• sfinga

    Ahoj, jedete někdo? Já jedu s kámošem asi od 14. března do začátku dubna, nechcete jet někdo taky? Bude nás aspoň víc :-)

    0 0
    • Meesha  

      aaa :-(( Jel bych hned… maturita zas*ana…

      0 0
      • cabbage  

        jestli mas zrovna svatak, tak proc ho nevyuzit:o) stejne se vetsinu veci naucis az na potitku;)

        0 0
      • sfinga  

        maturita je v březnu, do května to stíháš v poho, teda pokud nemáš zrovna v tu dobu písemný…

        0 0
      • Radek Broz  

        S maturitou neplas, celej svatak se mi krasne bikovalo;-) Na VS poznas, ze mrknout na to vecer pred maturitou by byvalo bohate stacilo.

        0 0
    • gersa  

      Zajimalo by me, na kolik to vyslo?

      0 0
      • sfinga  

        na 15 dnů asi 460 Euro + nějaké kapesný, ale moc se tam neutratí, max nějaké to pití

        0 0
        • sfinga  

          jinak v ceně je: Ubytování, polopenze, letenky, poplatky na letišti, transfery z letiště. Lítá se z německa

          0 0
          • sfinga  

            sorry, + samozrejmě transfery kol v letadle, to je taky v ceně

            0 0
          • yakub  

            to máš určitě od nacesty.cz, že jo? Já s nima letim taky – od 16. do 27. března do Leblonu.

            0 0
            • noname0  

              tvoje zkusenost s touto cestovkou ? Chtel bych take pres ne letet, ovsem mesic se s nima domlouvam na uplen trivialnich vecech. Zacalo to tim, ze na me faxove potvrzeni objednavky z internetu nikdo 14 dni nereagoval. Pak me rekli , ze ty ceny jsou jiz pryc a nabidli me jiny termin a pochopitelne jine ceny. po mesici intenzivniho telefonobvani( na maily se neobtezuji odpovidat vubec), jsme se dostali k tomu, ze jsem dostal fakturu ne letenky, kterou jsem uhradil, vubec nepotvrdili, ze tu platbu obdrzeli, tak zase telefony, kde tedy potvrdili, ze jo, ze penize maji a ze poslou letenky na mou adresu, po 14 dnech cekani jsem tam zavolal a vypada to tak, ze si letenku vyzvednu na letisti,Cekam tedy na nejakou bumazku, ze mam to tak bude. K ubytovani vyjma objednavky nemam vubec nic, napred jsem ho mel platit fakturou predem, ted zase na miste cash, udajne tam nejde platit kartou, ale to oni nevi a neda se to zjistit! a take musim doresit jak uhradit prepravu kol. Napred jsem to mel hradit na letisti, ted me snad poslou fakturu. Jsou to totalni mantaci, alespon podle meho, maji v tom chaos a bordel, neustale me jenom rikaji jak toho maji moc a ze cyklistiak je pro vlastne zatez,skoro necojako charita. Takze bych rad vedel zda jsem mel jenom smulu a nebo je to normalni jev a nebo za tech par supu co jim tam nase skupina necha(cca 60 tis.) nemam ocekavat nejake super sluzby. Podotykam , ze jsem si vybrat ten nejdrazsi hotel z jejich nabidky

              0 0
              • JancA  

                vcera mi rikal znamej neco podobnyho, docela prekvapili:(…Ma­llorka je ale nejvic,ne? Tak si to nenech zkazit a uzij si to tam:)i s tema tatarama…Pocasi ma bejt uz jen skvely

                0 0
                • noname0  

                  no nejradeji bych se na ne vykaslal, jenze nemam cas shanet nejakou jinakou cestovku , ktera by nabidka srovnatelne podminky (financni). Ovsem pokud se tam dostanu a i se vratim (tomu zatim neverim), tak s cestovkou NACESTY uz nikdy vice. To jak se mnou ti mantaci cvici za moje tezce vydelane penize, me pekne stve, ale bohuzel mam zavazek vuci kolegum, kteri jsou vice splachovaci a pokud bych vypadl, tak by meli problemy Mallorcu absolvovat. Snad to pocasi a pobyt bude jinak OK, tam uz to nastesti nezalezi na cestovce NACESTY.

                  0 0
                • petebike  

                  Stechovicka je nejvis :-D

                  0 0
                  • prodi  

                    Jezdíš to i nahoru, nebo ve Štěchovicích otáčíš na Prahu?

                    0 0
                    • petebike  

                      jak kdy, kdyz uz se ale vyskrabu na kopec tak vetsinou jedu dal… :-)

                      0 0
                      • prodi  

                        Štechovickou jezdím většinou směrem do Prahy. Mám takovej okruh: Jesenice – Týnec – Neveklov – Živohošť.most – Buš – Slapy – Štěchovice – Praha. Udělá to asi 150 km.

                        0 0
              • sfinga  

                Já s nima nemám špatnou zkušenost, dostal sem nějakýho člověka, který se mnou všechno ochotně pořešil a nakonec mi pomohl vybrat i jiný hotel, pač Leblon už je plnej. Nakonec jedem od 20. března do 5. dubna do holelu Cactus, z Mnichova za 14 kolíků se vším, letenky a ubytování sem platil hned a hned mi to taky potvrdili, týden na to mi přišli poukazky na ubytko, takže taky no problem.

                0 0
                • noname0  

                  tak to si borec, ja si tedy myslim, ze nejsem potizista, ale se mnou jednali jako z blbcem, viz. vyse. mozna jde o to na koho tam clovek narazi,I cenu mas dobrou, ja platim 35 EUR/ 1 den a ty ?

                  0 0
                  • sfinga  

                    já nevím, mě nabídli tuhle cenu na 16 dnů v lepším hotelu než je Leblon, tak sem na to hned kývnul, zaplatil a bylo. Letenku mám jen v papírové podobě, palubní lístky si vyzvednu na ten papír na letišti. Poukázky na ubytko přišli poštou a no problem, snad jen to, že to je v němčině :-)))

                    0 0
                  • J.A.V.  

                    Hele my sme na tom podobně :) Místo letenek mám jen potvrzení o zaknihování letu, kola platíme na letišti, kde si taky máme vyzvednout letenky. Sem dost zvědavej co se bude dít, protože letíme asi ve 4 ráno :) Ubytko sem si nakonec zajišťoval přes net sám, protože se jim tam prej ztráceli maily. Vloni jsme s nima byli taky a bylo to naprosto OK, jenže to jsme brali vlastně hotovej zájezd od nějaký německý cestovky + doplatek za kola. Problém je že oni vlastně nejsou klasická cestovka ale spíš jako přeprodej německých letenek/zájez­dů/hotelů . I když letos se do toho trochu opřeli s Leblonem, to je taková jejich první výraznější vlastní aktivita mi přijde.

                    Jinak jedeme od 26.3. do 9.4. hotel Maria Isabel takže oblast Playa de Palma.

                    0 0
                    • sfinga  

                      Máš naprostou pravdu, Nacesty je jen zprostředkovatel německých cestovek, kupuje a následně prodává celé zájezdy, letenky i ubytko. Kolo si každý vždy platí zvlášť, teda poku se s ním vejde do letadla, v letadle se prej dají přepavovat max 20 kol, tak nevím. Já letím odpolko, takže myslím že to nebude problém s vyzvednutím, jen se bojím toho frmolu na letišti, ale to už se nějak zvládne. Aloha…

                      0 0
                      • J.A.V.  

                        Jo jo, pro cestu do ráje se musí něco vytrpět :))

                        0 0
                      • blue  

                        to vysvetluje ty priserny inzeraty ve velu, co vypadaj, ze to psal nejakej tatar :-)

                        0 0
            • JIRA  

              Jaký tam bylo ubytování? Zvažujeme to na jaro 07' tak jestli nacesty.cz máme škrtnout. :)

              0 0
    • Vojtíšek  

      Do jakého hotelu (destinace) jedete?

      0 0
    • Kagňátko  

      Taky jedeme na Mallorcu. Od 16. – 27.3. Ale nemůžu si vzpomenout kde jsme ubytovaní. Jediné co vím je to, že jedeme s cestovkou NaCesty, takže se tam určitě někde potkáme :-)

      0 0
    • Kagňátko  

      Pardon. Tak jedeme do Leblonu. Právě jsem si to přečetla nahoře u Yakuba.

      0 0
      • sfinga  

        Hmm, koukám že nás tam bude jak hub po dešti, někdy dáme společný švih, dejte spojení na sebe a můžem se domluvit at je nas víc. Moje tel je 777068421, v březnu tam, aloha

        0 0
        • JancA  

          to jo, sem tam od 25.3.-8.4.,oblast Alcudia, preferuju pomalejsi cyklisty:))

          0 0
      • yakub  

        jj, tak to myslim, že letíme spolu :o)

        0 0
        • sfinga  

          fakt? a kdy letíš? Mi v pondělí 20. v 17:45 z Mnichova, jedem tam autem, tam ho někde necháme. Vyrazíme někdy dopolko. Za 3,5 hodinky svižný jízdy tam seš :-)

          0 0
    • RapMan  

      A litate nekdo z Dortmundu?

      0 0
      • sfinga  

        To je strašně daleko a zbytečně se ti to prodraží. Cesta tam a zpět by tě vyšla minimálně na 3000 a víc

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.