neděle 22.10.2006 - na sever od Prahy

12 nepřečtených
  • Thapsus

    Nemáte někdo chuť v neděli na vyjížďku Roztoky-Okoř- Zákolany-Kralupy a zpět…nebo něco podobného (cca 80 km). V sobotu jsem bohužel trapně v práci a nemůžu se zúčastnit žádné z plánovaných akcí…

    0 0
    • Krys  

      To znie zaujimavo. Uz dlhsie planujem vybrat sa do tych koncin. Este sa dohodnem s kamaratom. Vydel by som to tak, ze by sme prisli niekedy dopoludnia autom. Chces ist po asfalte, alebo aj nejaky neasfalt?

      0 0
      • Thapsus  

        Jsou to většinou polní a lesni cesty, asfaltu se snažím vyhnout..... Cross nebo HT MTB v pohodě..

        0 0
        • Krys  

          este by som sa ti ozval, budes cez vikend na b-f, alebo na maili?

          0 0
          • Thapsus  

            Ano, klidně stačí dát mi během zítřka do večera vědět (tady nebo mailem). Čas klidně navrhněte, je mi to jedno, teda když to nebude před devátou :-)

            0 0
    • Krys  

      Prisli by sme medzi 10:00–11:00. Neviem presne, este pojdem pre kamosa na Branik. Kde sa stetneme? Mozno by nebolo spatne, ak by si mi poslal na mail tel. cislo.

      0 0
      • Thapsus  

        Dobre, můžeme se sejít v 11,00. Já pojedu z centra, co se sejít někde u Výstaviště v Holešovicích ?

        0 0
    • Krys  

      Co tak druhy pokus tento vikend?

      0 0
      • Thapsus  

        Tento víkend jsem celý pryč,leda až příští neděli..

        0 0
      • Thapsus  

        Tento víkend jsem celý pryč,leda až příští neděli..

        0 0
        • Krys  

          oki, snad este bude rozumne pocasie :)

          0 0
          • Thapsus  

            Možná bude příští týden lepší počasí než o blížícím se víkendu, kdy má podle předpovědi být max.15 st a na většině území přeháňky (www.ceskatelevize.cz/…xt/index.php?… ). Zima mě nezastaví, ale ten déšť teda nemusím. Domluvíme se ještě příští týden.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.