• unitak

    Ahoj,

    prosím o pomoc při výběru krosového kola pro mou kamarádku. Jak už je výše uvedeno cena kola max 7000, požaduje dámský rám a velikost rámu 17, protože je docela malá. Nemáme žádného favorita, proto Vás prosím o nějaké tipy, co by se za ty peníze dalo koupit. Nečekáme, že by to byla nějaká „raketa“, ale chtěli bychom aby to aspoň trošku jelo a brzdilo :)

    Děkuji moc za vaše tipy.

    0 0
    • pee.tr  

      Tak to bych taky bral, ale obávám se, že nic kloudnýho nepořídíme. ;-) Řešením by mohl být bazar.

      0 0
      • unitak  

        No já to asi vidím na todle… http://www.mojekolo.cz/…-qx75-damske

        0 0
        • scalar  

          Souhlas, nic lepšího se asi v této cenové kategorii nesežene, rám je pěkný, lehký a kvalitně zpracovaný, brzdy a řazení fungují slušně. Kliky jsou trochu těžší, ale za ty peníze…

          Pevná vidlice je lepší než nefunkční těžké krámy běžné v této kategorii.

          0 0
        • pee.tr  

          Jj, na ty felty jsem taky před časem někde koukal, to máš pravdu. Jen bez odpružený vidle.

          0 0
          • Smazaný účet  

            v téhle ceně je to výhoda! Obzvlášť když slušná vidle stojí polovinu rozpočtu co máš na celé kolo.

            0 0
    • Advid  

      Ahoj, podobná situace jako původní tazatel. Známá chce krose pro dceru, která s ním občas někde hodí, spolužáci ze školy si ho půjčí a nechovají se k němu dvakrát hezky a tak nechce nic drahého. A chce, aby to bylo pokud možno v okolí Liberce, takže stavba u scalara apod. nepřipadá v úvahu. Ono za 7000 by se toho asi stejně moc nepostavilo, to jsem tak nějak pochopil ze zdejších diskuzí. Stavět má cenu tak od desíti.

      Tak jsem našel třeba tohoto Apache: http://www.apache-bike.cz/…e_lady-2230/ I když už je za 9. Strop je prý 10, ale to už musí něco vydržet. Říkala ona. :-) Co myslíte, je to *******?

      Nebo kdybyste věděli o někom solidním z Liberce, kdo by postavil něco lepšího za stejnou cenu, bylo by to lepší.

      Jo a Apache, protože můj první bajk byl taky Apache a doteď spolehlivě slouží jako zimák.

      0 0
      • hitman128  

        scalar ;)

        0 0
        • Advid  

          Ale v profilu má ČB, což jsem pochopil jako České Budějovice. I kdyby to byl Český Brod, pořád je to daleko. :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.