Na kole po Evropě 2014 - cykloexpedice na těžko

30 nepřečtených
  • karel.zemlicka

    Ahoj, plánuji na cca léto nějaký výlet po Evropě, v podstatě kamkoli se pár týdnů na těžko trmácet. Chce se někdo přidat?

    0 0
    • karel.zemlicka  

      případně dal by mi někdo kontakt na někoho kdo podobnou cestu plánuje. Dík :-)

      0 0
    • ananga  

      Ahoj, ráda bych se k tobě přidala :-)

      0 0
    • roman123456  

      Ahoj,letos je v plánu kolečko po Francii…

      0 0
    • roman123456  

      Ahoj,mě to je v celku jedno,můžu klidně i v dubnu,jel bych i víckrát,mám cyklomapu celé Francie ,minulej rok jsem jel ze Štrasburku k Rýnským vodopádům,letos v plánu start z Basel.......

      0 0
      • Val  

        ja se chystam na zapad podle Eurovelo 6 – bohuzel, je tezky vubec zjistit kudy to presne vede, snad je to znaceny a kdyz ne… tak nakonec to vzdycky vede podel reky (ve Francii Loira) a pak nejak na jih (podel pobrezi ?) do Spanelska. Zatim zkoumam kudy presne a kde sehnat nejaky mapy ktery by byly k necemu.

        0 0
    • Erythropoetin  

      Využiju tohle vlákno k dotazu.

      V druhé půlce června bych se rád vypravil po vlastní ose na Balkán s cílem v Albánii/Make­donii. Protože bych chtěl jet přes Chorvatsko co nejvíc podél moře, rád bych se zeptal někoho kdo má zkušenost s tím, jak to vypadá s provozem na Jadranské magistrále na přelomu června/července. Dá se to na kole projet, nebo je to o hubu?

      PS: Kdyby čirou náhodou někdo nevěděl, co s časem a chtěl se přidat, tak společnosti se nebráním :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.