• bikemanx

    čus, jaký HT, MTB rám by jste mi dopuručily.Cena tak do 9 000 kč??????? Dík

    0 0
    • Azagthoth  

      RB MOnster HT…nie je co riesit

      0 0
    • zirecek  

      Trochu si priplat a udelej si neco u malovyrobce. Presne na miru, barva na miru; pekny, osobity styl.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To je rada presne pro nej. Ten vi co chce. Horske kolo znacky Shimano 21 speed, velikost 26" :)

        0 0
        • zirecek  

          zase debaty na cipa! Toz, padlisto vyvolame zase nejakou virtualni bitku ne? Kdyztak mi nadhod, ze na XC jedine 130mm od M. A ja se pridam, :-)))

          0 0
    • jakub  

      jednoznacne RB

      0 0
      • bikemanx  

        A co takhle ten rám od SUPERIORU, jak na tom jezdí bikeři z český pojiš?ovny (spořitelny??) ten xc 950 (ten název přesně nevim)

        0 0
        • cabbage  

          jestli nemas 100kg tak proc ne

          0 0
        • jakub  

          jj u nas se daj za tyhle prachy sehnat fakt kvalitni ramy ale ja proste fandim RB sam ho jezdim a sem z neho uplne na vetvi ((((-: este bych bral sjezdaka a bylo by vymalovano…

          0 0
          • kovar  

            A proč jsi tedy tomu rámu v recenzi přidělil donocení „Naprostá nespokojenost“ ? :-)

            0 0
            • kovar  

              hodnocení…

              0 0
              • jakub  

                ted trosku nechapu, co tim chtel basnik rist – naprosta sposkojenst rovna se snad nejvyssi hodnoceni a za tim si stojim nebo co jako ??????

                0 0
    • Azagthoth  

      Race Bike http://www.racebike.cz Alebo Duncon Pitbull: http://www.duncon.com

      0 0
      • jack  

        kup si nějakej titan.nemusíš se starat o to,že to někde odřeš a fakt vydrží hodně.prodávám za 10500kč.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A ja si myslel, ze prave titan je nachylnej na vruby. A kolik toho titanu prodavas za ty prachy?

          0 0
          • jack  

            je to velikost 20,sedlovka 27.2,hl.složení1 1/8,přesnou váhu nevím,ale můžu ti poslat foto ajestli chceš,tak ti hio dotýdne zvážím.

            0 0
        • kandik psi zub  

          prodavam taky, viz moje bajky – titan kona

          0 0
    • patman  

      nedavno jsem kooupil GT Avalanche 1.0 za 5000,– a nemuzu si stezovat – perfektni geometrie, neni to asi na zavody, ale na bezne jezdeni. pomer vykon cena je vynikajici a navic se mi libi design. uvazoval jsem o RB CRX ale nakonec rozhodla cena a to ze se mi libi triple triangle. ten ram byl na objednavku, v shopu je nemaji ale dovozce mozna ma jeste nejake skladem

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.