• factus

Zdravím cyklisti,

jsem tady nový a chtěl bych se s Vámi poradit ohledně koupě nového kola, tak doufám, že to nikomu nebude vadit :-)

Hledám nějaké krosové kolo do 10 000,–

Jsem rekreační jezdec, takže občas vyjedu s přáteli na kola atd. určitě to každý znáte.

Vybral jsem si na internetu tento kousek a chtěl jsem se zeptat na Vaše názory popř. zda byste mně doporučili něco jiného v této cenové kategorii. http://www.vseprokolo.cz/…%202009.html

Pak bych se chtěl zeptat, zda je dobrý nápad kupovat kolo na internetu, aniž bych se na něm v kamenné prodejně projel.

Děkuji za každý názor :-)

• BigKarel2  

Noo v prodejně si ho můžeš vyzkoušet jak ti sedene…hlavně ohledně veliksoti rámu…ale jesi si jen takový sváteční jezdec tak co by ne :D ale stejně ti asi nepřijde úplně seřízené atd…takže budeš muset navštívit nějaký servis…

• xshreck  

KOlik měříš?

JInak se mrkni do CW ve staráku, je tam ta merida v 55cm provedení … jestli se dá věřit těm údajům na stránce :-)

Máš to kousek od baráku + o dvojku levnější … seřídí ti to a všechno

• xshreck  

Koukám na té stránce je taky sleva … :-) tak to sorry

• factus  

jj jasně, ale aspoň se zajedu podívat jak mně sedne, koupit si ho můžu i na internetu a tady si ho nechám seřídit.

• factus  

Ahoj,

55cm je přesně pro mě, protože měřím 185cm, takže se tam zajedu určitě podívat, díky moc! :-)

• maajkee  

Ahoj, hele ta merida je 55cm, jsem z HK, zrovna sháním nějaký levný crossový kolo a přímo tuhle jsme zkoušel a na mých 184cm je to kolo obrovský, tak to zvaž :)

• factus  

Jojo, určitě to první vyzkouším

• t29  

Když u Meridy porovnám 21,5" (55 cm) cross a 20" (51 cm) MTB, tak mají stejnou efektivní délku 60,5 cm. A vzhledem k určení crossu vysoká horní trubka až tak nevadí.

Navíc, tvoje ex Cobia má v 19" (48 cm) efektivní délku 62,7 cm, což odpovídá Crossway ve velikosti 24" (61 cm). Tak mi řekni, když sis zkoušel velikost 55 cm, byla dlouhá nebo vysoká?

• maajkee  

kolik měříš, v odkaze co jsi dal, mají už jen ve velikosti 55cm a to už je docela velkej rám.

• factus  

185cm

• šlapatko  

Mrkni na stránky sportisima.Kola Bergamont, nebo Corratec.Jsou tam kousky pod 10000kč a v lepší výbavě než ta Merida.Hlasuju pro Bergamont.

• xshreck  

:-) Být tebou tak kupuju tady po okolí ( prodejen tu je dost .. ) zase jjestli tomu houbeles pak rozumíš ( jak já xD ) tak dáváš prachy navíc za servis.

Mě všechno na kole teď dělali v rámci garančky + jsem tu řešil něco s kotoučem, tak mi tam cosik čistili :-) a no problem. Takhle když ti pošlou nevíš co je to docela na houbeles :-))

• šlapatko  

Bergamont má zamykatelnou vidlici.Řazení,přes­mykač i přehazovačka je vyšší řady.Taky náboje, jen si nejsem jistý zda má dvojitté ráfky.V téhle ceně nejspíš ano.Merida je slabší.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.