkať na účastníkov z Braníckej strany. Pripravil by som sa tak o necelé 2 výživné km po Barrandovskom mos­te.

          0 0
          • pajan  

            To beru :-D

            0 0
            • Krys  

              Niekto ďalší?

              0 0
              • jecnak  

                Vzhledem k tomu, ze s Jitkou pojedeme metrem, tak asi i my.

                0 0
              • Fenous  

                Podle casu a podle toho, jestli uz tam nekdo bude, jinak jedu na Branik, ten kousek uz me nezabije.

                0 0
                • Vilma  

                  AHOJ KOUKEJ SE PŘIDAT AT JE NÁS VIC,NA SÁZAVĚ TI TO JELO DOBŘE. VILMA.

                  0 0
                  • Fenous  

                    Jasne, ze dorazim, si prece nenecham ujit akci, kdyz:

                    1. Bude hezky
                    2. S touhle partickou je zaruceny, ze to bud prima
                    3. U Krobiana nebo Grobiana si pecou sami naprosto fantastickej chleba
                    0 0
                    • Manhack  

                      se mame nac tesit :-)

                      snad tam s vama dojedu, fyzicka posledni dobou nic moc a bylo to znat i kdyz jsem byl dnes darovat svou A+. chuderce sestricce jsem se slozil do naruce :-))) :-(

                       
                      0 0
    • coffield  

      Hm. Zní dobře.

      0 0
    • Spirit  

      Sakra, sem se nějak uklik..... :)

       
      0 0
    • Teddy  

      Taky přijedu alespoň zas odkoukám nějaké ty zkratky. A holky přijeďte v hojném počtu s Thapsusem se jezdí fakt skvěle a na pohodu.

      0 0
    • 4xMM  

      Ahoj všichni kdo v neděli pojedete – mám dotaz ohl. oblečení – berete si krátké cyklo-kalhoty, když má být těch 17 stupňů? Co si hodláte vzít na sebe (kolik vrstev)…? Já jsem už nějak počítala s chladnějším počasím, tak teď nevím…

      0 0
      • Fenous  

        Nechal bych to az na nedeli, ale jenom na kratasy to urcite rano a vecer nebude, minimalne navleky na kolena.

        0 0
      • Lenka.05  

        Dneska jsem se byla projet na 3 hodinky na Slapy a okolí – 3/4 kalhoty, sensor doubleface dl.r. a neprofuk vesta a bylo to tak akorát, místy v lese ve sjezdech až chladněji. Na krátký to už asi není (jestli má člověk rád svoje kolena), v záloze do báglu dres s dlouhým rukávem, jak zajde sluníčko, je zima.

        0 0
        • 4xMM  

          Dík! Tak já si tedy asi vemu dlouhý. 3/4 nemám, návleky na kolena taky ne (alespoň zatím)…

          0 0
    • romanbobr  

      Uz se moc tesim, vypada to, ze bude pekne…

      0 0
    • sibe  

      Tak se zítra pravděpodobně přidám, pokud teda ten barrandovskej most najdu :) Svezu se s Vámi na oběd, pak to asi začnu stáčet k domovu

      0 0
    • Pedro RB  

      Nenašel jsem nikde kolik km to asi dá.. 60, 80, 100, víc? Chystáme se přijet s přítelkyní, ale jí po 60 až 80 začíná docházet.

      0 0
      • Pebe  

        loni mi to na singlu dalo 115km :-)))

        0 0
        • Pedro RB  

          No to dík teda, kolego. A dá se to nějak po obědě zkrátit? Nebo jestli je to zpět po vlastních stopách

          0 0
          • Manhack  

            muzes se vratit i vlakem

            0 0
          • Pebe  

            to zase neber tak vážně, ono to tak dlouhý nebude, nechci se někoho dotknout, ale určitě by to ěkteří neujeli.A pokud se dostaneme na oběd kolem 14hod. tak se po obědě taky budu snažit dostat do Prahy co nejrychleji, chtěl bych být do 17hod doma.

            neřešit a ráno nástup ;-)

            0 0
            • pajan  

              Tak já se asi taky pak k nějaký vracecí partě přidám… 115 fakt UŽ nedám :-)

              0 0
              • Pebe  

                :-)))))

                toho naděláte, na singlu do Loděnic to dalo 115km(19.8.2007), jinej výlet do Loděnic a sv.Ján byl 87km(14.10.2007), to rupnul Gyngymu NoSaint, a ještě jsem tam byl jednou 10.12.2006 a bylo to 101km

                0 0
      • 4xMM  

        Ahoj, tak já bych to teda po tom obědě také stočila k domovu. Nejezdila jsem v poslední době moc a myslím že mi to bude bohatě stačit. A taky nechci být v čudu úplně celý den, ale aspoň si trochu užít rodinu… ;-) Takže můžeme pak jet spolu, jetsli chceš/chcete. Uvidíme, nějak to určitě vymyslíme! Zdraví M.

        0 0
        • Pedro RB  

          Teď mě Pebe trochu uklidnil že o těch loňských 115 nebude. Ale kdyby přecejenom ostatní moc chrtili a natahovali to, tak se s tebou (Vámi) rádi vrátíme ve skupince.

          0 0
          • Fenous  

            Vy z toho delate tragu jeste se ani nevyjelo, jeden nevi co si voblict, druhej se boji, ze to bude moc dlouhy…tohle je snad nejdelsi vlakno k akci, ktera jeste neprobehla :-)))) Proste pojedte a uvidite, ze to bude v pohode.

            0 0
            • Pedro RB  

              Sorry no.. Ale ty nebudeš poslouchat buhví jak dlouho její brblání kam až jsem jí z Poděbrad dotáh se totálně zrušit. :-)  Ale už jsme uklidněný, přijedeme a končím tohle flame.

              0 0
    • Manhack  

      ahoj. moc jsem se tesil na zitrejsi projizdku s vami, poznat nove lidi a vubec. jenze jsem se pred chvilkou vratil pesmo z projizdky, pretrhl jsem retez (HG73). rikam si ac nastvanej, pohoda zkratim retez, pojedu dal. lec snazim se co mi sila staci, nemuzu retez roznytovat :-((( nahradni retez taky nemam. hezky jsem ostrouhal.

      0 0
      • Twister  

        Vem zimáka. :) Já dnes taky odstavil leštěnku. :/

        0 0
        • Manhack  

          nemam zimaka, kdybych mel vezmu jej, neb aspon retez z nej. procitam historii zda tam nebude rada co s tim. zatim jsem vycetl: podobny problem vyresen pomoci sveraku, jenze ja doma dilnu nemam. rspektive sverak :-) :-(

          0 0
          • Pebe  

            a zkoušel jsi to i velkou nejtovačkou? To jsem roznýtoval zatím každý řetěz

            kdyžtak to ráno přitlač pod most, dáme to tam dohromady :-)

            0 0
            • Manhack  

              nytovacku mam jen tuhle http://www.bagbike.cz/?… zatim vzdy stacila.

              s kolem se pod most nepotahnu , pesmo jak vocas,navic az z radlic :-) ac diky za nabidku

              0 0
              • Pebe  

                tak tu mám taky a nikdy jsem nic jiného nepotřeboval, navíc z Radlic to máš pořád z kopce ;-)

                0 0
                • Manhack  

                  ha mam pro vas spatnou zpravu. 

                  pac mi to nedalo sedl jsem si s nytovacem i retezem do kouta a koumal proc mi nejde roznytovat retez, takova trivialni vec. a ejhle co jsem nevycihal ! trn jimz se vytlacuje nyt, je ohnuty !!!! cili jsem nytoval do tela clanku ( bo jak to nazvat). Mno a jelikoz jsem zjistil pricinu meho marneho snazeni, nebylo tezke ji vyresit.

                  tudiz ta spatna zprava je, ze jedu :-)

                  propo, cekat budu tez na smichovske strane 

                  0 0
    • george.n  

      To vsechno moc resite. Ja jsem ted prisel z pivka po tenisu a jdu chlastat a kalit do clubu, takze navrat domu bude nekdy v rannich hodinach nevim v jakym stavu a jedu. Oblecu se podle predpovedi, tzn navleky na dopoledne a pak kratky nejspis. Cus zejtra, pokud vstanu. :-D

      0 0
      • pajan  

        Já beru krádkej dres a na to slabši bundičku s kraťasama… na bágl hodim silnější bundu se slabonkejma čapákama kdyby něco…

         
        0 0
      • McBlacky  

        konečně někdo používá moje tréninkový metody :)

        0 0
        • george.n  

          Tak to musi bejt, akorat vodku s chilli jsem jeste nepochopil a nepiju.:-P Jedes taky?

          0 0
    • Eli  

      Ahoj, taky se ukážu, i když mě trochu trápí záda z nové „zdravotní“ matrace a na kolo jsem se kvůli práci delší dobu nedostala.

      0 0
      • pajan  

        To bude dobrý… Už jsem si řikal že si sem nepsala… :-D

        0 0
    • Krys  

      Hm, pozerám, že to bude zase raz slušný exodus. Mal by sa ešte pridať minimálne jeden môj nonBF kamarát. Čakám na Smíchovskej strane, tak ma tam nezabudnite. :)

      0 0
    • jizby  

      Budu čekat nejspíš u bufáče za viaduktem na začátku Prokopáku tak v 10:40. Nechce se mi z Ruzyně přes Smíchov. Doufám, že jsem to pochopil správně a pojede se tamtudy. Když tak mě pls někdo oprafte :o)

      A ne, abyste mě tam nechali čekat v obavách, jestli jsem si nedovolil moc :-)

       
      0 0
      • McBlacky  

        v pohodě ale 10,40 je čirý optimismus, top se tak bude odjíždět od mostu

        0 0
        • Pebe  

          …z branický strany :-))

          0 0
        • SNAIL  

          Tak to jseš taky optimista, já bych to viděl s takovým počtem lidí tak nejdříve v 10:45 :-)))

          0 0
    • DAWE25  

      Rád bych jel, ale mám už zařízenou práci…chjooo :-(  Snad se akováhle akce bude opakovat :-)  Bajku zdar DAWE

      0 0
    • Manhack  

      cykloturisticke tempo, to tedy. ze ja naivka tomu veril. mno nastesti mne pred infarktem zachranil muj retez, roznytoval se opet :-) uz na place bojovniku v prokopskym udoli. skoda no, ale tempem jenz se nastavilo, bych danou trasu neujel.

      PS: dekuji skupince bajkru kteri mi pujcili nytovak. moc diky !!! 

      mno a ja si po obede jdu zajezdit, nekam okolo sance..zajezdit, ne zavodit ( coz se tu jaksi nerozlisuje :-)) )

       
      0 0
      • jecnak  

        Moc rychle? Jeste pomalejs a lidi by zacli padat z kol :-)

        0 0
    • jecnak  

      49 je hezky cislo.

      No trochu mme obcas lezlo na nervy, jak se to cley plazilo a cekalo, natahovala o zkracovalo, ucpavalo a rozvolnovalo a tak vubec, ale v tom silenym poctu t nakonec bylo ok. Jinac fan vyjizdka, v nekterych mistech jsem jel prvne v zivote. Pocasi supr.

      0 0
      • castro  

        parádní akce. Díky moc. Jo a pak sem hodte link na fotky. dikes

        0 0
      • george.n  

        Souhlas, ale bylo to fajn.

        0 0
      • Twister  

        Spokojenost, sjezd do Radotína byl na závěr naprosto parádní. Fotky budou nejspíš zítra.

        0 0
      • l-e-t-o  

        Cože? To vás dneska bylo 49?

        0 0
        • jizby  

          Ještě víc.  To vstoupí do historie. 49 byl hlavní balík na začátku a pak za ním jelo se zpožděním a trochu jinou trasou pár (cca5) chrtů vedených Blackym a pak nás dojeli asi hodinu před sjezdem do hospody. Ale to už pár lidí odpadlo, takže velikost balíku už přes 49 nešla.

          0 0
    • Pebe  

      krásná vyjížďka, super počasí, účast až 49 lidí byla neuvěřitelná. U Krobiána jsme to vyjedli do zbytků řízků, tak jsme se posunuli do Srbska a tam se to nějak rozdrobilo. Nakonec nás zbylo 12 v zastávkovém vlaku cukrárna Řevnice, pekárna Mokropsy, Pigi(tam jsme se setkali s Thidneym a Pendolínem) a Barrandovský most.

      Dalo mi to 87km, 4:51hod, 605 metrů nastoupáno

      fotky zde

      PS: nová kola jsou super :-) a jak jsem sundal návleky, Vilma prohlásila že mám erotická lýtka, SUPER :-))))

      0 0
      • Pebe  

        fotky tam ještě nejsou, jsem to odklepl moc brzy :-(

        0 0
      • Pedro RB  

        Nějak se ty fotky na rajceti nechtej ukazat. Fakt je tam mas OK?

        0 0
        • 4xMM  

          Mne to taky nejde – ?

          0 0
          • Medunka  

            Pebe (28.09.2008 20:32:23) 85.160.49.xxx 3×> NEDĚLE 28.9. – NA OBĚD KE GROBIÁNOVI (^ odpověď na 2× ^)

            Obsah tohoto příspěvku byl blokován zakladatelem vlákna

            fotky tam ještě nejsou, jsem to odklepl moc brzy :-(

            0 0
      • SNAIL  

        Kudy jste jeli nazpět? Já mám 87 km a nastoupáno 1165 m

        0 0
        • Pebe  

          ze Srbska podél Berounky, Karlštejn, Hlásná třebáň, přes most na druhou stranu, Řevnice, po pravym břehu až k železničnímu mostu a potom už klasika kolem Pigiho k Barranďáku

          0 0
      • Pebe  

        fotky jsou nahrány ;-)

        0 0
        • SNAIL  

          Fotky krásný, ještě bylo hezký, kdyby u fotek byly napsány i nicky zúčastněných, alespoň bych se dozvěděl, kdo s námi vůbec jel :-)

          0 0
          • Pebe  

            to by se ti lidi museli k těm fotkám přihlásit :-)) sám netušim kdo byl kdo, kromě notoricky známých :-)

            0 0
            • SNAIL  

              Třeba by se nám to společnýma silama podařilo :-)

              0 0
            • iX.tlan  

              tak se přiznám bez mučení :), Pebemu i ostatním dík za fotky, tuhle jsem si dovolil použít i do profilu. Dík

              0 0
    • Thapsus  

      Lidi, dík za vyjíždku :-). V tomhle počtu jsem letos vyjíždku nejel,  ten počet by nám asi záviděl leckterý organizátor maratonu :-)). Jinak to dopadlo myslím, jak nejlépe mohlo, přirozená evoluce během cesty do Hostími peloton rozdělila na menší skupinky přiblžně stejné výkonosti, takže se snad nikdo příliš netrápil honěním ostatních ani čekáním na pomalejší. My jsme nakonec dojeli do Prahy ve 12 lidech podél vody, naši skupinku spojovala  hlavně neodolatelná touha na sladké :-)), takže jsme při obědě nevynechali palačinku a kafíčko, v Řevnicích zmrzlinu, v Černošicích pekárnu a kofolu nakonec u Pigiho. Fotky na rajču nasypu nejspíše zítra, nechám tu vzkaz. Takže ještě jednou dík a ať nám letos ještě párkrát vyjde takové počasí jako dneska

      0 0
      • iX.tlan  

        Thapsusovi i ostatním dík za supr vyjížďku, jelikož jsem toho letos moc nenajezdil, tak jsem se raději utrhnul s malou skupinkou ze Srbska domů podél vody, přesto mi to ve Strašnicích ukázalo 95km, což je můj letošní nejdelší výlet. Pokud se bude organizovat něco podobným tempem, rád se zase přidám :)

        0 0
    • Teddy  

      Pár fotek z dnešní skvělé akce dalo mi to dnes rovných 100km a zase se mi nechtělo vůbec slézt z kola.

      0 0
    • SNAIL  

      Tak musím přiznat, že tolik lidí na vyjížďce jsem ještě nezažil, to i vyjížďky s kralupáky proti tomu byly jako malá skupinka :-) Počasí vyšlo parádně. My jsme od Krobiána vypadli po obědě ještě dřív, než dojela hlavní skupina – uvolnili jsme vám místa :-))) Pak jsme to vzali po červené do Radotína a čekali na vás asi do půl šesté u Pigiho, ale nedočkali se – tedy až na asi 3 bikery. Na vyhlídce za Černošicemi jsme potkali Gung-Ha s Evčou (tedy kdybychom se tam chtěli sejít, tak se nám to nepovede :-))) Jinak to původní tempo bylo opravdu hodně vlažné, ale to se v takovém počtu lidí dalo očekávat. Jinak ale super. Bohužel jsem ani nějak nestihl zjistit, kdo všechno s námi jel. Spoustu lidí jsem viděl poprvé.Myslím Thapsusi, že tohle se ti povedlo – zlákat tolik lidí se asi už jen tak někomu nepovede :-)

      0 0
    • jizby  

      Tak my jeli ze Srbska asi 10 lidí z relativně zdravého jádra B-F:))   Jezdili jsme pořád nahoru a dolů, nejdřív přes obě Ameriky a do Radotína jme přijeli zhora z lesa. Trasu si moc nepamatuju, ale byla bezva a byl bych rád, kdyby ji sem někdo jen tak lehce nahodil. (popis, nemusí být hned zakreslená mapa. ) Ď

      Jinak 104 km s cestou domů, dvakrát na hranici držkopádu, na Bílé hoře sem stihl těžce stylovej západ slunce. Bezva akce.

       
      0 0
    • sibe  

      Kdyby mi někdo trvdil v sobotu večer, že nás pojede tolik, tak bych se mu asi hodně dlouho smál. Organizátor se představil v nejlepším světle, ať se jedná o počasí, trasu i účast. Steak na víně byl pravda trošku těžší, ale to mi nakonec náladu nekazilo, snad jen škoda té srbské palačinky, která nebyla. Cesta domů byla spíš kocháním se po okolo projížíždějících inlinenistkách. Tady je pár fotek. Díky a zase někdy příště.

       
      0 0
    • ravag3r  

      Díky všem za účast:) bylo to super, příště tam rychlejc, zpátky pomalejc(můžu si za to sám:)) a víc sjezdů jako byl ten závěrěčnej ke Grobiánovi a bude to dokonalý:) Jinak obdiv pro ty míň zkušený bikery a bikerky, který našli odvahu ject s náma ostatníma-bláznama:) Doufám, že toho nelitovali(y).

      0 0
    • romanbobr  

      Tak to byl opravdu Krobian:-) Diky vsem, super akce, nakonec 100 km domu pred barak, nejel jsem pres Uhrineves, jak jsem vyhrozoval, ale srabacky podle Vltavy pres Zizkov az domu :-). Doufam, ze se zase nekdy srazime…

      P.s. Diky za pujceni bazarove 26'', super kolo na to, ze je dajake nedozrale :-)

      0 0
      • ravag3r  

        Já díky za půjčení krásný nový devětadvacítky:) Aspoň jsem si ujasnil, že 26 palců mě stačí:)

        0 0
    • Thidney  

      Fajnové to bylo. Vyjížďku s třemi bonusy jsem už dlouho neměl.

      1. Na sraz jsem přijel jako vždy pozdě, takže jsem si dal s chrty šampóní průjezd modřanskou cykloztezkou tam a zase zpátky .)
      2. Luxusní Blackyho bonus po okolí sv. Jána, zatím co ostatní pečlivě vyžrali okolní hospody
      3. Po obědě mě Pendolíno zlanařil na výjezd ze Srbska na Codu, pak do Haloun a přes singlíky k Pigimu, kde jsme dostihli Thapsuse.

      Po velmi dlouhé době vyjížďka, na které jsem nic nerozbil, ba ani nekrvácel. Neuvěřitelné.

       
      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Kua Thapsusi, tys mě s tím počtem účastníků pěkně trumfnul, takhle nastavená laťka se bude těžko překonávat :-)) a taky vám trochu závidím ale nemohl jsem se rozdvojit :-)

      0 0
    • Krys  

      Hm, to bola včera fakt sila. Keďže som sa často vyskytoval na konci pelotónu, mohol som si vychutnať tie nechápavé, občas mierne neprítomné, pohľady náhodných okoloidúcich. :)

      Po koníky pri Loděnici som si to vychutnával. Potom ma dlhé asfaltové vytrvalé stúpanie podľa očakávania zložilo. Ešte sme sa sa kamarátom po modrej dokotúľali k asfaltke z Bubovic, a samospádom sa presunuli ke Krobiánovi. Ešte som mal možnosť vybrať si z troch jedál. Keď sme s kamarátom odchádzal, mali už iba rezne a kyselo.

      Po žltej do Srbska, po asfalte cez Všenory do Černošic, kofola u Pigiho, obhliadka stavby mosta, inšpiratívne grafity, a záverečná agónia hore Prokopákom a cez sídlisko domov. Sakumprásk 94km.

      0 0
    • Davy  

      Taky Ď všem za hezkou neděli. Počasí vyšlo, společnost vybraná. Do Prahy nakonec ve skupince přes „Ameriky“. A když jsem na závěr objel dvakrát okolo domu, tu stovku to dalo. Tak třeba zase někdy.

      0 0
      • 4xMM  

        Taky děkuji všem a zejména Thapsusovi za jeho iniciativu! Sice jsem se ještě s Emou a Markem odpojila už v Chotči, ale i tak to bylo fajn – krásné počasí, příroda, sympatičtí lidi… :-)!

        Jeli jsme pak po zelené přes Třebotov do Černošič a pak podél řeky k Pigimu (mj. Kofola – mňam ;-)). Po příjemném posezení na sluníčku jsme se rozdělili, já jsem to pak vzala přes Zbraslav, po cyklostezce do Komořan a nahoru lesem podél potoka až domů na Beránek. Pak jsem si ještě na chvilku vyjela se starším synkem tady v blíkém okolí :-). 

        Vše dohromady mi to dalo cca. 50 km. Vzhledem k tomu, že jsem – jak jsem to teď počítala – na podobně „dlouhé“ vyjížďce nebyla minimálně 4 roky (a to jsem se tehdy ještě musela „vejít“ do pauzy mezi kojením ;-)), tak to snad celkem ujde… ;-) Ale někde (znovu) začít se musí, že? Jo a s tolika lidma jsem myslím v životě nejela, už jen to byl zážitek :-)!

        Na druhou část trasy, která mi včera ušla, se těším někdy jindy – třeba s fajn holkama, které jsem na vyjížďce poznala :-)? Ještě jednou dík a hezký den všem!

        0 0
      • pajan  

        Já taky děkuju… Lidi žiju ač je to neuvěřitelný… Večer po dojezdu mě bolela hlava a rameno tak jsem sjel na Bulovku… Zůstal jsem tam až do dnes… První noc, den a další noc na JIPce a pak už na pokoji na chirurgii… Po pádu následovalo šílených asi 40km domů a dojel jsem i když mi to málem ohrozilo zdraví… Měl jsem otřes mozku 2–3 stupně,naštíplý rameno a uražený játra :-D Už jsem konečně doma…Nevim kdy se posadim na bika ale dříve jak asi za měsíc asi ne… Mějte se a díkes za vyjížďku i lidičkám za pomoc ve sjezdíku tak i ječňákovy za centr kola + dalším lidem na ,který jsem možná ale nerad zapomněl…

        0 0
        • jecnak  

          Pockej ty jsi nakonec nejel vlakem?

          Preju brzsky uzdraveni. Priste davej ve sjezdu vetsiho majzla.

          0 0
        • karliner  

          játra dorostou, rameno sroste…

          0 0
        • Twister  

          Bože, ty nejsi normální. Když jsem tě viděl, tak jsem vůbec nepochyboval o tom, že sedneš na vlak. A to jsem tě tipoval tak na sedřený bok. S tim, co píšeš, si pro tebe měla přijet lítačka. No, hlavně žes to přežil, good luck!

          0 0
        • sibe  

          mě to bylo divný, když jsem tě viděl na fotkách z cesty zpět. bike nech teď bikem, zdraví si nový nekoupíš (zatim), bike jo. přeju brzký uzdravení

          0 0
        • george.n  

          Tak to ses teda borec… Jsem myslel, ze jen koleno narazeny, kdyz jsem videl jak slapes do Srbska, ale tohle je sila. Radsi ani nemyslet, co vse se muze stat pri takovym padu. A ze jsem s jecnakem jel dolu taky dosti rychle abychom si objednali. Pri sjezdu v terenu jsem jeste nastesti nespadl, asi jezdim pod svoje moznosti. Ale aspon zatim relativne bezpecne.:-) Tak brzke uzdraveni a opatrnejs z kopce. ;-)

          0 0
        • Medunka  

          Bych te jako mama pochvalila, to ti reknu

          Kde ses vubec rozsekal?

          0 0
          • Pedro RB  

            Vysekal se v tom posledním dlouhým sjezdu ke Krobiánovi. Ilka ho dojela když se zvedal ze země a kolo měl omotaný kolem stromu. Stěžoval si, že chvilku neviděl, ale že ho jen bolí hlava (a to odřený stehno). K hospodě sešli pěšky, mluvil normálně tak jsme měli za to, že to byl jen šok.. Příště bude asi lepší zavolat jednou sanitku zbytečně (i přez odpor postiženého) než něco zanedbat.

            Jinak Pajanovi přejeme brzké uzdravení a všem dohromady dík za super zážitky!

            Patr a Ilka

            0 0
            • Pijer  

              Buďte rádi,že to dojel po svejch, vždyť to má v nicku – „Dokud šlapu – žiju“ :-) Jinak samozdřejmě ať se dá co nejrychlejc úplně dokupy, teď je toho padání okolo mě nějak trochu moc :-(

              0 0
            • Medunka  

              Diky.

              Taky jsem necekala, ze by to mohlo byt tak vazne, kdyz pri obede a po komunikoval, jen nemohl pohnout kolenem ;-(

              0 0
        • Thapsus  

          No ty mě děsíš při večeři. Sakra, pád jsem nezaregistroval, zdánlivě byla jen noha  odřená, ale dovnitř jsem Ti neviděl. Jen ses mě zdál celou cestu zpět takovej až moc zaraženej. Tak to mě fakt mrzí, co se ti přihodilo, obzvlášť jako „vedoucího vyjížďky“.Hlavně to pořádně domaroď, Tobě ještě nic neuteče., stejně je tam hnusně. A dej vědět až budeš v oukeji, dáme zase nějakou vyjíždku, příště radši někam do Polabí :-)

           
          0 0
        • Smazaný účet  

          tak to je drsný…pád jsem neviděl, ale když jsem tě pak viděl šlapat jednou nohou, myslel jsem, že máš jen naražený koleno, nebo tak něco..

          tak držím palce, ať jsi brzo v pořádku, teď bude stejně hnusně, takže na kurýrování času dost ;-)

          BTW nestává se nám tady z toho taková blbá tradice? co vyjížďka, to úraz… :-(

          0 0
        • Pedro RB  

          Čus Pajane,jsem ráda,že už jsi doma a přeju ti, abys byl rychle v cajku. Jak jsme šli spolu dolů, nevypadalo to na tak velký zranění. Jseš na sebe dost tvrdej, ale je to ponaučení,že pády se nesmí podceňovat..Měj se co nejlíp a dej o sobě vědět.

          Jinak supr vyjížďka, těšíme se s Pedrem na další.

          Ilka

           
          0 0
          • pajan  

            Dík…

            Do teď vlastně nevim proč jsem ti vlakem nejel… :-DDD Se magor… :-DDD

            Příště no… :-DDD

            0 0
            • jecnak  

              No jdes hrde v stopach Lempla :-D

              0 0
            • Krys  

              Ty si nič nevyčítaj. Ty si bol vtedy „na hlavu padnutý“, takže od teba nikto nemohol očakávať racionálne rozhodnutie. Chyba bola v tom množstve ľudí. Hovorím tomu zriedenie zodpovednosti. Z vlastných skúseností viem, že pravdepodobnosť, že si moje deti ublížia, je priamo úmerná počtu prítomných dospelých osôb. :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.