• -ONDRA-1

    Jaky voditka na DH? Preferuju co nejlehci takze bez rockringu.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Shaman Racing Dual.

      0 0
    • Nego  

      co nejlehci? to nic nevydrzi … koukni se na Shamana a nebo k Tinkovi, taky neco v shopu ma, akorat ty kladky jsou zraly na vymenu ;)

      0 0
      • TinkTink  

        Noo…ty kladky sou takovy…naky divny…

        Ale jestli chcete fakt neco lehkyho, tak tu mame i KARBONOVY NAPINAK! :))))) – resp.telo je z karbonu :)…

        0 0
    • Radek Broz  

      Novy Shamany nejsou nejlehci, ale cokoliv lehciho ma silnou tendenci se ruzne kroutit a ohybat. Na DH bych si ten rockring asi vzal – az zlikvidujest prvni prevodnik, stejne si to tam poridis a resit na DH vahu zrovna timhle je dost nesmyslny.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Kusa gramhonič by urcite mel nejakou odpoved :) Ale myslim, ze by je zbytecne nedelali rok od roku silnejsi :) Takovy plisky jako Point bych si tak fakt nelajsnul.

        0 0
        • Radek Broz  

          Uz se tesim, az si to Kusa precte;-) Starsi EXE se ohybaly, Pointy jakbysmet – dokonce to, myslim, praskalo (Carlos je mel, nejak to jeste pridelaval k ramu, aby se to nekroutilo a uz ma novy Shamany). Takovy voditka pak nemaji cenu – retez z nich neustale pada.

          0 0
          • -ONDRA-1  

            Jak sem rek.Jezdim uz hodne dlouho a jeste se mi nestalo ze bych zrusil prevodnik.I kdyz dostavm do prevodniku prdy od sutru co litaji od predniho kola nic se mu nestalo(4mm silnej).A ze bych narval kasamalta prevodnikem do neceho to se mi od dob trialovych zacatku nestalo:) Mel sem Rooxy a byl celkem spokojenej.Jak je clovek dobre seridil byly tichy a retez drzel. Stejne je tady hovno k sehnani

            0 0
          • Franta  

            No docela me zaujal ten Tinky Linky Dinky Tinkuv karbonovej. Ja mam Truvativ, retez nepada a vaha je vynikajici, je to urcite lehci jak Exu. Uz jsem taky vymenil BMX prevodnik za pavouka + normalni a co na to vaha? 100gramu dolu!! parada.

            0 0
            • -ONDRA-1  

              No truvativy se me libi!http://ww­w.truvativ.com/dh/cran­k_boxguide.html a muzu tam narvat nekdy i rockring. Jeste zjistit kde a za kolik je poridit ze…

              0 0
              • Radek Broz  

                www.koloshop.cz za 2055,– (teda jestli je jeste ma – obcas maj v nabidce veci, co uz nemaji. taky bych se informoval, jakou maj barvu – to, co je tam vyfoceny se mi dost nelibi:o)

                0 0
                • Franta  

                  To co maj jako obrazek na koloshop.cz je starej obrazek pocitacoveho modelu z dob kdy tyhle voditka byly novinkou…Je zajimave ze me par lidi rika ze jim z toho pada retez, ja si nemohu pomoci ale nemam problem, asi to umim nastavit :-)

                  0 0
    • Tomcat  

      nejlehci = karbonové = Shaman Racing , E13 , Biohazard

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.