Který - X9, Xgen, XT FD 761 down swing

21 nepřečtených
  • McBlacky

    pořád nevím který smyk. Cenu chci do tisíce takže XTR je out

    kdo vozí jeden z těchto at napíše svoje dojmy, dík

    Anketa: ktarý přesmykač

    X 9
    4x
    21%
    6x
    32%
    9x
    47%
    0x
    0%
    0 0
    • MlokCZ  

      Sezonu vozím XT downswing (s horním tahem) a spokojenost. Předtím jsem měl na HT sezonu XT topswing (taky s horním tahem) a s tím jsem taky žádný závažný problém neměl, jen se mi o dost víc zasíral bahnem. Ale podle mě to nebudou žádný velký rozdíly a i ty Sramácký budou v pohodě.

      0 0
    • Pebe  

      Sram Xgen, mám ho rok a prakticky o něm nevim, má docela silnou pružinu a shazuje na menší bez problému. Vakl jsem nezaregistroval, nedrnčí jako předchozí Deore topswing :-)

      0 0
    • Splinter  

      Zatím ho mám chvíli a nemůžu srovnávat s ostatníma. Ale X.9 spokojenost.. Řadí pěkně…

      0 0
    • kubad  

      X-9 je novější než X-Gen.Je o trochu lehčí, ale hlavně ho nahradil takže bych dal přednost novější verzi :-) XT udělá stejnou službu, takže ať vybereš cokoli z nich bude to OK

      0 0
    • Mamut  

      X-Gen 2006 zacina mat po pol roku vakel. Je to topswing, tak sa neda divit. Snad sa to nebude zvacsovat, zatial to na funkci (rostlinare) nema vplyv.

      0 0
    • jecnak  

      Nejlepsi – jak spolehlivosti, tak razeni, tak designem, tak vahou mi prijdou stary XTckovy. Jeste se obcas daj sehnat, navic za dobry ceny. Viz. muj zimak.

      0 0
      • McBlacky  

        mě taky vadí že XT je těžkej jako kráva, starý XT i LX byly proti tomu peříčka, ale kde ho sehnat ve 34,9 ?

        0 0
        • jecnak  

          Obejdi nejaky kamenaky, treba budes mit stesti.

          0 0
          • jecnak  

            Jeste je moznost silnicni smyk na trojplacku a navarkovou objimku.

            0 0
            • kubad  

              Jesli se dobře dívám na jeho kola, má horní tah, takže silniční ne :-(

              0 0
            • cabbage  

              smem zvědavej, kdy začneš prosazovat na bika silniční páky, brzdy a ráfky;-)

              0 0
    • Beeda  

      Nejepsi presmykac?, zadny presmykac a jednu kudlu :-) Priklanim se k XT, u xgena se mi vymackaval doraz od vymezovaciho sroubu…

      0 0
    • Darkson  

      vím že to patří do bazaru, ale kdyby měl někdo zájem: mám úplně nový přesmykač Sram X.9, nikdy nepoužitý, omylem mi přišel s jinou objímkou. Prodám ho za cenu, za kterou jsem ho koupil (790,–). je jen na horní tah, objímka 31,8! pouze osobní předání v Praze.

      0 0
    • Hurka  

      XGen je hrozně citlivý na bahno, při obalení á la řízek přestává řadit na nejmenší placku. jo a celkem pravidelně se nějak podivně rozštelovává, takže ho každých pár týdnů musím nastavovat, aby řadil tak jak má. přiznávám, že shimano mi to nikdy nedělalo, ale stejně zůstanu u sramů, budu měnit za X.9.

      0 0
      • honza.biker  

        tak to nvm co s nim delas – ja sem ho jednou nastavil a od ty doby porad funguje – i v blate…

        0 0
        • Pebe  

          taky tak, jednou nastavil a jede pořád v pohodě…

          0 0
    • cabbage  

      můj XT down. celkem trpí na nečistoty- strašně snadno se ucpe a neřadí na nejmenší pilu. kupodivu mu to vadí mnohem víc než starýmu topswingu…

      0 0
    • McBlacky  

      tak dík všem nakonec jsem vzal XT

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.