Leaderfox factor model 2009 plavoucí 7 kolečko

13 nepřečtených
  • Smazaný účet

    Zdravím,

    našel jsem toto fajn forum, a zdá se že tu určo bude nějaký odborník. Mám kolo Leader fox factor model roku 2009, a jen bych se potřeboval zeptat zdalí to co se mi děje je normální nebo je čas na opravu. Kolo jsem koupil přes aukro skoro nejete( ujeto 10km), vše šlape jak mám, jen jsem si všiml při běžné udržbě, že když zvednu zadní kolo klikama ho roztočím tak 7 kolečko dělá takovej pohyb jak když se plazí had, ale v zaběru né a ani když točím klikama proti směru šlapání. Mněl jsem kdysi starý kolo eska nebo favorit už nevím a dělo se to samý, tak bych potřeboval vedět jestli je to normální nebo na reklamaci či opravu. Všechno na tom kole je původní od výroby krom řidítek který jsem mněnil za vlaštovky. Střed v zadním a předním kole je značky quando nebo tak nějak, pastorky nevím ale mněli by bejt shimano.

    Kdyby někdo potřeboval jiné info, tak písněte na mejla.

    Jinak všem děkuju za odpovědi.

    0 0
    • Singlespeed  

      Tohleto se tady už řešilo mnohokrát. Levné náboje to někdy dělají. Na funkci to nemá žádný vliv. Neřešit a jezdit.

      0 0
      • Smazaný účet  

        A jestli bych tě moch poprosit o odkaz kde se to řešilo, abych si to moch přečíst a případně si přečíst co mně čeká. Zkouším najít vyhledáváním ale asi tam zadavám blbý slova a nenachází mi to nic co se týče mého případu.

        dík

        0 0
        • Singlespeed  

          Buď v klidu. Nic tě nečeká. Prostě normálně jezdi a je to. Já jsem to tak měl roky taky, najel jsem na tom hromadu kilometrů a pak jsem zadní kolo za babku prodal a možná dodnes na něm někdo jezdí a diví se, že mu „plave“ při volnoběhu sedmikolečko :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Víš mně to přišlo divný, ale pak jsem si vzpomněl že v budoucnu jsem to mněl na starým favoritu. Nejspíš to bude určo středem tudle značku(quando) vubec neznám, ale tak až to odejde a začne vrzat tak tam pude nakej kousek od shimana nebo tak.

            0 0
            • Max  

              :)) To je prima fór: v budoucnu jsem to mněl :)) Počkej až tě to potká v minulosti:))

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nevím co je na tom vtipnýho, prostě jsem si vzpomněl na starý kolo co jsem mněl někdy v 17letech a tendle jev se tam vyskytoval. A tvuj příspěvek zní jak když mluvíš z cesty kámo.

                0 0
                • Max  

                  Asi jsi chtěl napsat v minulosti jsem to měl. Takhle píšeš z cesty ty :). Ale překlepnem se občas každej :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    No kdysi a v minulosti je v podstatě stejnej výraz pro něco, co se stalo nákej ten rok například zpět. No to je jedno, a každopádně mimo téma. Jo překlepne se každej, to jo.

                    0 0
                    • Max  

                      Nenapsal jsi kdysi ale v budoucnu a to je pořádnej rozdíl :))

                      0 0
    • Joseph de Sax  

      jsi to koupil určitě od nějakého plavce, cyklista by na takovém kole nikdy nejel..

      0 0
    • marrier  

      Tohle dělají šroubovací vícekolečka běžně, nemá to vliv na nic, normálně to jezdí. Jak psáno výše – neřešit a jezdit…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce