• Tomas51

  Ahoj prosím, rozhoduji se nakonec mezi Kross Level 9.0 a MMR Zen 30.

  Nepomohli byste mi s výběrem,prosím?

  Za sebe u obou vidím obdobný nedostatek ve slabších kolech a brzdach, které by v budoucnu chtěly vyměnit. Ale je tam u jednoho z nich něco cim překonává toho druhého, který z nich byste si zvolili, případně proč

  https://www.newbike.cz/…-2020/d13134

  https://www.tsbohemia.cz/…d344024.html?…

  Moc děkuju!

  • Tomas_82  

   Brzdy u Kross bych jako slabinu určitě neviděl, brzdí naprosto v pohodě. U MMR je zase výhoda XT řazení a pro mě osobně i vidlice Fox, ale to může být subjektivní. Kola jsou slabina u téměř všech kol v této ceně.

  • plysovykozisek  

   Výbava u těchto kol je hodně podobná, ber které se ti líbí.

  • Tomas51  

   Moc děkuju! A co se týče rámu, je to taky stejný?

  • Buracek87  

   Já jsem se rozhodoval dlouho, ale vezmu asi Krosse. O víkendu ho ještě projedu a asi objednám. Ale to MMR je taky pěkný.

   • Tomas51  

    Zkusím štěstí, kde ho mají na kouknuti a vyzkoušení, myslím krosse. Je to málo dostupný kolo poměrně 

  • Tomas51  

   Nemáte někdo nějaké info, jak to bude s dostupností krossu?

   Konkrétně Kross level 9.0 skoro vůbec není velikost S, nevíte jestli se bude ještě nějak naskladnovat nebo Kross už letos nic a půjde už rovnou do 2021 modelu?

  • Rojikos  

   Zdravím, nechtěl jsem zbytečně zakládat nové vlakno, tak to „šoupnu“ sem

   Chci si pořídit nové kolo v cenové relaci cca 35000, – padlo mi do oka Kross level 9.0 2020 a co jsem pročetl recenze a diskuse zde, tak se jeví v této cenové relaci jako velmi dobrá, ne-li nejlepší volba, bohužel to vypadá, že už není nikde k dostání… Co byste prosím doporučili v této cenové relaci? Škoda tohoto Krossu, ale to už jsem bohužel prošvihnul, v podstatě mé požadavky na kolo: mtb pánské, 29tky kola, spíše kvalitní hliníkový rám, než nejlevnější karbon, vzduchová vidlice, vepředu pouze jeden převodník. A nebo je ještě možnost Kross level 9.0 model 2019, ten by se asi sehnat dal, ale má vepředu 2 převody (2×11). Děkuji moc za rady.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.