Mavic Crossmax SL nebo DT Swiss XR 1700

16 nepřečtených
  • Orest

    Chtěl bych koupit nové kola. Nevím které zvolit. Poraďte prosím které koupit. Díky.

    0 0
    • MatS  

      Promiň, věštecká koule dnes mlčí.

      Co takto napsat něco o sobě, na jaké kolo a styl jízdy/terén. Jaký je rozpočet?

      Nestálo by v této ceně si nechat něco zaplést? Třeba EIE karbon kola?

      Jinak z těch dvou, když už, tak DT.

      0 0
    • kubad  

      já bych pro sebe volil DT – co bude lepší pro tebe netuším

      0 0
    • Čipera  

      Kola jsou skoro stejně těžký u dt dostaneš skoro nesmrtelný náboje ,ale jsou zase celkem o dost dražší. Já bych volil mavic. A než dtčka bych radši něco připlatil a popřemýšlel už o karbonu.

      1 0
    • indet  

      Za mně bych volil DT Swiss, nove XR1700 by snad uz mohli byt svařované na rozdil od starsiho modelu . Otazka je ale na kolik vyjdou? Mam doma XR1650, což jsou byly stejna kola , právě jiz se svařovaných rafkem na Orbee, kterou ale jezdi 45Kg holka. Dale mam měsíc Mavic Crossmax 29 model 2022 na Rockrideru , ktere maji vážit 1770g a vyjdou na cca 9tkc. Zatím jediny rozdil je příjemnější zvuk ořechu na DT. Dle dovozce by mel mít verze SL vic odlehcene rafky a naopak základní model nosnost 150Kg. https://www.bikecentrum.cz/…letena-kola/ Je nějaký další rozdil krom těch cca 75g mezi Crossmax SL 29 a Crossmax 29?

      0 0
      • Orest  

        DT svařované jsou. DT mají 28 špic a Crossmax má 24…

        0 0
        • indet  

          Tak dnes jsem vymenil Crossmax 29 za Crossmax SL 29 a dal je už rovnou na mliko. Casem poreferuji dojmy.

          0 1
    • indet  

      Jde o to jaky modelovy rok koupíš. Aktuální XR1700 je vlasne XR1650 jen s 36 zubovym ořechem. Tedy svařované. Pokud divočis v lese , nebo někde na trailech ma smysl řešit počet dratů, jinak ne. Obe kola jsou třídy 3 tedy XC. DT maji nosnost 110Kg , Mavic SL 120Kg. DT je větší sazka na jistotu, ale za skoro dvojnasobek. Když budeš mit štěstí, koupíš někde nové DT sundane z kola za lepší penize.

      0 0
    • Chlebovnik  

      DT.

      0 0
    • Orest  

      Zvolil jsem DT.

      0 0
    • XNeo  

      Řešil jsem stejný problém a nakonec jsem si nechal zaplést na zakázku DTSwiss FR 560 na Novatecu – DTSwiss náboj nedostupnej :(

      Vážim jako prase a podobně i jezdim :)

      0 0
      • Vilém  

        Tak treba te ten Novatec nevypece a pokud ano, tak na nej sezenes ND.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.