Livigno - začátek července 2009

23 nepřečtených
  • sfinga

    Ahoj, plánujeme akci Livigno 2009. Odjezd z Prahy 2. nebo 3. července, návrat o týden později. Bydlení dle chuti, kemp nebo apartmány. Jídlo každý individuálně, popř grill když bude místo :-) Doprava by byla zajištěna, pokud budete mít zájem dejte vědět. Místa by bylo dost

    mail: ota.zima@email.cz

    0 0
    • Pi†el  

      Pisnul jsem ti na icq..

      0 0
    • Medunka  

      hezke to bylo

      0 0
      • MichalF  

        Fotky >?

        0 0
      • přišlapávač  

        vas tam bylo jak psu!

        0 0
      • kycis  

        Ahoj, chystame se tam na zacatku srpna, jedem tam prvne, myslis ze bys mi mohla dat par tipu na nejake tresy co jste jeli, pripadne i trosku zhodnotit jejich technickou narocnost, jedem tam s holkama, tak abysme je nevydesili hned na zacatku :-) Dik

        0 0
        • MichalF  

          Jojo todle me take zaujima !

          0 0
        • heretik  

          No, asi tě to nenadchne, ale mě přišlo, že Livigno vůbec není pro cyklisty, kteří nejezdí do terénu pravidelně a nemají slušnou dávku techniky i vytrvalosti – prostě si to neužijou.

          Moc se mi tam líbilo, snad všechny trasy, co jsme jeli, byly fajn a užil jsem si je, ale i tam jsem říkal, že kamarády, co je občas tahám na kolo, tam prostě vzít nemůžu, protože by to nejspíš odchodili nahoru i dolů.

          Maximálně tak vyjet lanovkou na Caroselo 3000 a odtamtud dolů do údolí po široké cestě, to se může líbit každému. Jinak si to lidi bez techniky a jistoty ovládání kola užijou mnohem víc pěšky – turistů je tam spousta a příroda nádherná.

          Pokud jedete na silničky, je to jiná, ale to by ses asi neptal na trasy :)

          0 0
          • kycis  

            No holky celkem jezdi a uz maji za sebou vloni Gardu, takze nejsou uplne novicky, slo mi hlavne o to abysme zbytecne nezajeli do nejakeho „skoroFR“ trailu, kde by kolo tlacil i lecktery zku­senejsi jezdec. Fotky singlu co dal napr dole jecnak, neco takovyho tam hledame, to prenaseni co dala nahore Medunka, by mi asi vic jak 1× neproslo :-D

            0 0
            • heretik  

              Jako pokud se nebojí trochy terénu, kratších či (občas) delších strmých výjezdů ani singlíků zařízlých ve svahu, tak si prostě vyzvedněte někde na informacích mapku s trasami, a můžete jet cokoli, kde je u cesty nakreslený kolo (skoro všude) a občas (viz popisy od ostatních tady) i trasy, kde to kolo není. Dolů je jetelný naprosto všechno, nahoru je to někdy o morálu. Při plánování vyjížďky doporučuju zohlednit, na kterou stranu jste obecně zvyklí vysedat – snáz se jede po stezkách, kde máte stěnu na tý straně, kam vysedáte, a sráz na druhý, jinak je člověk nejistější…

              0 0
            • teepeex  

              proste jedte a dejte si to:)

              je to krasny

              0 0
        • Medunka  

          Trasy by mel mit k dispozici Jecnak a Gungho z Garmina – snad sem neco daji. Me osobne se libily 2 trasy:

          1. kolem jezera k restauraci, od tud se vyjet po sirsi sotoline do prusmyku (cca 2300) od tud dolu k jezeru Cancano a Ciacomo (Ciacomo se da objet cele kolem dokola a jsou tam dve hospudky). Zpet se da jet bud stejnou cestou, nebo je tam pak znacena dalsi cesta smer Livigno – vede k farme, kde se da taky obcerstvit a pak po singliku smer Livigno – nadhera. Tato trasa se da prodlouzit o singlik kolem přitoku jezera Gallo – ale tam se tlacilo. Bez prodlouzeni 43 km, 1140 m (dala jsem to za 3:25), s prodlozenim 63 km, 1650 m (cca 5 hodin)
          2. Vyjet na Motolino po asfaltu úplně nahoru, z tama sjet kousicek k nizsi stanici – je tam restaurace – a od tud vede singlik nad lesem nad Livignem – je teda narocnejsi na to davat majzla aby clovek neprestrelil levotocive zatacky. Cca po pul hodine se da sjet dolu, nebo pokracovat – ta druha cast je vic technicky narocna – na konci se da prebrodit reka a pokracovat singlikem dolu – fakt luxus – km nevim, nahoru na Motolino k najezdu na singlik je to cca 600m převyseni – jezdi tam i lanovka a bere kola, takze zádný problem.

          Pri vyjezdu po asfaltu na Motolino je v jedne levotocive serpentyne moznost odbocit doprava na sotolinku – tam ma byt najezd na dalsi singlik – nejela jsem ho, ale je pry hezky.

          0 0
          • raceman  

            tu prvni trasu jsme podobne jeli dva roky zpatky, kdyz jsme byli v bormiu… luxus co? ;-) akorat ze vy ste prisi o tu pasaz bormio – ta tebou popsana farma.. a jeste o pasaz od singlu korytem reky ktera se vleva do toho jezera v livignu …

            jestli si to teda ještě pamatuju :-)

            0 0
      • jecnak  

        Vid.

        0 0
        • Honzas  

          neni ta prvni nekde u passo trela? kousek nad „hospodou“? tam bylo skoro stejne dobre jak u pigiho;-)

          0 0
        • biker007  

          nezdravili jste minuli tyden na hlavni silnici v Domasu (na brehu Coma) skupinku na chodniku stojicich bikeru? projela kolem nas skupinka (asi) cechu, to vypada na vas:)

          jinak my byli na Comu cely tyden a naprosta Bomba!

          0 0
          • Medunka  

            ja bych rekla ze jo :-)

            0 0
          • Medunka  

            Teda od Come jsme odjizdeli 6. ale v nedeli 5. jsme potkali skupinku bajkeru (byla tam nejaka Merida) a zdravili se prave v Domasu – byli jsme tam v kempu

            0 0
            • biker007  

              jj, merida tam jedna byla. jste byli jedini bikeri, ktere jsme u coma za cely tyden potkali:) jinak jen serfari, kitari, cluny a plachetnice. mel jsem pocit, ze na nekterych mistech jsme byli prvni, koho tam mistni horale videli na biku ject:)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.