• JancA

    Jedete někdo tenhle závod?Jakej byl loni?Kolik lidí a jakej terén atd.?A kudy je nejlepší jet z Prahy na kole?Nebo vlakem?Přemejšlim o tom,díky

    Anketa: Jedete?

    Ano
    2x
    40%
    Ne
    1x
    20%
    0x
    0%
    2x
    40%
    0 0
    • JancA  

      jo a odkaz : www.galaxy-bike.cz/serie/

      0 0
    • McBlacky  

      vzhledem k tomu že to je Galaxy tak to až takovej hnoják nebude teda alespon doufám. dám dlouhou, jedu autem a nikdy jsem to nejel…

      0 0
      • JancA  

        das dlouhou?ja si rikam,ze po BCH radsi kratkou,ale uvidim na miste…:)navic se asi slusne projedu cestou tam.Jak je to daleko do Dobrise?

        0 0
        • McBlacky  

          no taky mám o výkonu dost pochyby, včera jsem byl na kole a bylo to fakt špatný :( krátký mě nebaví – ty budu drtit až příští rok v M40 :)

          do Dobříše to je docela daleko tak 50–55 nejlíp asi po rovině do Hostomic a pak přes kopec – když bude foukat proti tak je to šílená pruda i na silnici natož na bajku, spíš bych jel vlakem tam a zpet na kole, když se ti bude chtít…

          0 0
          • JancA  

            aha dik…ja na kole este nebyla,snad zejtra,ale nejlepsi trenink je zavod:))))))),takze uvidime

            0 0
    • jecnak  

      Mozna jedu, a kdyz tak kratku jelikoz v nedeli mam EBMko.

      0 0
    • petebike  

      mozna se uvidime, kdyz mi bude lip…

      0 0
    • jose  

      taky jedu…dlouhou,teda jestli brzo vstanu, z Brna je to štreka… jsem na to zvědav 2100m převýšení zní dobře?-))), vůbec nevím,co mám v těchto místech čekat za terén…co nám řeknou místní? bahýnko, šotolinky? Vypadá, že má pršet:-(

      0 0
      • McBlacky  

        co čekat :) standartní Brdy no… šutry, kořeny… za mokra balet národního divadla :) ale třeba povede trasa po šotkách a silnicích, kdo ví

        0 0
        • jose  

          :-))hezky..„balet ND“:-)) radší dáme bulldogy…pythlony teda neriskuju:-))

          0 0
      • Darkson  

        jestli chceš poznat Brdy, spíš přijeď 25.8. na ExBikeBrdy

        0 0
      • McBlacky  

        No :/ všechno dobrý, ale na cca 5km jsem rozříz plášt docela mi trvalo to opravit, nebýt smolaře z red pointu kterému se stalo to samý na stejným místě tak bych to ani nedal do kupy (moje náhradní duše byla píchlá a lepidlo v lepení vyschlý :). Nakonec jsem se proboxoval až na 16. flek. Trasa pěkná, pořádný MTB, test před ExBB :)

        0 0
        • Ice-goofy  

          Hele i tak dobry, ale nerezes nejak casto ty plaste ;)

          0 0
        • petebike  

          co s tema plastema porad delas ? ja mam jedny WTB uz rok a mesic a porad v poho, ani jeden defekt, ani jedno riznuti..hlava mi to nebere :-)))

          0 0
    • vt  

      Loni byla trochu jina trat a jen cca 100+ lidi bo se to jelo jen v ramci Brdmana. Takova prima komorni akce. Letos po draftovani do Galaxy serie, tam asi budou navaly jako na podobnych akcich. Trat je normalni brdska, casti se krizi s ExBB a pod. maratonama.

      0 0
    • prodi  

      klasika po kořenech a šutrech, z velké části po trase ExBB a TB

      0 0
      • McBlacky  

        tak to je paráda. zrovna koukám na mapu bude i Plešivec. ňam :)

        0 0
    • jose  

      jo a kdyby chtěl někdo vzít z Brna, tak mám místo......

      0 0
    • favorit.  

      ja jedu tak na 90% A samozrejme dospelou trasu.

      0 0
    • Gorgov  

      chlapi a nebylo u něko místo nebo dvě, rádi bychom s nikou jeli, ale na kole se mi tam jet nechce…

      0 0
    • JancA  

      tak ted sem koukala na cestu a zas tak blizko to neni…takze bych nahodou nekdo jel autem a mel volny misto, taky se nebudu zlobit..diky

      0 0
    • jonti  

      Zdravím, nechystáte sa niekto ísť pozrieť na tento maratón, cestou si pekne prejsť brdy, okolo pol jedenástej tam byť, pozrieť štarty, možno počkať do dojazdu a podobne terénom naspäť do Prahy? Z Prahy okolo 8:00.

      0 0
      • McBlacky  

        tak si přispi a doraz na cíl, krátka podle mě bude dojízdet okolo 13,00 a okolo 14,30 dlouhá

        0 0
    • favorit.  

      tak kdo ste jeli? Me to teda moc nenadchlo… Jel jsem Krakatita poprvy a naposled. Celou dobu jsem cejkal na poradnej sjezd a az na 65.km jsem usoudil, ze uz asi nic nebude… :-((

      0 0
      • tom_777  

        no pořádnej sjezd – cestou z Plešivce dolů jsem vyklepal přední brzdový destičky pak už jsem z kopců jezdil hodně opatrně. jinak to byl můj první maraton a jsem rád že jsem dokončil

        0 0
      • coffield  

        Hehé. Nepotkali jsme se na občerstvovačce? Tvůj názor na trať mi byl hned nějak povědomý… Těžko tam mohli dát prudší sjezdy, než dali – jelo to taky plno civilistů, matek a dětí.

        0 0
    • Meesha  

      dobre ty! Congratz!

      0 0
    • Gorgov  

      diky za ratulace, potěší:) No tak chvílema sem se i flakal, ale do kopce to teda moc neslo, souper byl silnej. jak to ale bylo s kopce, muj fulik mi pomohl.

      0 0
    • Ice-goofy  

      Gratulace pekny… zrejme dobra priprava ..

      0 0
    • Mictian  

      a jak se vam libila ta kapela co tam hrala?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.