• Sarnafil

    Nevím jestli se to tady náhodou už neřešilo, ale potřeboval bych poradit s výběrem, chtěl bych nějaký rám se zdvihem 140–160 mm, moje požadaky jsou, aby hlavně vydržel i sem tam nějaký skok a náročnější technické pasáže. V současné době mám tyto dva favority www.transitionbikes.com/2007/Covert.cfm www.cube-bikes.de/…d_10570_.htm

    0 0
      • Sarnafil  

        Musím uznat, že mě Yeti vůbec nenapadl, ale díky moc krásný rám.

        0 0
      • tomfree  

        oba rámy co si vybral mají hlavu 68 stupňů a ty mu nabízíš yeti s 66 stupni to je sjezďák ne enduro.

        0 0
        • kudlanka32  

          na ASX se da i jezdit, ja osobne sem ho nezkousel ale je dost lidi co na nem jezdi…a chtel kolo co vydrzi…myslim ze sjezdak vypada jinak:) Kdybych nebyl lehkej tak bych sel do tohohle…aspon „sem tam skok a technictejsi pasaze“ k tomu svadeji sjezdak je 303ka…

          jediny problem ho je sem dostat…

          0 0
          • tomfree  

            můžu ti říci že zrovna v těch tech.pasažích to sakra poznáš mezi 6.6 a nomádem je rozdíl stupeň a v tech. pasážích je nomád neohrabanější sice je stabilnější ale hravost 6.6 mu chybí.

            0 0
        • kudlanka32  

          priznam se ze nechapu kategorie allmountain-enduro(sou nejaky motorky ne?)-freeride

          pak do toho je este nejaky epic-ride (to asi zakousi jen vlastnici Epicu)

          co vlastne jezdim ja? sem takovej turista.....

          0 0
          • tomfree  

            Ne ty jsi muž z hor stejně jako yeti:-)

            0 0
            • kudlanka32  

              ja sem z prahy…ja do hor jen OBCAS dojizdim…:) ja nevim jaka si myslis ze 575 podle geometrie? :-) to dokazu posoudit.....chichi

              0 0
              • tomfree  

                Jak to mám vědět,nikdy jsem na žádném yeti nejel,ale na obrázku vypadá hezky:-)

                0 0
      • TheIF  

        Parádní bajk, dávám ho do seznamu svých vysněných bajků k intense 6.6 :-)

        0 0
    • nooski  

      Sice tomu prd rozumím absolutně netuším k čemu přesně to kola je (FR, DH, tvrdší XC???) ale co zkusit RB? Jenom nápad, protože se v tom fakt nevyznám ale RB by mělo vydržet horší zacházení.

      0 0
    • Quake 9.0  

      Rozšiřuji obzory: www.specialized.cz/new/kolo.php?…

      0 0
    • goofy  

      Dalsi kandidat:

      www.norco.com/…de/model.php?…

      0 0
      • Sarnafil  

        norco asi ne, ty kola jsou dost těžká a chtěl bych něco jiného než FSR, ale vkaždém případě dík za nápad

        0 0
        • goofy  

          No je fakt, ze nejlehci asi nebude, ale nebude to ani zadna kovadina. Ja bych prave vybiral mei FSR nebo VPP.

          0 0
    • kesu  

      ja bych asi sel do RB monster EN se 160mm zdvihu.Hlavne z duvodu dostupnosti.

      0 0
      • Sarnafil  

        Řeknu to tak kdybych šel do RB tak bych určitě neudělal chybu, ale chtěl bych vyzkoušet něco jiného proto mě lákají kola né až tak běžná, ale díky.

        0 0
    • Blackbiker  

      asi nošení dříví do lesa – jen možnost. šel bych taky do RB monster nebo Giant Reign

      www.levnysport.cz/index.php?…

      0 0
      • Sarnafil  

        No o obou těch modelech jsem přemýšlel, ale ani jeden mě nějak neoslovil. Giant mě nikdy nějak moc neoslovil, ale to RB ve mě trochu zacloumalo. V každém případě díky za nápad.

        0 0
    • Pavlos  

      www.knollybikes.com/

      ale co ja vim co to stoji:)

      0 0
    • nakata  

      Co takto novy Canyon Torque? www.canyon.com/…s/index.html?…

      0 0
      • TheIF  

        Samotnej rám bych určitě nekupoval – 1399 eur celej bajk FR 7.0 1699 eur (má jen Swinger Coil X4, ale zato hromadu komponentu, který prodá za víc…) a potom taky ten termín dodání… ;-)

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.