• payus

    Zdravim,

    po dlouhem badani na netu jsem narazil na kola Nano, konkretne Nano M-type 340. Za tuto cenu se myslim nic lepsiho neda sehnat. Nejsem ale odbornik – vidite nejake slabiny? Co se ramu tyka, jeho geometrie (http://www.bradsky.cz/…no09_10.pdf) je temer shodna s Authory 2010 (http://www.author.cz/…i-geometrie/). Pocitam ze pro mou vysku 183 cm je 19" ok – ted jeydim Author 21" a prijde mi to velke.

    Mam si ho koupit? :))

    0 0
    • martin_bakov  

      bracha (180cm) ma Nano M type 350 a zda se mi ze by mohl mit i ten vetsi ram nez 19" takze radsi vyzkouset na prodejne… Jinak sme Nano taky zvolili jako nejlepsi pomer ceny a ‚vykonu‘ ;)

      0 0
    • Toutou  

      Taky jezdím 340, slabiny jsou hlavně brzdy a náboje.

      Brzdy někomu dělají problémy, někomu vůbec. Mně se zpočátku přidíraly a nebrzdily, teď už si pískám :) Časem si to všechno sedlo.

      Náby jsou dost základní, budto se vyserou nebo ne. Mně se vysrala zadní, vyřešilo to patnáct set za SRAM X.9 a zase si pískám.

      Jinak ti můžu říct i reálnou váhu velikosti 17", je to něco přes 12,5 kg.

      0 0
      • martin_bakov  

        taky cekam kdy se to projevi u nas ale zatim kolo drzi :)

        0 0
        • AleZ80  

          Tohle nechápu. Když jsou ty 475-ky tak problematický, proč jsou tak masově používaný. Přijde mi, že 2 ze 3 kol v cenový relaci 20–30 tisíc maj tyhle náboje. Kdyby místo nich dávali třeba 525-ky, tak je rozdíl v ceně minimální ( zvlášť při cenách za který to ti velkoodběratelé nakupují ).

          0 0
          • Vilém  

            Protoze jsou levny, to je duvod, proc je vsude cpou. Jinak je to v podstate 525ka bez gumove prachovky a hur zatesnena.

            0 0
    • ouzo  

      tu velikost si radši vyzkoušej, já mám třeba při 182cm rám 22" od Meridy…

      0 0
      • Toutou  

        To zni celkem velky, nemas fotku?

        0 0
      • maajkee  

        No tak to je ovšem ale neštěstí, že by se prodejce potřeboval zbavit 22ky? :)

        Já mám 185cm a jezdím většinou rámy velikosti 19" a je to tak akorát :)

        0 0
    • payus  

      Díky za reakce, ještě jsem našel toto:

      http://www.bezvakolo.cz/…ebs-2-epicon

      Tedy že bych trochu „přitlačil“ a koupil více "značkové kolo :)

      CO vy na to? Je to komplet XT, tak to snad žádné větší slabiny mít nebude, ne? :)

      0 0
      • okm  

        Akorát to nemá kotoučovky.

        0 0
      • AleZ80  

        Je to fajn, pokud ti nevadí ty V-Brake.

        0 0
      • ouzo  

        velmi pěkný kousek… A těch véček se rozhodně neboj

        0 0
      • maajkee  

        hehe, dobrý, že tady někdo nabízel tohle kolo jetý a chtěl za to 23 :)

        Jinak pokud nejsi moc těžkej a nejezdíš moc na horách, tak ty véčka nebudou žádnej handicap.

        0 0
        • ouzo  

          tak zas donedávna (asi 3 roky zpátky) jezdili na véčkách i známí ze závodního týmu…

          Nevýhodou je prostě to, že ráfek máš co chvíli špinavý nebo ho poměrně lehce zkřivíš…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.