Lehké XC kola 650b na Cannondale s Leftynou

27 nepřečtených
  • MF17

    Na 29ku Cannona co by se mi líbil sem nenaškrábal peníze,tak zkusím 27,5 a za rok snak konečne pořídím 29ku. Rám budu mít C.Flash carbon s Lefty vidlicí,tak bych rád koupil zapletené kola na XC ve velikosti 27,5 s lefty nábou vpředu. Cenový strop je 15táců,takže karbonové kola tím odpadají(jedině že by měl někdo tady z fora jeté,klidně s normál nábou že bych si to přepletl) a další strop je váha max 1500g. Nerad bych řešil proč né víc,věřím že gramy nepoznám,ale neměl bych z toho pak radost :) Můj favorit je zatím tohle http://allegro.pl/…5338196.html A ještě doplním že jezdim bez duší,vážím cca 80kg a chci vždycky sjet všechno co na člověka v lese čeká :D Díky za tipy,rady nebo nabídky. Michal

    0 0
    • Chlebovnik  

      LehkÁ kola

      ZapletenÁ kola

      KarbonovÁ kola

      JetÁ kola

      0 0
    • Lister  

      Za 15 tis bez potíží zapleteš karbec kola.

      0 0
      • kubad  

        mno to nevím

        0 0
        • Lister  

          Tak pravda že při té váze to problém bude. Zaplést by se to dalo ale je pravda že 2/3 rozpočtu spolknou rafky.

          0 0
          • kubad  

            150–170 dolarů ráfek + 70 pošta + 26% clo a dph + poplatek za Pay pal a je to trochu přes 2/3 :(

            0 0
            • Lister  

              Ale tak nějaké se ti doma určité valí a tak se pošta rozpocita.

              0 0
    • Dejv94  

      To chceš nacpat 27,5 kola do Scalpela v profilu?

      0 0
    • MF17  

      A ty ZTR z odkazu? Nebrat? Karbonové co sem se díval mi do 15ti nevycházely,ale možná sem jen blbě hledal.. Jo a ptal sem se na to jakÝ kola by mi doporučili lidi co do toho vidí a ne jaký se kde píše písmeno :-)

      0 0
    • MF17  

      Na skalpela ne. Do té zadní stavby by se nevešlo nic víc než tam je teď. Budu si skládat Flashe a co sem tu vyčetl,tak tam to jde.

      0 0
      • Dejv94  

        Možná, bude to nějákej kočkopes. Mám Flashe ve 29 a když vidím jak málo tam je místa s „normálníma“ gumama, tak si nedokážu představit kolik místa je v 26 když tam dáš 27,5. Jako asi to pujde, ale na 26 Leftyne budeš muset poladit doraz. Osobně bych se do takových ptákovin nepoštěl.

        Když máš rozpočet 15 tisíc, co takhle nějáký čínský karbony třeba na Novatec nábách? Nebo zaplést Cresty/Archy (nebo tomu podobné) na DT nábách? 15 tisíc už je dost na slušná kola.

        0 0
        • kubad  

          do 15 se nevlezes, s carbonem

          0 0
          • MF17  

            Taky mi to nevycházelo..navíc by se mi líbily DT náby 240,tak s nima už by to bylo úplně mimo.

            0 0
    •  

      Paneboze lehke XC kola to je tragedie, to uplne rve usi a oci!

      0 0
      • Lister  

        Stejně jako nepřítomnost diakritiky.

        Fakt jsou tyhle výlevy potřeba?

        0 0
        • MF17  

          Nejsem ve škole,tak mi neopravuj co píšu. To že někde nemám čárku nebo háček je mi úplně fuk. Nikde v pravidlech bike-fora sem se nedočetl o tom že musím psát přesně podle pravidel,tak jestli nemáš co říct k tématu..nazdar

          0 0
          • Lulanecek  

            :) s tímhle přístupem, ale nečekej nějakou smysluplnou radu

            0 0
          • Lister  

            Jestli to byla opravdu reakce ne mě, tak si ten příspěvek zkus ještě jednou pořádně a celý přečíst.

            0 0
            • MF17  

              A jo,promiň.Přišlo mi,že stále řešíte můj pravopis,tak sem to už nekoumal dál a naštval se :-D

              0 0
              • Lister  

                Já bych začal u náb. Zkus někde za dobře sehnat 240 a pak to půjde dobře. Třeba lehce jeté na bazaru, ty naby snesou hodně, takže bych se toho nebál. V každém případě to bude chtít hodně lehký ráfek a alu niple nebo se na 1500gr budeš dostávat obtizně.

                Nebo napiš hnojovi, jestli by nedokázal něco uplést, ale s novýma 240s se do limitu a váhy asi nevlezeš.

                0 0
              • raw 4  

                A co zkusit bikepart. ..myslim si že Radek tam na Leftynu beco slusnyho má..

                0 0
          • Radovan84  

            Koukni na Bikepart.cz.Dle vlastní zkušenosti…

            Za 15 už pořídíš pěkný kola na lehkém alu ráfku.Napiš tam a domluv se…

            Nebo i zde je dost uživatelů co zaplétají nebo poradí…takhle z hlavy třeba Hnoj atd.

            Nechápu proč se tady řeší diakritika namísto normální rady „kolegoj“ co jezdí na kole stejně jako vy ostatní a akorát potřebuje info.

            0 0
            • MF17  

              Díky.Tam sem se už díval a ty FRM ráfky se mi líbí,ale kdybych k nim přičetl náby třeba DT 240,BOR,nebo Tune,tak sem už asi nad limit.Zkusím jim ale zavolat a poptat se.

              0 0
        • Goob  

          dyjakrytiky a, taky, ty no… impterfunkce.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.