• friblos

    Ahoj všichni z Liberce a okolí. Co takhle každý čtvrtek v 18:00 v Liďákách u konečné tramvaje. Trasu domluvíme na místě. Ale hlavně po lese:) Zhruba 30 km. Friblos

    0 0
    • Featherbed  

      Jestli nebude chrtí tempo, přidal bych se rád :)

      0 0
    • přišlapávač  

      tenhle tyden nemuzu, snad pristi..

      0 0
    • friblos  

      tempa bych se vůbec nebál, pojede se na pohodu. Jestli máš ještě někoho tak ho vem taky ať je nás víc.

      0 0
    • folty.hans  

      jo, jsem pro :-) ale asi se taky ukážu až příští týden, nějak jsem ochořel teď .

      0 0
    • Twisp  

      kdyby bylo něco o víkendu , přidal bych se …

      0 0
    • Kufruv  

      Jestli stihnu přijet z prahy a zprovoznit kolo, tak bych se možná ukázal..:)

      0 0
    • Vobo_CZ  

      Zdar   takze zitra prvni sraz ?  snad se tam ukazu a mozna nas bude vic :)

      0 0
    • friblos  

      už se na Vás těším:-D

      0 0
    • kuba.kuba1984  

      Příští čtvrtek jedu taky :)

      0 0
      • friblos  

        AUTOR SE TED VRATIL A JE PEKNE ZADELANEJ- DOCELA JSEM CUMEL ZE TAM NIKDO NENI:)

        0 0
        • kopečák1  

          Hojs, příští týden bych se třeba taky přidal… ale sem fakt brzda…

          0 0
        • Vobo_CZ  

          no fakt uz sem se chystal ale poskasko fakt tragedie…tak priste to snad vyjdeeee

          0 0
          • friblos  

            to KOPECAK včera jsem tě viděl na Maliníku u hospody:) jestli jsi to byl ty, ale takovejhle zmijaku po Jizerkách moc nejezdí:)

            0 0
            • kopečák1  

              jo, v pondělí sem tam čekal na pumpu na tlumič… chytře sem upustil ve výjezdu a zbyl mi tam poloviční tlak :-)))

              Já už teď jezdim podle hesla: „do kopce s rozvahou, dolů na kaši“ :-)

              0 0
              • friblos  

                tak v tom mám pěknej bordel ale ted jezdim dene a uz nevim kde jsem koho videl:)

                0 0
              • friblos  

                tak v tom mám pěknej bordel ale ted jezdim dene a uz nevim kde jsem koho videl:)

                0 0
    • folty.hans  

      tak počasí nějak nepřeje, snad ten příští čtvrtek se počasí rozhodne umoudřit . Každopádně se stavim ;-)

      0 0
    • kubajs mtb  

      no tak příští čtvrtek bych se taky asi zastavil jestli budu stíhat. Vypadá to na pěknou grupu lidí jestli všichni dorazí :o)

      0 0
    • folty.hans  

      takže čtvrtek v 18:00 platí ? :-)

      0 0
    • kihsleek  

      Moc hezky vám to dneska do toho kopce šlapalo :) Původně jsem se chtěl přidat, ale po pár hodinkách v jizerkách a zmoknutí jsem byl fakt dost promrzlej… snad příště ;)

      0 0
      • kopečák1  

        Dneska sem byl poprvé a sem nadšenej. Hlavně zpáteční sjezdík. Fribloši sorry, sem netušil že ta zelená odbočuje tak brzo, tak sem jel furt dál… sice sem se vrátil jestli si někde nezůstal, ale asi si odjel OK… tak příští týden zase čau.

        0 0
        • folty.hans  

          Nooo moc hezký dneska . Tak ať vás je za týden víc ;-)

          0 0
        • přišlapávač  

          Jo dneska to bylo dobrý, my si taky dali parádní sjezdík a ani jsem se neztratili :-)

          0 0
          • friblos  

            já jsem se neztratil:) jenom koukám jak si to Kopečák mastí pěkně po modrý dál- místo aby zahnul na zelenou:-D zařvu a nic, jede hrozně rychle dál.Tak jsem to vzdal a jel po zelený.

            0 0
      • kolombo  

        Nevím, kvůli komu začalo v cca 18:00 pršet, ale odhaduju to na tu Vaši partu :-)

        Naštěstí nebylo počasí zarputilé a brzo bylo po dešti. Já byl u přehrady cca před 20:00, ale nikdo se tam nekoupal …

        Ale někdo ne celoperu GT mne do kopce předjížděl …

        0 0
        • folty.hans  

          na GT-čku nikdo s náma nebyl . No příští čtvrtek snad počásko bude lepší, tak se sejdem ve vyššim počtu :-)

          0 0
    • folty.hans  

      Tak zítra ? :-)

      0 0
      • friblos  

        jsem marod tak zítra nepojedu:(((((((((­((((((((((( ale příští týden jedu:)

        0 0
        • kopečák1  

          Tak se dej brzo dokupy! Hlavní leader nesmí chybět.

           

          to All: dneska počasí dost hrůza co? pojede někdo i když to bude takovýhle HC jako do teď?

          0 0
          • Vobo_CZ  

            tedka se to docela umoudrilo   tak snad to vydrzi aspon takle jak je ted

            0 0
      • kuba.kuba1984  

        Mno, kolik km a jaké temp :D?

        0 0
      • kopečák1  

        Já pojedu, počásko snad taky klapne.....

        2 Kuba: minule to hodilo kolem 30km pohodovým tempem a i tak sem to jistil zezadu :-)))

        0 0
        • kihsleek  

          Zítra bohužel jsem v práci… ale nepotkal jsem tě dneska náhodou okolo půl šestý na kanále? Viděl jsem zelený kolo, ale nevim, jestli to byl koník, páč jsem se zrovna něčemu vyhejbal :P

          0 0
          • kopečák1  

            Dneska sem byl dýl v práci, takže sem nikde nebyl.  Začínám se na zejtra dost těšit.

            0 0
        • kubajs mtb  

          musíme se sejít dva už budem mít skoro stádo koníků :)

          0 0
      • Vobo_CZ  

        pokud nebudou kroupy a blesky tak na stopro dorazim :)

        0 0
      • kubajs mtb  

        tyjo zejtra nemůžu bohužel ale příští tejden už musim.

        0 0
    • kuba.kuba1984  

      No tak zasejc nic… lítaj hromy blesky :( :(

      0 0
      • folty.hans  

        jop, dneska bych to taky odpískal . Co zítra, kdo je jak na tom ? :-)

        0 0
        • MichalF  

          Kudy kam vlastne jezdite ? Nejaky priklad jak ste kam jeli ?

          0 0
          • kopečák1  

            já bych jel… vypadá to, že dopršelo… max budem od bláta a to nevadí ne? Pojeďtě kucíííí

            0 0
            • kopečák1  

              navíc koukám ven a dneska snad už chcát nebude… výhled mám teda na ještěd…

              0 0
            • pavel321  

              Taky bych rad jel… Ted sem si privez voba stroje ze servisu, ale v osum bohuzel jedu do Praglu na prijimacky na VS:( Tak snad to vyjde pristi tejden:)

              0 0
            • folty.hans  

              ok, přijedu se ukázat . Kdo dál ? :-)

              0 0
              • kuba.kuba1984  

                No, nevim, ale tady u nas se to točí v jednom kuse… déšť by nevadila, ale bouřky já se bojím :D.. Zítra jsem free a docela rad bych někam vyrazil.. Treba kolem těch 15 hod.

                0 0
              • kopečák1  

                si tam ještě? tady už zase brutal leje…

                0 0
    • luk.ash2  

      zdarec, dobrej nápad, příští nebo přespříští týden bych se taky přidal jestli to bude aktuální

      0 0
    • kopečák1  

      Já sem tam nakonec byl… sám a svítilo sluníčko :-)))) to je fuk… příští týden se těšim

      0 0
      • friblos  

        DĚLÁŠ MI RADOST SYNU:-)

        0 0
        • Vobo_CZ  

          ja uz jsem to ani nestihl…pristi tejden snad to vyjde braši…jo mimochodem jede nekdo ted ve vesci tu 24hodinovku?

          0 0
          • kihsleek  

            Jo, pokusim se to přežít sólo :P

            0 0
            • Vobo_CZ  

              ja taky jedu solo … to budem prezivat spolu …akorat nemam stan tak snad doufam nebude prset :D

              0 0
              • kihsleek  

                Kolegové naštěstí jedou i dvojku a čtyřku a navíc bychom tam měli mít stánek i s dílnou… takže o tohle bych to měl mít lehčí… a počasí vypadá, že by mohlo vyjít :P Kdyžtak se ke mně klidně přihlaš, sedlám modrýho Gianta Anthem X2 :)

                0 0
        • Vobo_CZ  

          hoj brasi tak sem to ani nestihl tak snad  pristi tejden uz se sejdem vporadnem poctu :)

          0 0
    • kubajs mtb  

      a co denska nejel by někdo? bude to asi blátíčko ale :o)

      0 0
    • kuba.kuba1984  

      Zdar… nejede zitra, tak kolem 10hod nekdo z Liberce nekam na bika? ze bych se pridal…

      0 0
      • axle  

        Zitra ne, ale v nedeli asi jo ;-)

        0 0
      • kuba.kuba1984  

        Tak dneska jsem se plahočil sám, takže co zítra :)?

        0 0
        • axle  

          Vylizavam se z nemoci a jeste musim zitra pres obed neco zaridit, ale odpoledne by to snad mohlo klapnout..

          0 0
    • folty.hans  

      předpověď na zítra je víc než pozitivní, tak snad už se konečně sejdem :-))

      0 0
      • kubajs mtb  

        napište čas a budu tam ale sem lemra tak s tim počítejte :o)

        0 0
      • Vobo_CZ  

        ja tam určo dorazim akorat nevim jeslti mi nechcipne koleno po 24hodinovce neak protestuje ale v sest tam budu určo teda :)

        0 0
    • mr.antik  

      Já zase nic… nejedete někdo Extrem Cup? Tři tejdny jsem odpočíval, tak tam budu dělat vocase…

      0 0
    • kopečák1  

      Já bych měl být zítra v 18:00 ready.

      0 0
      • friblos  

        tak já zatim nevím:((((((((((

        0 0
        • folty.hans  

          ale no tak :-) Za slunička nejezdíš ? :-D

          0 0
          • friblos  

            jedu těžký business:-D a jsem úplně časově v háji- jinak zatím nemám ani na čem:-(

            0 0
            • luk.ash2  

              cuz, počítám s tim, po sedmý už něco mám, ale aspoň na chvíli bych dneska vyjel..

              0 0
              • kubajs mtb  

                tak to vypadá že bysme mohli bejt aspon 4 :)

                0 0
                • luk.ash2  

                  mě to v sedm odpadlo, takže nakonec nejsem časově limitovanej

                  0 0
                • folty.hans  

                  snad nás bude i víc. Tak v 6 v liďákách ;-)

                  0 0
                  • Caldic  

                    věřim že jo mate už někdo napad kam pojedem

                    0 0
                    • folty.hans  

                      Domluvíme na místě, ale asi ty Jizerky no :-)

                      0 0
                      • Caldic  

                        :D nečekany :D

                        0 0
                        • Caldic  

                          Tak Cannondale nam zničil dalšiho spin-fiťáka, já píchnul duši, ale jinak super vyjížďka.

                          0 0
                          • folty.hans  

                            Do příštího tejdne to dám dokupi a pak přijde odplata, Michalův Cannon taky něco zažije, musim ten SpinFit nějak pomstít :-D

                            0 0
                          • Vobo_CZ  

                            tj v pořadí třetí :D   ten team uz na mě vypíše odměnu za dopadení :D   jinak priste bysme mohli nekam dal klido tma je opravdu az dlouho takze casu dost :)

                            0 0
                            • luk.ash2  

                              sem pro, klidně mužem vyrazit o něco málo dřív, domluvíme příští týden, snad zas bude přát počasí..

                              0 0
                              • folty.hans  

                                Mam návrh . Co se sejít třeba o hoďku dřív a jet si projet trasu Babího Léta do Chrastavy ? :-) Ať máme trošku změnu …

                                0 0
                                • luk.ash2  

                                  nejsem proti a jestli nebudou ani ostatní tak co sraz 17:00 – 17:15 u Slovanu na cyklostezce a pak po ní směr Machnín – Chrastava?

                                  0 0
    • kopečák1  

      Dneska se omlouvám. Jednak je mi blbě a hlavně stejně zase leje… to je počasí kurňa…

      mimochodem, nechce někdo koupit IH?

      0 0
      • Caldic  

        Já se též omlouvám. Vůbec to dneska nestíhám, duši donesu snad přiště.

        0 0
        • luk.ash2  

          no stejně je venku pěknej hnus, tak snad to klapne příští tejden, chtěl bych vyrazit v pondělí po obědě na něco delšího, kdyby měl někdo čas a chuť…

          0 0
    • kopečák1  

      Zdar páni, tak jak zítra? Já bych měl být ready.

      0 0
      • luk.ash2  

        když nebude lejt tak du do toho

        0 0
      • kihsleek  

        Kupodivu mam volno, takže se možná ukážu… chci teda přes den dát něco delšího, no… no uvidíme :)

        0 0
      • kubajs mtb  

        taky bych mohl takže jištění zezadu by bylo :o)

        0 0
      • folty.hans  

        Zítra mam nástup v nemocnici, jdu na operaci s kolenem, takže bohužel :-( snad možná příští týden, pokud doktoři dovolí :-)

        0 0
        • kopečák1  

          Tak se dej brzo dokupy! Já dorazim asi i kdyby pršelo. Musim konečně testnout new bike.

          mám poladěno, tak sem nadr*enej.

          0 0
          • kubajs mtb  

            a v kolik to vidíš v těch 18:00? já bych jel klidně i dřív, škoda myslel sem že budou dva ih :o)

            0 0
            • kopečák1  

              IH mám ještě doma, ale je naleštěnej jak psí kulky, tak ho prasit nebudu… nehledě na to, že od projetí na spešlu mě nic neodradí :-)))

              já bych asi taky stíhal 17:00… ale včera a předevčírem přestalo lejt právě až kolem šestý.

              Ale co, dneska pojedu fakt i v dešti… v lese to bude OK…  takže 17:00???

              0 0
              • kubajs mtb  

                ok já bych to vzal kldině na tu pátou a kde zase v lidovejch sadech?

                0 0
                • kopečák1  

                  Asi jo..  ještě počkáme na ostatní, jestli se jim pátá hodí…  já sem jel zatim jen jendou, tak to tu nebudu šéfovat :-) . Co Frobloš? Neprotáhne nový RB??? halóóóóó

                  0 0
                  • kopečák1  

                    Fríbloš samozřejmě :-)

                    0 0
                  • kubajs mtb  

                    já byl taky zatím jenom jednou :o) tak uvidíme kdo se ještě ozve, mně je to v celku jedno já můžu i v těch 6 ale 5 by bylo lepší

                    0 0
                    • kopečák1  

                      v pět OK. budu tam. kdyby lilo fakt hodně tak 739 204 965 a dej kdyžtak kolem úůl vědět že to padá.

                      0 0
                      • kubajs mtb  

                        ok já chci jet mokro mi nevadí ale v dešti se mi moc nechce tak snad se to ted vyprší a pak už to pude

                        0 0
                        • kopečák1  

                          kdyby fakt lilo tak na to prdíme, ale nějaký mrholení v lese ani neucejtíme…

                          prostě napiš kdybys nejel… podle mě se to vyprší a bude to OK… snad

                          0 0
                          • kubajs mtb  

                            taky myslim kdyžtak telefon na mě je 721607260 jo a musim tě upozornit že sem 3 tejdny neseděl na kole v podstatě :)

                            0 0
                            • kopečák1  

                              hele tak se ještě omlouvám, posunul bych to na 17:30. Ještě mi do toho vlezla jedna pracovní schůzka…

                              0 0
                              • kubajs mtb  

                                ok budu tam

                                0 0
                                • luk.ash2  

                                  17:30 je horší, ale zkusim to, kdyžtak chvilku počkejte, kdybych nejel tak vám napíšu sms

                                  0 0
                                  • Featherbed  

                                    Mužu se zeptat v čem jedete? Přemýšlim, že bych se přidal a tady u nás je kosa že se bojim, že v dresu, návlekách na nohy a funkční mikině mi bude zima, ale netušim jak je tam…

                                    0 0
                                    • luk.ash2  

                                      hele vzal bych normálně moiru a návleky na ruce a do dresu schovám návleky na kolena, ale je tak kolem 17 – 18° takže by to mělo bejt ok, spíš přemejšlim jestli to hrotit když mrknu na http://www.wetteronline.de/radar.htm tak to nevypadá moc pěkně

                                      0 0
                                      • Featherbed  

                                        Ok, tak hlásim další dva co přijedou možná chvilku po 17:30, kdyžtak číslo 777676303

                                        0 0
                                        • luk.ash2  

                                          tak sorry, dneska sem se nevykopal, škoda, nakonec to počasí docela ušlo

                                          0 0
      • MichalF  

        Nejeli ste nahodou pres Horni Maxov ? Zrovna sem tam prijel od Bramberka a mijel bandicku bikeru :)

        0 0
    • kubajs mtb  

      ahoj tak jak to vidíte dneska? já bych mohl

      0 0
    • friblos  

      dneska konečně jedu:-D

       
      0 0
    • kopečák1  

      Tak jak zítra? Já bych jel určitě. Klidně už v 17:00… přidá se někdo?

      0 0
    • jozin1  

      Jede zítra někdo? Já bych vyrazil třeba už v 17:30.

      0 0
    • folty.hans  

      bohužel stále nemůžu kvůli tomu kolenu :-(

      každopádně mi to nedá se nezeptat, nechyt vás dneska ten brutální slejvák při vyjížďce ? :-)

      0 0
      • přišlapávač  

        ja byl zrovna na tenise a jen jsem rychle prebehl pod strechu, to byl masakr :-)))

        0 0
        • Vobo_CZ  

          no ja to otocil rychle to byl armagedon hroznej..doufam ze to vsicky stihly otocit domu…ale zejtra jedu dobrou bikovku na celej den kdyby nekdo chtel se mnou

          0 0
          • kopečák1  

            nestihli :-))) z český na maliník to začalo na plný koule… pršelo vodorovně a sem tam letěla i větev… pak dvě plzně na maliníku a po zkončení deště sme dali webrovku, hašlerku a sjezd na horní proseč… libový kluci, libový… až na stromy přes cestu špička…

            0 0
      • jozin1  

        jj, bylo to fakt vostry…proste bikovani jako driv :-)

        sjezdiky v bahynku libovy.....nej­pozdeji v PO da Kopecak urcite fotku z naseho dojezdu :-)

        skoda, ze nas nejelo vic

        0 0
    • jozin1  

      Jede dneska někdo? Sraz v 17:30 nebo v 18h ?

      0 0
      • Featherbed  

        Já na 90% jedu a spíš by mi vyhovovalo 17:30.

        0 0
      • Featherbed  

        Sraz bude zas na konečný v lidácích nebo už někde jinde?

        0 0
        • jozin1  

          Sorry, změna plánu. Rodinné povinnosti :-(

          Na kolo asi půjdu, ale vůbec netuším v kolik. Tak se pěkně projeď.

          0 0
          • Featherbed  

            Napiš mi pls aspon na mail perinap@seznam.cz, chtěl jsem jet kvuli tomu, abych se zeptal na pár věcí ohledně toho Epica jak jsi říkal, jinak se mi moc nechtělo, takže možná taky nepojedu, jestli nejedeš ani ty…

            0 0
    • luk.ash2  

      tak co zítra, já bych jel, 17:30?

      0 0
    • luk.ash2  

      tak co tentokrát? 17:30?

      0 0
    • jozin1  

      Zdarec, tak jak to vidíte zítra? Pojedem opět v 17:30? Co nějakou změnu, třeba Ještědský hřeben nebo přes Jizerky na Fojtku nebo tak nějak?

      0 0
    • jozin1  

      Tak co zitra, prida se nekdo v 17:30 z Lidaku?

      0 0
    • luk.ash2  

      ahoj, přidá se někdo zítra? jel bych už v pět z liďáků, už se brzo stmívá..

      0 0
      • jozin1  

        Dnes mi to nevyjde.

        Jak si dopadl na BBL?

        0 0
        • kopečák1  

          dnes nestíhám… :-(

          0 0
        • luk.ash2  

          cuzz, na BBL dobrý, třiatřicátej na pětapadesátce, spokojenost v rámci možností, no tak to sem zvědavej, jestli do zimy ještě něco dáme, já sem zejtra a příští tejden ve čtvrtek mimo LBC, takže říjen..

          0 0
          • jozin1  

            Tak to je pekny vysledek :-)

            Se spolecnou vyjizdkou taky nevim :-(

            Mozna neco o vikendu, ale ty mam taky dost naslapany.

            0 0
      • jozin1  

        Zdravím všechny. Nechystáte se někdo na 4 pasy? Jedou se ve ST 28.10.

        Ještě nejsem úplně rozhodnutý :(

        0 0
        • kolombo  

          Ve sněhu už jsem to jel, takže asi pojedu na výlet jinam.

          0 0
    • jozin1  

      Zdravím všechny LB bikeri :-)

      Tak zima mám už skoro končí o víkendu se posouvá čas. Už je potřeba, aby to v lese roztálo, vyschlo a mužem zase ve  vyrazit. Co vy na to?

      0 0
    • folty.hans  

      Moc to sem nepatří, ale chci se zeptat .. nemá někdo z Liberce nějaký přepravní kufr/vak/obal na kolo na zapůjčení krátké ?

      0 0
    • Lálínek  

      Ahoj. Pokud ještě jezdíte taky bych se docela rád připojil. Teda pokud vám nevaděj v podstatě nováčci :-)

      0 0
      • kopečák1  

        Určitě nevadí když se někdo přidá. Nějak se dohodnem kdy by jsme začali jezdit…

        Jinak letos budu asi za brzdu ještě víc než loni, nestíhám jezdit…

        0 0
    • Ondra 575  

      Zdravím, konají se stále podobné akce? i teďkom na podzim? Mám teď na kolejích bika a potřeboval bych trošku potahat po okolí…:)

      0 0
      • Advid  

        Ahoj, já zrovna dnes jedu. Ale dělám do šesti, takže bych mohl být tak v 18:40 na autobusové zastávce Stodolní pod kolejemi. Kdyžtak napiš na 777 571 051. A svě­tlo máš? :-)

        0 0
        • Ondra 575  

          Noo světlo nemám…:D

          0 0
          • Ondra 575  

            Kolem sedmý už začíná být tma a bez světla do neznámýho se mi fakt moc nechce, ale jinak by mi místo i čas srazu vyhovovalo… jel by si i příští týden? Já na víkend pojedu domů, tak bych si potom dovezl světla a mohli by sme vyrazit…:)

            0 0
            • duk  

              Taky jsem na Harcově a jezdím tu pravidelně, akorát jsem momentálně nachcípanej a mám celkem dost učení, zkus napsat příští týden.

              0 0
        • Ondra 575  

          Tak včera sem vychytal dobu bez deště a vyrazil to tady trošku omrknout…dojel sem na Bedřichovskou přehradu a zpátky sem jel do Lidovek po modrý TZ – úžasná cesta, nejdřív výjezd a pak parádní sjezdík, kořeny kameny…moooc hezký

          0 0
          • McBlacky  

            tu modrou jsme jeli se Šárkou minulou sobotu nahoru, místy docela mazec jak bylo mokro a hnusně :)

            0 0
            • Cryzyy  

              a pritom stacilo den pockat a bylo docela hezky :)

              0 0
              • McBlacky  

                my v neděli jeli na Ještěd: lesní cestou z Karlinek na výpřež, asfalt až nahoru, kousek dolů a z Ještědky po modrý /pěkný/ na žlutou, přes pláně na Javorník, Záskalí, Heřmanice, Rádlo, Císařský kámen /ostřejší sjezd po zelený/ a pak po trase 24H a Okolo zpět.

                bylo krásně a pivko U Šámalů mě nadchlo

                0 0
                • duk  

                  Přesně tuhle trasu jsem jel nedávno taky, ta je super!

                  0 0
                • Cryzyy  

                  uz se tesim kam dojedu az to budu chtit dat :o)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    za sucha celý, za mokra…no :) to bych tam snad radši nejel. Ono je tam více možných stop, takže je možný že my si to udělali napoprvé zbytečně těžký, ale úplně zadarmo to není.

                    Třeba sem napíšou místní jak to vidí někdo kdo to má najetý.

                    0 0
                • Mikša  

                  Nejsou to Jeřmanice? ;)

                  0 0
                • kihsleek  

                  Až to pojedeš příště, tak stojí za to zkusit před Javorníkem u kapličky sjezdík po zelený až do Hodkovic (Trasa Okololiberce – http://connect.garmin.com/…ity/35169246 ). Pak se sice kus musí po vyasfaltovaný cyklostezce, ale aspoň se tam dá v klidu najíst ;)

                  0 0
                  • Sharka1  

                    tu zelenou mame ze zavodu najetou dostatecne :-) ale je fakt hezka. Vetsi mazec je zelena z hrebene mezi Javornikem a Rasovkou do Bohdankova

                    0 0
              • Ondra 575  

                njn já vím, ale ve čtvrtek jsem holt musel do školy a navíc sem musel ve středu do 6 hod. vrátit testovací Tundru…

                0 0
          • přišlapávač  

            jel jsi pres lom?

            0 0
            • Ondra 575  

              člověče, lom sem žádnej neviděl, já jel od Bedř. přehrady pořád po modrý až do Lidovek…až v mapě sem si všimnul nějakého lomu…

              0 0
      • Ondra 575  

        Zdar, co takhle zítra po 16. hodině…? Přidá se někdo? :)

        0 0
        • Advid  

          Já můžu zase až po té šesté – chci jinou práci… :-)

          0 0
          • Ondra 575  

            jj, já sem se domlouval ve škole s Dukem, tak uvidím co on na to…každopádně já už mám sebou světla, takže noční vyjížďka není problém

            0 0
            • duk  

              čus, světla mám taky, po 16:00 není problém, můžu i dřív. Napiš kdy a kde ;-).

              0 0
              • Ondra 575  

                já mám do 4 přednášku, tak co třeba v 16:45 u velkých schodů vedle menzy na Harcově? co směr vyjížďky?

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.