• jannk

    Muzete mi nekdo prosim porad nejakou cestovku na par dni na Malorce, ale aby odlitali z Prahy na prodlouzeny vikend, idealne neco jako st/ct-nedele? Planuji to okolo Velikonoc a na cely tyden bohuzel nebudu mit cas.

    Idealne i s pujcenim kola (silnice), vlacet vlastni se mi nechce a asi to ani nevyjde moc levneji.

    Nebo je lepsi si to poskladat sam?

    dik!

    0 0
    • mastihuba  

      nacesty.cz

      0 0
    • Vyvy86  

      jj nacesty uz ma i odlety z prahy my jedem za zacatku dubna

      0 0
    • jannk  

      diky moc, tahle cestovka to zda se resi, super

      Akorat ty prime lety z Prahy jen pondeli a patek jsou debilni :(

      0 0
    • Sweeta  

      já mám nejlepší zkušenost s rudolfreisen.de, odlet z Drážďan (z Prahy jsi tam za 2h) a kolo půjčit u Max Hürzeler, ideálně koukat na Alcudii nebo třeba Can Picafort, hotely poměrně levný, blízko do hor a stejně tak dost rovin v okolí, případně Paguera, určitě by se mi nechtělo protloukat na kole Palmou

      0 0
      • ms82  

        Letenku jsem si koupil sam, hotel booknul sam, kolo u Maxe a jezdil jsem taky sam. Z Arenalu to na vychod bylo v pohode a na zapad do hor jsem to parkrat pres Palmu prezil. Priste bych ale Alcudii zkusil.

        Edit: Co a jak mi teda ale radil kamos, zase nechci delat machry :D

        0 0
      • Vyvy86  

        z Arenalu na vycho je cesta uplne v pohode a na hory jsme vetsinou jezdily pres lucmajor a na incu jinak Alcudii bych take rad zkusil

        0 0
    • jannk  

      nemate prosim nekdo postahovane gpx z https://www.nacesty.cz/…-na-mallorce ? me nebavi tahle click-farma a chci si je vsechny nahrat do Garmina. dik (jo, jsem liny :)

      0 0
      • mastihuba  

        mam, ale jsem liny to nekomu posilat :-)

        0 0
        • jannk  

          Jo, to je fér. Tak já to holt někdy postahuji :)

          0 0
          • mastihuba  

            ono vic casu zabere to nahravani do garminu, nez to stahovani…

            0 0
            • jannk  

              Proč? Náhrání do G je snad akce na 3 vteřiny … ? (nepočítám dobu, kdy G pracuje sám)

              0 0
    • wenda.simon  

      Nemáte někdo tip na ubytování na Mallorce na delší dobu? Chystáme se tam cca na měsíc.

      0 0
    • jannk  

      Parkovali jste nekdo autem na letisti v Drazdanech? (letim odtud)

      Koupil jsem si parkovani, prisel mi email s nejakymi kecy a jedine smysluplne v nem asi je kod „Buchungsreferenz“ .. ten tam bude stacit nekde natukat do automatu a ten pozna, ze mam zaplaceno??

      0 0
      • rdx  

        Kupoval jsi primo na letisti, nebo nekde pobliz s odvozem? Vetsinou to funguje tak, ze staci dat kreditku kterou jsi platil do ctecky u zavory a ten te pusti a vypusti (pri parkovani na letisti)

        0 0
        • jannk  

          Pres cestovku a potom mi prisel email primo z letiste. Tj uz to mam zaplacene

          Placeni parkovani kartou zvladam, tady me zajima, jestli misto karty tam nekde napisu ten kod nebo co

          0 0
    • jannk  

      Jako super, ja si z celého roku vyberu víkend, kdy má na Malorce pršet a být větší zima než v Česku …

      0 0
    • orm  

      Tak ani na Mallorce uz neni bezpecno :-(. Tak pozor!

      http://road.cc/…one-had-been

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tam ani nikdy bezpečno nebylo ;-)

        0 0
      • mastihuba  

        no to bylo smutný :-(

        0 0
        • jannk  

          Moc smutné. Fakt, že jak si na Malorce občas nastupují skupinky bez problémů i v protisměru přes plnou čáru mi občas přijde dost nebezpečné (nespojuji s tímhle případem)

          Jo – a ty slejvaky tenhle vikend fakt byly. Není na to jet za teplem a jezdit v kose a dešti :)

          0 0
          • mastihuba  

            to máte za to že se nemodlíte :-) ja od 1.-10.4. s počasím spokojenej nebyl, protože loni sme se skoro každej den mohli koupat, ale po tom co píšeš už spokojenej jsem. :-)

            apropo někteří cyklisti se tam k autum chovaji dost bezohledně, ale možná to je tim ze jsme zvyklí si na silnicích tolik nedovolovat. :-)

            0 0
            • jannk  

              Jo, dneska už to tu zase vypadalo jako na Zwiftu, klasicky třeba kopec na Valldemossu neměla auta moc šanci. Já se teda sunu pomalu po kraji, ale mnozí mají potřebu ho vyjet středem svého pruhu (předjíždět se tam moc nedá), takže v pohodě táhnout hodně dlouhý vlak aut. Perlička: nahoře ve Valldemosse si mi na to stěžovali čeští turisti, prý to vyjet (autem) bylo peklo kvůli cyklistům :)

              0 0
              • mastihuba  

                maji si půjčit skutr :-) na nekterejch velkejch skupinách mi fakt vadilo že jedou po široké silnici jako stádo dobytka. Když už jich jede 20, tak tam kde to neni vyloženě zakázané, by mohli jezdit ve formaci po dvojicích.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Oni takhle běžně jezděj i po úzkých cestách. Jak jsem psal bezpečný ježdění jsem tam nikdy nezažil. Možná na bruslích v Palmě :-D

                  0 0
          • wenda.simon  

            Včera se to na jihu celkem dalo.Sjeli jsme z Randy a docela to šlo. Dneska to byla nádhera :-)

            0 0
            • jannk  

              Jo, taky jsem objel Campos, Felanitx, Porreres a Llucmajor, mezi 12 a tuším 4odpo to šlo … ale ty on-line fotky od známých na kole okolo Prahy mě trochu iritovaly. Mělo to být naopak!!!!

              0 0
    • Smazaný účet  

      Okolí Alcudie doporučuji všema 10. Kamarád tam dělá v půjčovně tak pokud nemá rezervace,kolo půjčí. Pokud chceš napiš do zpráv. Napasal bych ti o jakou půjčovnu se jedná popř kde jsou zajímavá místa na švih.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Přiletěl jsem v pondělí ráno a první dva dny mi přišlo, že je tady větší zima než v Alpách :-D

      Včera a dneska už to jde ;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Dosť bolo Mallorky ;-) Zpátky domů :-D

      0 0
    • psedma  

      neplánuje náhodou někdo mallorcu s nacesty.cz v termínu 18.-23. října a nechtěl by sdílet dvojlůžkový pokoj? nějak mi postupně odpadli všichni kolegové a nechce se mi úplně připlácet za jednolůžkáč…

      0 0
    • dua  

      Ahoj, jedeme opět na Mallorcu v termínu 4.-14.10.,bude nějaká jiná parta na ostrově? Nebylo by špatné udělat pořádný balík.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.