• Bulda

    Zdar, doufám, že mě Beeda neobviní ze spěchu :)) jako už tradičně chci zamluvit chajdu Dřevomorku na Luži na Malevil, ale vkloubil se nám do toho státní svátek ve čtvrtek a tak by bylo škoda toho nevyužít potřebuju zjistit předběžný zájem o ubytování abych věděl, co můžu slíbit, jaké počty atd přednost budou samo mít zájemci o ubytko od středy večer Anketa je tedy jen předběžná a jen pro ty, co chtějí bydlet na téhle chajdě více o chajdě a jejím vybavení, cenách atd zde: www.bike-forum.cz/…6/forum.html#… prosím jen o diskuse k tématu a pocitvé hlasování, jinak bude vlákno zamčeno, potřebuji se dozvědět kdo má zájem a na jak dlouho a né jestli je lepší reda nebo fox :)) dík

    Anketa: mám v plánu jet

    0 0
    • Bulda  

      up

      0 0
      • jonti  

        Ono je zatim strasne brzo, ja chci jet Malevil, ale co jinak budu delat netusim. Jestli se na zavode odrovnam tak jak minule, tak i ta nedele bude bidna :)

        0 0
        • Bulda  

          však je to jen předběžné, jde o to, že už je tam jeden pokoj zamluvený někým jiným a nejspíš ještě další zájemci přibudou, tak abych neblokoval zbytek chajdy, pokud by o to nebyl zájem

          0 0
      • Marry  

        Ja a anet. takze 2 mista … hlasoval jsem jen ja

        0 0
    • tulda  

      Předběžně bych zamluvil 2 místa. Od pátku, jen ještě nevim jestli do so nebo ne. dik

      0 0
    • jecnak  

      Prijedu zrejme s Jitkou.

      0 0
    • Darkson  

      já mám letos jinej program:-)

      0 0
    • Daf  

      Ja s anet. takze 2 mista … hlasoval jsem jen ja

      0 0
    • Jenda  

      bych asi taky jel a asi i od stredy ale jeste nevim kdy budu ucit jestli nebudu muset v patek do rachoty – takze jsem zatim nehlasoval (jo a nevim jestli se tam mezi samejma chrtama nebudu bat – mnoho chrtu Lemikova smrt:-)

      0 0
    • petebike  

      jedem, spime ale jinde…

      0 0
    • McBlacky  

      jedu, ale asi až v pátek ve čt chci závodit jinde :/ nechci to blokovat, kdyžtak hodím punk night -spacák před chajdu :)

      0 0
    • bajkr  

      zbude na mě samotka??? :o)

      0 0
      • Bulda  

        to není samotka, ale izolace, pro nemocný …jenže infekčně, ne duševně, tak nevim :))))

        0 0
    • Beeda  

      drevomorka je previt, ta vleze vsude:-D takze te z niceho neobvinim:-) dikes a cago a uzijte si chajdovani, my prijedem az namisto(asi)..

      0 0
    • Karaya  

      A přijel bych i se Splinterem. Pokud by se ještě někdo z Brna přidal, tak bych měl jedno místo.. Je to ještě volné na té chatě?

      0 0
      • Splinter  

        Zatím fakt předběžně… Díval sem se ze do rozpisu:(

        Výuka 4. 2. – 2. 5. 2008 13 týdnů Zkouškové období 5. 5. – 8. 6. 2008 5 týdnů

        Šela je 3.5 a Malevil je 8.5 :(

        0 0
        • Eva  

          Malevil je 10.5.,Starobrno je 8.5. :-) Nebud mekej a prijed na jeden z nejkrasnejsich maratonu v republice,kdyz uz jsi vynechal Sudety :-)))

          0 0
      • Eva  

        se hlasim,sama,bez maleho,dik :-)

        0 0
    • Eva  

      Se hlasim na chatu i do auta :-)

      0 0
      • Bulda  

        ok, pisu si Segra, Karaya a zamykam, timto je chajda predbezne plna, pro zajemce jen na vikend:za soucasneho stavu to vypada na karimatku ve spolecenske mistnosti (cenu tomu prizpusobime) odemknu tak mesic predem a upresnime, kdo odpadl, kdo jak dostal dovcu, kdo ma misto v aute atd.

        0 0
    • Bulda  

      tak diskuse znovu otevřena, hlavně pro domluvu na dopravě, místa jsou víceméně zabrána, já budu ted 14dní pryč, info o volných místech a jiné dotazy doufám fundovaně zodpoví Daf (mail v profilu) kterému předem děkuji

      0 0
      • jecnak  

        Nabizim jedno volne ve stredu vecer z Prahy, navrat v nedeli.

        0 0
    • Karaya  

      Mrzi me to, ale bohuzel musim svoji ucast zrusit, zrovna tak odrekl i Splinter. Toz z Brna velka ucast nebude…Eve budem drzet palce.

      0 0
    • Bulda  

      jeste dulezite hlaseni, objednany ctyri!!! druhy piva z chyne (klasicka trojkombinace svetla 10, polotmava 12, tmava 14 plus nejaky speciäl co zrovna bude, pry nejspis kukuricne, nebo sedmnactka :)) a jelikoz tam budem dyl, tak sand konecne stihnem ten taborak pripravit …takze burtiky a jine opekaci dobroty s sebou

      0 0
      • karliner  

        Budou se přijímat zdvořilostní návštěvy na ochutnávku? Jen dva prstíčky si ohřejeme a hned zase pojedeme…

        0 0
        • Bulda  

          to známe ......vše vypijeme a zase půjdeme :)) …jo, budou :))

          0 0
          • karliner  

            Ad pivo – nedávno jsem v První Pivní Tramvaji ochutnal Varnsdorfského Kocoura a byl fantastický.

            Nic nenaznačuji – :-)))

            0 0
            • Burizon  

              Až tak? :-) To nás těší! Mmch. jejich tričko je skvělý jako dres na takový to pohodový zkopce ježdění, kvalitní matroš…

              0 0
    • karliner  

      letos Dřevomorka nebude?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.