Lowcost elektrokolo pro ženu 50+

7 nepřečtených
 • Wojtkingson

  Zdravím Vás,

  snad mě nezabijete, sám nejsem nadšen z tohoto úkolu. Známá si vybírá elektrokolo a požádala mě o radu. Je jí cca 51let a chtěla by nějaké elektrokolo pro občasný výlet a prý si našla toto:

  https://k-sports.cz/…lady-14-2019#…

  Tudíž hledá něco jako městské kolo, je toto kolo nějaký totální průser, nebo za tu cenu se dá? S jejím rozpočtem asi nebude prostor pro středový pohon. Mohli byste mě alespoň navést na nějakou značku, které byste se v této cenové hranici nebáli?

  Díky.

  • babkanakole  

   Prosím Tě, co je to její „občasný výlet“? O víkendu popojet maximálně do 20 km nebo něco jiného? A jak často to kolo vyjede – nebude spíš většinu času stát?

  • freerider159  

   V teto ceně je značka úplně jedno, všechno to je stejná bafang čína. Kolem 50 seženeš Bosch CX i s normálním osazením. Já bych určitě doporučil připlatit, než brát tento shit. Ale třeba trefíš na dobrý kus, který se hned nerozpadne… Standardně se stává, že ty kola nefungují už jak příjdou jako nová..

   Jinak řečeno koupil by jsi kolo z Kauflandu? Tyhle kola jsou totiž to stejné. Je tam největší shit osazení jako na kole za 5k a zbytek stojí motor a baterka.. Takže tak.

  • Zdendyš  

   Za pade ti nedoporucim nic ale pokud bys chtel kamaradce ;) priplatit tricet, tak mi se libi pevnej Ghost. Cena cca tech 80.000,–

  • palo7  

   Koukni na cyklobazar. Aktuálně je tam spousta výprodejových kol za slušné ceny. Okolo 30 tam určitě koupí lepší a okolo 40 už celkem dobré kolo

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.