Merida TFS 700-D vs Kona Caldera vs Spec Hardrock Pro Disc

14 nepřečtených
  • tomcop

    Zdravim! Rozhodujem sa medzi tymito „fesakmi“. Viete mi poradit, dakujem. Cena max.30.000 SKK, t.j.24.000 CZK. To je moj limit. Sory, ze otravujem, ale bude to investicia na dlhsi cas, tak chcem to naj… Aj ta Merida je teraz v mojej cenovej relacii, tak nech vas cena pri nej nemyli. www.mtbs.cz/…rovnani.html?…

    0 0
    • TheIF  

      Není lepší tohle ? Pořádna vidle, brzdy a zbytek dotůníš… v limitu (5% sleva při platbě předem) na véčkách www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… na kotoučích www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      0 0
    • Běžec  

      Ten Lapierre taky vypadá pěkně… Jinak z těch tří mám Konu a jsem spokojen, z tohoto výběru bych ji bral.

      0 0
    • eXcream  

      vzal bych konu calderu pokud ji sezenes … shanel jsem ji v cervnu … beznadejne, jen predobjednavky … nakonec jsem chytl z druhe ruky celopero od kony … diky bohu ze calderu nemeli :-D

      0 0
      • tomcop  

        Caldera uz asi nie, na 90% idem do tej meridy, za tu cenu necelych 27000 SKK (21.600 CZK) asi nic lepsie bez prilisneho behania/zhanania nebude, co myslite?

        0 0
        • Lin  

          merida se taky spatne shani, ja tu svou mam az z berouna, nikde nemeli..mam 500 D (ale ram 16 + 18… ramy 20 a vic meli jeste nekde)

          0 0
        • acc  

          Ja mam meridu matts speed V model 2005 a sem naprosto spokojenej!

          0 0
    • Lin  

      Jo, taky mi rikali ze ta krasna bila u Meridy je bila jen v katalogu, ve skutecnosti je stribrna…

      0 0
    • tomcop  

      A viete dat niekto realne foto? Dakujem

      0 0
    • rasputin  

      Z těch tří co tu máš bych šel asi do té Kony!! Ale možná bych se kouknul i jinam! Nevím ale já nějak Meridy nemusím, spešly mám rád ale tenhle Hardrock se mi nějak nelíbí! Bral bych fakt tu Konu!

      0 0
    • barspin  

      mam tuhle meridu a nema chybu urcite bych bral meridu…

      0 0
      • kubad  

        no vzhledem k tomu že od zadání dotazu  je to skoro rok, myslím že to má tazatel už dávno vyřešeno :-)

         
        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.