• sfinga

    Ahoj, zítra plánuju švih na silničku, cca 3,5 – 4 hod ZDV. Přidá se někdo? Směr Jih, JZ nebo západ Prahy. Sraz mezi 11 a 12 hod, dle domluvy :-)

    0 0
    • petebike  

      pojed na sever, pojedem v grupe aspon to rychleji utece :-) kdyz tak icq

      0 0
      • sfinga  

        kdy a kde je sraz? Kdyžtak bych se přiblížil metrem, z Radotína na sever je to všude daleko…

        0 0
    • marekvnoucek  

      Kdyby byl zájem, máme v 10 – 10:10h sraz u pumpy na Bílý hoře..jede se směr Unhošť..

      0 0
      • sfinga  

        To bych jel, ale mám to z radotína sakra z ruky :-(

        0 0
        • marekvnoucek  

          dneska jsi o nic nepřišel.. byl jsem tam sám, navíc jsem na švihu 3× zmokl, takže jsem byl doma rád i za 75km.. děs běs

          0 0
          • prvniodkonce  

            Hrozný to bylo. Pořád pršelo, na silnici bahýnko a já debil do toho vytáhnul letní silničku :/ Leštil jsem hodinu.

            0 0
            • orgoj.chorchoj  

              Ouva, to te lituju. Po vcerejsich skoro letnich teplotach jsem se taky chystal na silnicku… Prekticky celodenni prehanky me z toho ale vyvedly :\

              0 0
            • marekvnoucek  

              No, tomulhe počasí člověk snadno skočí na lep. .. to je mi jasný, já zatim nechal blatníky, ale to mě před deštěm nespasilo :D  zkrátka humus, ale z 2. strany jsou to cenný kilometry :)

              0 0
          • sfinga  

            já doufal až do 15 hod, ale poté co déšť neustával, odjel sem si to doma na trenažeru, nic moc, ale aspoň sem zkouknul film. Co zítra? Plánujete něco? nemám školu, tak si vynahradím dnešek…

            0 0
            • marekvnoucek  

              Tak já mám školu až od 15:45h, ale stejně pro mě do Radotína je to stejný jako pro tebe na Bílou horu, :D

              0 0
              • sfinga  

                Praha západ to jistí, doklepu to nějak zadem na Zličín, nebo Rudnou, pak bych nějak směrem na Beroun, ale počasí asi rozhodne…

                0 0
                • marekvnoucek  

                  u mě rozhodlo hned, jak jsem se probudil…déšť mlátil na střechu…čili dnes nic

                  0 0
    • petebike  

      tj dneska humus, nejdriv semnou chtel zavodit nejaky typek nabajku – pak pochopil ze to asi nepujde, potkam davida /beedu/ zmoklej ale jede semnou aspon kousek, pak radsi taky otaci…sam do Sadsky porad v poho – otocka na Nmbk byla blbost, chytil sem dest cca 15 min., z NBK az domu uz sucho ale desnej protivitr, proste dneska na pikacu, ale 4 hodiny jsou tam :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.