• sweetpretty

    Dobrý den, prosím, mohl by mi někdo poradit s výběrem krosového kola do 10.000,– ? Dívám se na Kellys, zatím vede, ale kolům nerozumím a tápu. Hlavně ta částka, aby tak nějak byla do těch 10t. Více investovat nemohu, hlavně neplánuji vyjíždět na nějaké extra trasy. Klasické výlety 1× do týdne po zpevněném povrchu, občas nějaká ta polní cesta. Mám 169cm a 64kg. A ještě prosím, jak moc by vadilo, kdybych jezdila na pánském? Dánská se mi moc nelíbí :D.

    Děkuji předem za komentáře a hezký zbytek dne.

    0 0
    • scalar  

      Mně by to ani moc nevadilo :-)

      0 0
    • Ravyo  

      S kolem do desítky neporadím, respektive nekupovala bych nové, ale bazarovku za deset v lepší kvalitě než nové ve stejné ceně :)

      Já jezdím taky na pánském rámu, odjakživa. Vyhovuje mi to, takže neřeším jestli to vadí a komu :) Asi by bylo vhodné zkusit obojí a bude jasno.

      0 0
    • plastic boy  

      http://www.vltava2000.cz/…dsDetail.asp?…

      Velikost kolem tech 46cm (17 – 17.5") dle delky nohy – zensky maji delsi.

      A kdyz te to chytne tak koupit neco 5× drazsiho.

      0 0
      • scalar  

        Tohle kolo spíš od cyklistiky odradí…

        0 0
        • johninho017  

          už jsem se chtěl dlouho jen tak zeptat. Zvládl bys postavit něco rozumného krosového za 10–12? I když je mi jasné, že to asi pro tebe moc výhodné nebude. Ptám se jen tak, pro ty, kteří tady zakládají podobná vlákna a hážou se podobné sériové hrůzy

          0 0
          • scalar  

            V podstatě ano, ale uživatel musí mít hmotnost vhodnou na pružinovou vidlici, musím mít nějaké výhodně nakoupené rámy (starší modely)…

            0 0
            • sweetpretty  

              Rám: Alu 6061

              Vidle: Suntour SF13

              Přehazovačka: Shimano Deore

              Brzdy: Tektro Novela mech Disc

              Ráfky: Shinig Alu

              Ostatní: 24 rychlostí, 17"/19"/21" velikost rámu

              http://www.hervis.cz/cms/frontpage…

              Dá se to? Chápu, že to pro cyklistu není kolo :D ale mé možnosti jsou omezené, co vyměnit třeba? Ty brzy asi za lepší řadu, že…ale nerozumím tomu…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.