• Darkson

    čus,

    tak kdo se chystá příští víkend na Vysočinu?

    Já spojím příjemné s příjemným, tj. v sobotu maraton a v neděli zkouknout borce na XC:-)

    0 0
    • teepeex  

      nemuzu, jedem 3reky:)

      0 0
    • Darkson  

      pokud by měl někdo zájem, nabízím startovné na krátkou trasu za cenu 400,–Kč (nyní za 600,–), v ceně vstupné na SP pátek a sobota

      0 0
    • haklicek  

      díky cene a te mrde lidi asi nejedu… jinak nerikam, ze to nemusi bejt dobry :) :D

      0 0
    • orm  

      Ahoj, já se chystám. Jedu poprvé, tak jsem zvědavý na trať, ale už do předu mě odrazuje, že na trať 80km se startuje již v 8:15 a registrace je do 7:20, to se zase nevyspím :-), ale předpokládám, že to mají tak kvůli svěťáku, tak to chápu.

      ps: Také mi vadí, že je to jenom 80km, ale dlouhé marathony se už moc nenosí a vládne trend zkracování, takže si člověk moc nevybere.

      0 0
    • McBlacky  

      jedeme s Jontim dlouhou a Šári (včera menší polet), pokud bude ok, je přihlášena na krátkou. V neděli dáme malinový XC a kouknem po cestě na Elitu na trati.

      jedeme v pátek a budeme mít základu ve Svratce u nás na chatě. Kdyby někdo chtěl, ještě 2 místa na chatě jsou volný. V autě bohužel už full house.

      0 0
      • Darkson  

        ať se dá Šárka do kupy.

        nevíš, jestli se dá někdy během víkendu zkusit techniku na XC trati, ale aby se tam člověk nemotal?

        0 0
        • McBlacky  

          já si kousky projížděl přímo ten den :) mezi ofiko závodama je vždy alespoň hodina čas. RNR ani Giganta jsem ale nevyzval, v TV to vypadá ok, ale v reálu to jsou celkem prasečiny a dost lidí tam i padlo, těch co se zasekli to ani nemělo cenu počítat – uvidíš sám…

          uvidíme se v sobotu na startu a domluvíme se co a jak v neděli kde máte základnu?

          0 0
          • Darkson  

            jo, v sobotu se uvidíme na startu a pak až v cíli:D.

            bydlíme kousek za Ždárem, v Polničce

            0 0
    • Dan.45  

      jedete tam nědko ze severní moravy ??, já se tam chytám, tak kdyby chtěl někdo vzít(a přispět mi na benzín) tak by to bylo ok :)

      0 0
    • orm  

      Ahoj,

      na 55km mi závodník s čílem 202 půjčil pumpičku, bohužel jsem ho v cíli nenašel. Rád bych ji vrátil. Když tak napsat na email co mám v profilu. Děkuji.

      0 0
    • McBlacky  

      jinak teda slušný sračky. Oboje desky pryč a pístky jsem musel chvíli resuscitovat.

      Přitom je to za sucha tak krásná trať :/

      0 0
      • prodi  

        taky jsem vyhazoval desky, které do soboty měly najeto tak max. 100km…a nechci psát, odkud všude mi lezl celý den písek…:)

        0 0
      • orm  

        Nevím, za mě byla šela horší co se týká bláta, alespoň co se týká kola, tak je na něm méně bláta :-). Jinak jsem to jel poprvé a překvapila mě rozdílná náročnost prvního a druhého kola :-)).

        0 0
    • McBlacky  

      jak psal Darkson: příjemné s příjemným :) :) :)

      report z maratonu

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.