• Looper36

    Olomoučáci a okolní, měli byste zájem projet kousek Libavé v sobotu 24.3, odpoledne kolem půl druhé? Trasa předběžně Mrsklesy, kolem střelnic nad Daskabát, pramen Odry a pak se rozhodne jak dál, buď Varhošť, Jestřabí a dolů do Hluboček, anebo to protáhnout ještě hlouběji a vyjet aŸ někde nad Smilovem a kolem Byndy zpět. Anebo třeba úplně jinak.:o) Tempo pohodové, výklad místopisu během jízdy možný. Byl by zájem ?

    0 0
    • black maniax  

      zájem by byl, ale problém bude s počasím, a bohužel v sobotu máme návštěvu, kdyby se to změnilo, tak bych se přidal, ale zatím letos nic moc fyzička.

      0 0
      • Looper36  

        To jsme na tom stejně, říkám, tempo pohodové.

        0 0
        • black maniax  

          osobně jsem měl v plánu se tam dostat až na Bílý kámen to už snad vyjedu i pořádný kopec.

          0 0
    • mosquito  

      mno a co povolenka do VVP ?

      0 0
      • Looper36  

        Mno, nic. Já ji sice mám, ale když znáš mapu, nepotřebuješ. Navíc opruzové od VLS jezdí v maximálním počtu 1+1 a vojenská policie si tě ani nevšimne.

        0 0
        • mosquito  

          tak tohle muzes machrozne tvrdit akorat kdyz mas povolenku, me uz eMPici chytli a tak snadny tam zdrhat mi neprijde (mestakum v ulickach mesta by to snad jeste slo ale tam tedy ne), nehlede k faktu, ze ted uz by to u me klasifikovali jako opakovane a uz by to byl asi mazec – uz na poprve tam byla horni sazba tusim 20k a to bylo asi 9–10 let zpatky

          0 0
          • Looper36  

            No, myslím, že někdo, koho chytli víckrát než mě, neexistuje.:o) Nebuď baba, bude to užívačka, netahal bych vás do něčeho špatnýho. Navíc povolenku mám propadlou od nového roku a kdyby mě chytli s někým bez povolenky, seberou mi ji . Takže klid.

            0 0
          • Looper36  

            A tu horní sazbu, to jsi vzal kde? Pán je právník ? LOL.

            0 0
            • mosquito  

              pan neni pravnik, jen sem kdysi dostal (tehda i oba rodice pac mi nebylo 18) obalky s modrym pruhem kde si navymysleli slunej seznam paragrafu co jsem tim vstupem porusil a jake sankce hrozi (tam byla prave az pokuta 20k, za opakovane poruseni to bylo mnohem vic, pripadne podminka), nasledovalo predvolani na Libavou … mno tehda sem vyvaznul s tytytybububu ale opravdu si nemyslim ze bych dopadl podruhe stejne dobre

              0 0
              • Looper36  

                Doba se (snad) změnila. Nechci machrovat,neboj, pojedeme takovými cestami, kde nejenže neohrozíme bezpečnost státu, ale nikdo nás ani nezahlídne :o) A věřím, že při případném kontaktu s nepřítelem ukecám cokoli. Mám v záloze malý trumf a tím je moje zaměstnání.

                0 0
                • mosquito  

                  mno radeji pojedu kamosce byt do Praglu a zkusim si obstarat tu povolenku, mam na fizly stesti a jen vyjimecne je to gratis, jinak blockama muzu podporovat sberne suroviny

                  0 0
                • black maniax  

                  a pro koho pracuješ – pro obranu nebo pro vnitro?

                  0 0
                  • Looper36  

                    To je jedno, ale funguje to.:o) Mě spíš zajímá, kdo by jel.

                    0 0
                    • Martin  

                      no já bych jel. ale podobně jako mosquito mám obavu z chycení od MP. pokud napíšeš, jak to chceš ošetřit, tak bych se možná i přidal…

                      0 0
                      • Looper36  

                        Snad jsem to dostatečně popsal už výše. Pravda je, že Sv. Kopeček už musíte znát celkem důkladně, nebo ne? :o)

                        0 0
                        • Martin  

                          obávám se, že v sobotu nebude pěkně. no uvidíme, kdyžtak bych se přidal

                          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.