Libavá 30.4-kdo jede -Sraz-domluva na vyjížďku

25 nepřečtených
  • vlk

    Tak co kdo jedete na Libavou 30.4-je otevřena veřejnosti. Dáme nějaký sraz? Kde a v kolik navrhujete.Pop­řípadě jakou trasu

    PS:Osobně nevím zda stačím dát dokopy kolo(tak nevím zda se zůčastním), ale byl jsem požádán, abych to sem napsal.

    0 0
    • pop  

      Jestli bude pršet tak nejedu. Jinak jo. Sraz u ruskýho kostela třeba? nebo za myší dírou u autobazaru? 8h nebo až 12–13h?(minule sem jel odpoledne a bylo to lepčí)

      0 0
    • grafik  

      bych vyrazil spis rano kolem 9:30 …

      0 0
      • pop  

        mně je to jedno…vstávám po 6h :)

        0 0
    • kolda  

      jestli budu v OL, tak jedu.

      0 0
      • BiSon  

        Jedu, ale s pritelkyni. Leda ze by byla i skupina sneku, to bych se pridal :-)

        0 0
    • grafik  

      jo, jedu urcite dlouhou :)

      0 0
    • Martinkaa  

      Pokud nebude skarede, tak s Pekackem urcite jedeme. Akorat se k vam nekde pridame, protoze pojedeme od nas. Uz se tesim :-)

      0 0
    • OCG  

      jedem s kamosema asi z Mrsklesu nebo jak se to tam jmenuje. Nebo mate lepsi tipy? Nezname to tam…

      0 0
    • Fuzzy666  

      Ja pojedu s kamosema a asi ani ne pres ty vstupni stanoviste ale vemem to asi za daskabatem do lesa.

      0 0
    • Rybnik  

      Bohužel ani letos nejedu :-( Jsem po nemoci (nebo ji ještě trochu mám), ale to by tak nevadilo jako to, že budu celý den v práci. Jinak pro zájemce se skuste zeptat na propustky do VVP. Musí se podat písemná žádost a těm šťastným je dávají do konce roku. Né ovšem do celého prostoru. Skuste tak email: uuvu.libava@iol.cz snad jsem to napsal dobře.
      Jinak přeji hezké počasí a fajn bikování ve VVP Libavá.

      0 0
    • BOREK  

      jede nekdo z Ostravy?

      0 0
    • petryk  

      Jede nás asi 8, počítám, že se mi je podaří přemluvit na odjezd okolo 7,30 z Olomouce. Když se nepodaří, tak nás asi pojede míň:) Jinak trasa asi Mrsklesy – Pramen Odry – Kozlov – Velká Střelná – Libavá – (stará voda) – Domašov – Jívová a údolím nebo přes Pohořany zpět. Pojedou i nějaké prý „slabé“ ženy, takže tempo turistické:)

      0 0
      • grafik  

        jedete zase s tesmanama, ze ? Pridal bych se, ale v tuto dobu se doplazit ke kostelu je pro mne nadlidsky vykon :) No nic opet pozdravuj pavla :))

        0 0
    • Stancek  

      Ted hlasili v radiu, ze poradatele letos ocekavaji kolem 5 000 lidi… to bude mela :-) Ja bohuzel nejede, pracuju :-(

      0 0
    • zirecek  

      Počasí přát spíše nebude. Bude to o moknutí… .

      0 0
      • wax4  

        Zdravim,tak bylo by dobry kdyby se tady podarilo domluvit konkretni misto a cas odjezdu z olomouce… Tesmani by si to mohli vzit treba na povel ;)

        0 0
        • petryk  

          Dobrá, zítra se stavím v krámě, domluvím se a dám vědět.

          0 0
          • pop  

            prý vyjížděj v 7h od krámu

            0 0
            • petryk  

              v tom případě se tam dneska nestavím:)

              0 0
              • pop  

                snad nebude pršet,ale tak brzo nejedu :)

                viz Forum: www.tesman.wz.cz 24. 4. 2006 (17:55) Od: Buky (pavel) Tak vážení kdo chce jet na Bílý KÁMEN tak se jede v neděli 30.04.2006 v7:00 Hod. od krámu a nebo se pobere zbytek u ruského kostela 7:10

                0 0
    • Pavlos  

      No kdybych mel kolo tak jedu ale na silnicce tam litat nebudu:( Snad pristi rok.

      0 0
    • gram  

      Ted jsem narazil na info, že akce bily kamen je odložena na 7. 5. Více na kultura.muvb.cz/Ar­ticle.php?Arti­cleID=367&Menu1ID=20&Me­nu2ID=42&Menu3ID=0

      0 0
      • petryk  

        Tak už se mi podařilo naštvat telefonem s touhle zprávou asi 10 lidí:) Příští víkend bude celkem nabitý – v sobotu Šela, v neděli Libavá…

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce