• vyndanek

    Zdravím, mám možnost dobreho kupu na Lapierra Dh 720 ve velikosti S, jen mám 178cm a nevím jstli nebude ten rám malej. Dělají jen S a L. Má někdo s touto velikostí zkušenost?

    Díky

    0 0
    • Atilla  

      Jaký ročník?

      0 0
      • vyndanek  

        je to 2010 Lapierre Dh 720

        0 0
        • Atilla  

          Tenhle rám fakt rád praskal. Měl ho 60kg kámoš a šel do kopru stejně jako dalším

          0 0
          • vyndanek  

            já mám 77kg,ale nejsem žádnej extra skokan, spíš rychlost na sjezdu, jumpy moc neřeším..Jde mi o velikost rámu hlavně na mou postavu..

            0 0
            • Mr.Duck  

              Na rychlym sjezdu dostava kolo zrat podle me ze vseho nejvic :( Skok se da skocit ciste, ale i ciste projeta sjezdova trat tomu da nazrat..a co ja vim, tak stary i novy LaPapiry praskaly dost radi, a to se me ten starej ram dost libi :(

              0 0
              • vyndanek  

                jen že když to tak vezmeš, kterej rám nepraská? Co sem měl možnost, tak sem viděl prasklí NOrco, RB, Spešla, Gianta..tak že si asi nevybereš. Jsem spíš začátečník, jezdím čiště DH od loňské sezony.

                0 0
                • Kejmil  

                  Budeš to mít malé.S-ko fakt ni !

                  0 0
                • Atilla  

                  Jenže tenhle praskl každému, kdo na tom trochu jezdil, což určitě není případ spešla, norca,…

                  A i tak ti to bude malé.

                  0 0
                • Mr.Duck  

                  Jak pise Atilla, tenhle praska fakt hodne. Mel sem na nej ohromnej zalusk, rek bych ze to pro me aspon v tom 2011 nebo kdy sem to zacal koukat po DH kole byl nejhezci ram, ale ze 4 lidi co znam, vsem prasknul, starej i novej LaPapir. Znam par(2) kluku ktery zlomili Aurum na North Shore, rek bych ze je taky jeden z mekcich, ale furt drzi lip (a hlavne jim to tu Norco obratem vymeni za den :)).

                  Zlomit se da vsecko, o tom zadna, ale jetyho LaPierre bych se osobne fakt bal.

                  0 0
                • Mr.Duck  

                  Jak pise Atilla, tenhle praska fakt hodne. Mel sem na nej ohromnej zalusk, rek bych ze to pro me aspon v tom 2011 nebo kdy sem to zacal koukat po DH kole byl nejhezci ram, ale ze 4 lidi co znam, vsem prasknul, starej i novej LaPapir. Znam par(2) kluku ktery zlomili Aurum na North Shore, rek bych ze je taky jeden z mekcich, ale furt drzi lip (a hlavne jim to tu Norco obratem vymeni za den :)).

                  Zlomit se da vsecko, o tom zadna, ale jetyho LaPierre bych se osobne fakt bal.

                  0 0
                  • vyndanek  

                    Borci tohle sem nechtěl slyšet:) byla to fakt výhodná koupě a docela mě to mrzí i skrz tu velikost, protože S bude asi fakt malé..díky za radu

                    0 0
    • Atilla  

      Hodím to sem.

      Jde na spešlu Demo 7 aspoň trošku někam dojet(naposledy jsem jezdil na 9 a to už je hodně dlouho)? Našel jsem na bazaru Lko pro kámoše co má 193cm. Je fakt pěkný, ale on se bojí, že s tím nikam nedojede. Na traily to máme tak 6km. dík

      0 0
      • Metalcane  

        6km dojedeš na všem

        0 0
        • lutte1  

          Záleží jakym terénem. :D Ale co říkal Gaspiho kamarád (jméno už sem zapomněl) tak na tom něco najezdil a podle něj to docela jede. Ale moc sem mu to nežral :)

          0 0
          • Atilla  

            Tak je to do kopce lesem. Co jsem tenkrát jel na 9ce, tak s butylem to teda nejelo vůbec.

            0 0
            • lutte1  

              Já si myslim, že to bude dost dřina. Přece jenom je to FSR a né třeba VPP co jede líp i u vyšších zdvihů.

              0 0
              • Atilla  

                Tak FSR je sviňa houpavá, když on stejně je spíš na ty bikeparky, je to bez dřiny a o dost jednoduší. No stejně bych ho na to chtěl posadit aby si to zkusil.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.