• adambiker31

    zdravim, nemate někdo tipy, kde sehnat samostatny ZADNI rafek MAVIC CROSSMAX SL DISC 2007, střibrny, 24 děr, se závity? loga ma gravirovane,nejsou to samolepky,jako u dřívější verze 2006

    0 0
    • Hnoj  

      Co takhle zkusit dovozce?

      0 0
    • scret  

      jak pise hnoj, zkus dovozce -kastar… nikde jinde asi nesezenes…

      0 0
    • pavel573  

      Ahoj zkus miloše fišeru v kolíně vozí to z venku chvíli to trvá ale sežene

      0 0
    • Gorgov  

      Jo to je problem, Kastar je fakt pruser. Nejsou schopny drzet ani zakladni material…

      0 0
      • ota  

        mohu potvrdit.na podzim kontakt, že oprava není žádný problém(prasklý ráfek).v červnu posláno kolo Crosm. enduro disk k nim, po dotazu kdy můžu kolo čekat odpověď , že nemají dráty.Před cca 14dny prý naskladněno, dnes odpověď, že nemají dráty:)

        Chce to asi trpělivost.

        Je ale fakt, že ty moje kola jsou z r.2007, a jinak na email reagují.

        0 0
        • mirav  

          já měl po reklamaci prasklýho ráfku na ST nový za 4 dny doma

          0 0
          • ota  

            asi jsi reklamoval nová kola, to asi šlo rychleji.u těch starších je asi fakt problém.

            Někdy prostě něco hned nejde, to chápu, ale jsem radši, když dostanu info typu -nemáme, budete bohužel 4 měsíce čekat- než dostávat dokola odpověď – Mavic nám nedodal-.

            0 0
            • scret  

              loni zrusenej rafek ST 08, cca do 4dnu byl u mne…

              je ale otazka, co by se stalo kdyby clovek chtel napr. rafek SL 06…

              0 0
              • jonti  

                Ten asi budu chtit, napisu zkusenost az ho budu mit.

                Jen jeste nevim, jestli nebude vyhodnejsi postavit komplet nove zadni kolo.

                0 0
                • ota  

                  roud pode mnou to bere coby flame, nemyslím, že na Kastar nějak ůtočím, jem konstatuji, že je třeba počítat s delší dodací lhůtou.

                  0 0
                  • roud  

                    neberu to jako flame jen říkám že i když jim občas něco trvá zatím vždy nebyl problém s domluvou

                    0 0
    • biker007  

      a co tady? http://www.bikeonlineshop.at/…h_result.php?…

      tvari se ze toho maji dost:)

      0 0
    • roud  

      A´t tu kastar pomlouvá kdo chce jak chce (je pravda že skladem maj prd) tak stačí jim napsat domluvit se objednaj a seženou osobní zkušenost

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.