• MARIN

    Tak zitra se vydam do Kralovic.

    Nevi nekdo jake je tam prevyseni?

     
    0 0
    • Daf  

      Metry nevim, ale neni to zadne extra velke prevyseni. Kopce tam jsou spis kratsi a na trati je i dost rovinatych pasazi. Celkove to je ale pekny zavod.

      0 0
    • miki  

      Taky tam jedu ,kopce jsou mírné a příroda je tam krásná.Málo lidí a komorní prostředí.

      0 0
      • MARIN  

        No tak snad se tam uplne neodvarim a v nedeli zvladnu jeste tuhle akci KRUSNOBOREC

        a mezi tim jeste vecer koncert 3sester

        0 0
    • visions  

      Vcelku vydařená akce,ne?Jel jsem krátkou,sice jsem 5km před cilem prorazil plášť a píchnul,takže naděje na nějaké lepší umístění byly v čudu,ale jelo se pěkně.Za rok jedu zas.

      0 0
    • cepicka  

      Nějaké fotky z Kralovic už jsou zde:

      http://jjb.rajce.idnes.cz/…_30.08.2008/#…

      0 0
    • MARIN  

      Bylo to pekny hlavne teda prvni polovina dlouhe trate se mi libila.

      Znaceni a organizace za 1

      0 0
    • miki  

      Joo taky se mi to líbilo ,hezká rychlá trat.

      0 0
    • Sweeta  

      Nohy mě sice budou bolet ještě zítra, ale jinak pěknej závod a hlavně první půlka dlouhý trasy moc pěkná trasa. Těžko si na něco stěžovat:-)

      0 0
    • Daf  

      Jelo mi to jen na rovinkach, tak jsem rad, ze tam nebylo moc kopcu :)

      0 0
    • Balvan  

      Nevite nekdo jestli trat je stale znacena? Budu na dovoleny u Zihle tak premyslim o projeti trate, abych nemusel furt koukat do mapy.

      0 0
      • miki  

        Co jsem si všiml tak tam byli namalované takové zelené šipky na stromech a zdech.Ale všude to asi není.

        0 0
        • MARIN  

          Dalsim znacenim byl ctverecek a sipka podle smeru , takze vlastne domecek :)

          Doporucuju projet hlavne prvni pulku dlouhe trate, zbytek uz jsou hlavne siroke sotolinove cesty.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.