• milan.v

Registrace na ročník 2024 byla právě spuštěna, zaslouží si své vlastní vlákno, ať se vlákno z tohoto roku zbytečně neplní tím rokem příštím…

Opět něco nového, rozdělení do tří tras, start znovu ze Strahova…

https://www.letapeczech.cz/

L'Etape Czech Republic 2024: Horská výzva o prázdninách a nové pasáže v tradičním termínu

https://www.roadcycling.cz/…cnim-terminu

0 0
    • Cvacht  

No jenže se nejde registrovat až v červenci

0 0
    • Cvacht  

Můžu se zeptat proč mi byl příspěvek smazán? Co nesplňoval? Díky za odpověď

0 0
      • oberleutnant Weiss  

Ty tu nejsi dlouho, viď? To je tady takovej folklór, zejména takhle kolem konce roku, to pak kolikrát mizí nejen příspěvky, ale i jejich autoři…

0 0
        • ladys  

Spam se normálně maže a uživatele trestají.

0 0
          • Cvacht  

No asi největší spam je to tady řešit do nekonečna, takže stop …ale nechápu

0 0
    • milan.v  

Takže zpátky k této akci, poptávku si dávejte buď do bazar vlákna, na Cyklobazar nebo se vraťte na Facebook, tam to je v pořádku… Poslední příspěvek k tomuto…

0 0
      • Alojs01  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • milan.v  

První kolo registrace končí tento pátek (30. 6.) ve 12:00! Během téhož dne odpoledne spustíme registraci pro veřejnost a do závodu se bude moct přihlásit kdokoliv.

0 0
    • Alojs01  
      0 0
    • milan.v  

L'ETAPE CZECH REPUBLIC 2024: HORSKÁ VÝZVA O PRÁZDNINÁCH A NOVÉ PASÁŽE V TRADIČNÍM TERMÍNU

https://www.letapeczech.cz/…nim-terminu/

0 0
      • wishpull  

TAK CO ŘÍKÁTE na „horskou“ variantu ? Trať bude asi hezká , ale když uvážím, že jsme v r 2011 jeli Krále 262/4,6km tak se mi ty prachy dávat moc nechce. Zrovna jsem účtoval letošní MTB MME ( 3 závaody- Král Šumavy, Malevil a Saltz 211) za 2700kč :) – cca 450km. Atmosféra v rakousku určitě není slabší než na tutý akci, navíc je autentická .

0 0
        • Mikikuba  

Přesně to mě napadlo když jsem četla horská etapa…

0 0
        • brtníček  

Na tu Kleť se pojede stejnou cestou nahoru i dolů jo? Takže to bude po celé trase rozpůleno?

0 0
          • keymaker  

Jede se smerem od Modreho obrazu nahoru, ale nejede se k rozhledne. Kus pod ni a pokracujes dal na Brloh.

0 0
          • ladys  

Nahoru vede jen jedna asfaltka úsek je 2,7km, pak se cesty rozdělí. Na Brloh je asfalt místy pokrytý mechem mimo stopu aut.

0 0
            • brtníček  

Na Kleti jsem byl před hodně lety a už si nepamatuji jak to tam je.

0 1
              • ladys  

Jak upřesnil keymaker ten úsek se nejede. Nebylo by v tom počtu moc bezpečné, na druhou stranu je to škoda. Kopec až nahoru je to pěkný :)

0 0
              • keymaker  

Ja tam byl ted v sobotu ;-)

0 0
                • ladys  
                  0 0
              • McBlacky  

na Kleť vede 5 asfaltek do různé výšky a pak už jen jedna. Kvalita různá, kromě menšího useku nad Krasetínem je to na silničku ok.

Ta trasa z Prachatic není špatná, ovšem zdaleka to nedosahuje kvalit Bohemian Grand Fondo (které v části kopíruje), které na nejdelsí trase bylo 2× delší, nastoupal se nesmysl a stálo to litr. Dát za tohle 3,6 je fakt jen pro fanoušky.

5 0
                • keymaker  

Přesně jak píšeš. Střihnu si jí někdy sólo.

1 0
                • Greyhound  

No a ten litr pokud si dobře vzpomínám šel ještě z části na charitu, tady půjdou z velké části peníze na licenci závodu francouzum, jejíž hodnota je pro mě jako amatéra zhruba tak nulová, pokud to zásadním způsobem nepomůže ten závod povolit u úřadů.

3 0
      • robb  

K Vánocům dostanu tu „kopcovitou“ v červnu, jinak bych za to ty prachy asi nedal. Ta horská my tedy nepřijde o moc těžší.

0 0
        • keymaker  

Jj. Kdyz jsem ji nahral do Garmina, tak mi ukazuje temer stejne vyskovych jako dlouha klasicka.

0 0
    • keymaker  
      0 0
    • studenak  
      0 0
    • milan.v  

Trasy L’Etape odtajněny. Klasika kolem Prahy, vrchařská výzva na jihu

https://www.idnes.cz/…listika_mkou

Další článek k tématu nových tratí…

0 0
    • keymaker  

Dneska u Modreho obrazku. Dost posypu na ceste ;-)

2 0
    • Funnysek  

Těším se 15.6.na klasickou stovečku :-)

0 0
      • keymaker  

Jj, až se vyčasí, tak si ji chci poprvé projet. Některé úseky neznám :-)

0 0
        • Jason Voorhees  

Zdejčina ;-)

3 0
          • keymaker  

Profil uz jsem videl, mam to nahrane v Edgi ;-) jedes?

0 0
            • Jason Voorhees  

Nakonec nejedu. Po loňský zkušenosti pojedu fandit kamarádovi se kterým si tu trasu někdy v Květnu objedeme, tohle mi poslal on, prej docela výživnej kopeček. Vloni jsem dal fan v Unhošťi, pak jsem uhlopřìčně přejel do Svárova a tam fandil podruhý :-).

No a pak lehkej švih v dešti domu s rohlíkem místo huby. Takhle mi to vyhovuje. Bylo to super no.

0 0
          • Mikikuba  

Tam se jezdíval UAC 3× dokola:)přes Beroun. Docela výživnej závod tehdy.

0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.