• pajan

    Tak co teda zítra? MTB,Praha do 120km :-D. Meduza řikal že mi písne bo že to hodí sem ale asi etě někde jezdí :-D Máte teda v plánu nekdo něco na zítřek? Potřebuju to vědět co nejdříve tak pls pište. Samotnýmu se mi jet nechce!!!! Díky

    Anketa: Máte něco?

    1x
    50%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • pajan  

      PLS PLS NĚKDO PIŠTE :-D

      0 0
    • bajkr  

      uvidim ráno podle počasi

      0 0
      • pajan  

        A jak mi dáš vědět? Má být teplo a občas přeháňky

        0 0
    • chodec  

      mám smůlu – nejmíň měsíc jsem se na kolo kvůli práci nedostal (s výjimkou malého závodku miulou sobotu). Na tenhle víkend jsem chytal kolo i sebe a těšil se jak malej, jen abych se v sobotu probudil s kašlem a ochraptělej, prostě nachcípanej a dneska to je to samé, takže si můžu zatočit klikama tak leda na stojanu :-(

      0 0
    • Treker  

      Chlapi škoda, jsem přestěhovanej na měsíc do Krkonoš, tak nabízím konkurenční sraz v 9.30 v Horním Maršově :-))) Přijede i domorodec, tak se bude na co těšit, až mám strach …

      Ale když jede bajkr, to Vám taky nezávidím.....sice menší kopce ,ale o to přísnější velitel :-)

      0 0
    • tibro  

      Mohol si to napisat aj skor akor vcera o desiatej vecer ;)

      0 0
      • pajan  

        njn stejně jsme jel sám s Medůzou a v Černošicích jsem se trhnul páč babče bylo blbě :-(

        Vyhlašuji konkurz na další víkend. Vezmu možná i Bikera Tuřína. :-DDDDDDDDDDDDDDD

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.