Neděle 15.3.09 švížek viz mapa (Křivoklátsko)

20 nepřečtených
  • lenochod

    Nechce se někdo přidat? Start 9:00 v Březový cíl též (ale v jinou hodinu). Je to cca 60km a 1km výšky. Snažil jsem se naklikat něco pro bika tak uvidim. Na cykloserveru.cz to vyhodilo obtížnost 5 z pěti :o) Ale tam se přehání.  Zatím jedeme dva a na pohodu.

     
    0 0
    • fík  

      Ano chci se přidat.

      Dotaz: Kde mohu prosím Tě zaparkovat a nechat auto?

      Nabídka: Mohu přibrat další 3 zájemce.

      0 0
      • lenochod  

        ahoj fíku, auto budu nechávat v Březové. 3 další zájemci ? Samozřejmě že ano .o) Těším se. Když by něco mimo plán, pak mi zavolej tel.: 603 195 199. Bí­ku zdar.

        0 0
      • lenochod  

        asi jsem to nepochopil, budu se snažit zaparkovat auto před obecním úřadem, je to u hlavní silnice a na očích všem

        0 0
        • fík  

          Díky a upřesnění – mám v autě ještě 3 volná místa + vyjíždím z Phy Hostivaře (603 254 468)

          0 0
          • lenochod  

            sváču s sebou

            0 0
            • karliner  

              Trasa krásná, to jo, jen by mi bylo líto minout hospodu U Buku v Karlově Vsi, ale stejně asi pojedete proti směru hodinových ručiček, tak?

              BTW – nebudete někdy opakovat, občas jezdím do Hředlí na chatu, tak bych se přidal?

              0 0
              • lenochod  

                určitě, mám v plánu ještě libovější – delší a více výškových ale to až se prodlouží krapátko den

                0 0
                • karliner  

                  paráda, na velikonoce se mnou počítejte

                  0 0
                  • lenochod  

                    Tak jsme se vrátili. Byla to krutojízda. Když byl asfalt, byla to radost. Když asfalt nebyl, bylo to jak králíček Ariel – měkoučký a heboučký (někdy hlubokoooo). Za brody kdy vody bylo po náby a víc, nám kola blahořečila. Byl to pro ně očistec. Pro nás taky – do půlky lýtek. Naštěstí díky neustálému záběru chodidla neměla možnost promrznout. Stálo to za to :o) Bylo se na co koukat (třeba Údolí ticha – 1*). Že občas zapršelo ? :o))))

                    Určitě opakovat – za sucha :o) No… to se ale asi bude prášit :o(

                    0 0
    • Darkson  

      tam jsem byl o víkendu taky, jen pěšmo:-)

      0 0
    • lenochod  

      skutečnost 68,2km a 1,2km výšky s maličkou úpravou – spletl jsem si ruce

      0 0
      • lenochod  

        :o)

        0 0
        • fík  

          ještě jednou díky a trochu foto

          0 0
          • Darkson  

            u Skryjskýho jezírka jsem byl v sobotu, ale to bylo hezky…jak jste tam přenášeli kola přes ty mokrý skalky? :-)

            0 0
            • fík  

              přenášel (borci to raději objeli okolo), pomalu ale jistě, místy mělo kolo myčku zdarma, jinak moc pěkný, pár pěšáků a běžec asi moc nechápali

              0 0
              • fousek  

                My jsme dali prednost jetelnejm brodum a umyli jsme si i nohy:-)

                0 0
    • fousek  

      Hehe, tak ja jeste dodam jedno zajimavy cislo, Polar rika ze sem spotreboval 5000 +/-autobus kCal

      V lete to bude fajn, v tomhle slunecnym pocasi co bylo to nebyla uplne pohoda. Obtiznos trati mohla bejt jeste vetsi, preci jen ani jedno kolo nam nevzal proud a vic sme jeli nez tlacili:-)

      0 0
    • fousek  

      No jen jeste pridam fotky kola po akci

      0 0
    • karliner  

      nechystáte něco podobného na tento week-end?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.