• Zlatka

    Leje jako z konve a to nevěstí nic dobrého dle mého.

    Anketa: Jedeš ?

    JO
    12x
    36%
    NE
    18x
    55%
    1x
    3%
    0x
    0%
    2x
    6%
    0 0
    • Sharka1  

      letos nejspis jen na pozing, startovka je solidne nabouchana a navic jsem do patku sluzebne v Londyne…

      0 0
      • Zlatka  

        Pózink pro Tebe = bedna :DD

        0 0
        • Sharka1  

          kez by :-)

          0 0
          • Zlatka  

            Nemyslím si, že by to měl být pro Tebe velký problém zapózovat nám na bedně, Ty to dobře umíš.

            Pojedeš určitě na DK. Zato já mám takový hausnumero, které mi ale právem náleží.. :))

            0 0
            • McBlacky  

              aniž by šárce křivdil, tak myslím že tentokrát to na bednu fakt nebude. Se mrkni kdo jede. Škarnitzlová, Kalašová, Havlíková, Kyptová, Hanušová…

              0 0
              • Zlatka  

                Nj, ale to ještě neznamená, že nastoupí. Ale tyto asi jo, Šárko bude to těžký.

                0 0
    • Smazaný účet  

      bude sraček po náby, nejedu

      je tady alternativa:

      http://www.prazsky-kral.eu/

      0 0
      • McBlacky  

        vidíš to moc černě. Bude tam pár míst, ale odolností k bahnu je to spíš lepší trasa (na poměry ČR)

        0 0
    • McBlacky  

      alespoň se nebude na oválu prášit a výjimečně by se to nemuselo smotat ještě než se vyjede z areálu.

      plánuju to pojmout pro sponzory :) zajet výsledek po Salzku je unreal. Číslo B34 bude pohodička, žádná tlačka na startu.

      0 0
    • JendaP  

      Snad nebudou padat trakaře.

      0 0
    • Schuminier  

      Stav trasy k úterý 19.7. k 17:00 hod (tedy ještě před dešti):

      ?1) 14. km – velmi kamenitý sjezd, ve kterém závodníky pozlobí i vymleté koryto, které různě kličkuje cestou.

      1. 15. km – ti, co se budou pohybovat někde ve druhé půlce, tak tento

      strmý výšlap půjdou určitě pěšky, je tam totiž stopa tak akorát pro jednoho a jakmile jeden neudrží balanc, strhne se řetězová reakce. Po 100m se na této cestě drží docela vlhko, podkluzuje mi to a musím slézt:-(

      1. 18. km – přejezd zarostlou cestou přes „potůček“, spíš je to

      takovej bahnotok, kde jsem se dneska vymáchal bohužel celej. Překvapilo mě, jak je to pod hladinou změklý! Uklouzla mi noha a šel jsem do toho celej:-)

      1. Hned za tímto bahnotokem je polní výjezd – ani náznak cesty a

      věřte, že i zde budete tlačit:-)

      1. 19. km – nejrozbitější a nejnebezpečnější sjezd na celé trati.

      Skoro se mi zdálo, že tam ty kameny snad někdo musel navézt (je jich tam víc než loni), navíc vymletý koryto velmi hluboký a všelijak se kroutící. Tam půjde asi řada bikerů k zemi! Vysoká hrozba defektu!

      1. 26. km – těsně za Mořinou je kratičké stoupání, které také

      nejde vyjet. Pokud bude mazlavé, tak možná nepůjde ani vyjít:-D

      1. 28. km – zde se jezdilo po polní cestě zhruba 200 m, akorát že

      tentokrát tam cesta chybí a místo ní je rozorané pole. Je to tam po rovině ale měl jsem co dělat, abych jel vůbec 6 km/h a nemusel kolo tlačit.

      1. 29. km – vrchol lesního stoupání je tak utáhlý, že se bude opět

      tlačit:-)

      1. 33. km – opět velmi technický sjezd plný kamenů, vymletých koryt,

      kořenů a myslím že i sem tam klacků – zde jsem loni procvakl zadní duši:-(

      1. 36. km – pokud jste ještě do této doby čistý, tak zde se louži a

      bahýnku nevyhnete. Jsou zde 2 obrovské 5metrové louže přes celou lesní cestu…chro chro!!

      1. 38. km – a zde je taky jedna obrovská louže přes celou cestu:-)
      2. 43. km – poslední výšlap v závodě a i když jsem si myslel, že

      to vyjet půjde, tak ani dnes při vyjížďce se mi to zdaleka nepovedlo. Navíc je ve výšlapu padlej strom, kterej je třeba přelízt.

      Trasa je v některých místech docela „špinavá“ – pár popadaných klacků, hodně kamenů, některé singlíky jsou zarostlejší … tak trochu divočina. Bláta k 19.7. bylo minimum, ale jsou tam některé úseky, které po těchto deštích budou komplet bahnité a když vzpomenu na Avion Cup 2011, jaká to byla prasárna (pár km vedlo po této trase), tak se obávám, že závod taky asi nepojedu…

      0 0
      • ¨MZ  

        podle toho popisu je to asi nejobtížnější závod, který se u nás vůbec jezdí :-)

        0 0
        • karliner  

          Taky si říkám: „*****, co to je za bajkovej závod, když nezametou a nevysuší cesty a dokonce na nich nechají šutry a popadané větve!!!“ :-D

          0 0
          • Schuminier  

            Nevím, jestli tuhle trať znáš, ale nikde jinde na závodech jsem 2 tak rozbitý kamenitý sjezdy jak dělaný pro defekty neviděl. Neříkám, že je to nejtěžší závod, to není. Jen jsem vypíchl a připomněl ty obtížnější místa, ostatní jsou v klidu:-)

            A když je potřeba kolo tlačit, vždycky je to pro cyklistiku potupné, jenže tady jsou minimálně hned 3 výjezdy za sucha, které v podstatě nejde vyjet, za mokra jich bude tak 6:-D Cyklistiku mám rád, nikoliv však chůzi…

            0 0
            • karliner  

              Podívej, mě to je jedno, trať víceméně znám, asi jako každej z Prahy a okolí a taky jsem si už tak nějak za ty léta zvykl, že když jedu na bajku, občas je louže nebo bláto, občas šutry nebo dokonce jinej bordel v cestě. Ale „no offense..“, myslel jsem to v legraci, proto jsem na konec šoupnul toho smajlíka.

              0 0
              • Schuminier  

                Zase se musí ocenit, že kromě úvodu a závěru závodu se po silnici v podstatě vůbec nejede a že z okolí Chuchle vytěžili pořadatelé maximum…snad bych jen uvítal, kdyby trasa vedla kolem Karlštejna, od trasy závodu je to jen necelý 1,5 km. Já na Karlštejně nebyl ani nepamatuju…:-(

                0 0
                • Galibier  

                  No jak to tady Schumi popisuje, tak má naprostou pravdu, bydlím v Třebotově a tak ten 36 a 38 km, to si vemte mačety na záda, protože to asi neprobrodíte, ale objet to také nejde, tak jedině první musí prosekat cestu lesem. Mimochodem místní starousedlíky stav téhle cesty trápí již několik měsíců, zdejší „podnikatel“ ji má dát do původního stavu a zasypat jemným štěrkem, ale asi to do závodu nestihne, totálně tu cestu dodělal a voda se tam drží i ve vedru, deště z minulých dní z ní udělali pořádnou bahní lázeň! Jsou na této trase dva kamenité sjezdy, ale nepříjemný je i ten sjezd do Solopisk k té hájence, tam to hodně klouže pořád…, je pravda, že ten sjezd z Vonoklas do Karlíka, tak tam mi také připadá, že tam ty kameny někdo musel naházet…

                  0 0
          • marcus.ss  

            No nevim, zatim jsem to jel 2 x a přišlo mi to hodně lehký, podle toho popisu co tu je mě to připadá jak kdyby to byli rocky mountains :-d :-d

            0 0
          • McBlacky  

            postav se na start u uvidíš. Podmínky jsou pro všechny stejný, ale za některých to jde lépe a jindy hůře. Trasu znám dobře a procházka to nebude. Náročný to je tak jak si to kdo udělá, ale kdo jede závodit a ne na vyjížďku, ten si naloží jak za sucha tak za mokra. Akorát za mokra to bude trochu víc :)

            0 0
        • camlost  

          podle toho popisu je to asi nejobtížnější závod, který se u nás vůbec jezdí :-)

          přesně totéž jsem si říkal, když jsem to četl. skoro jsem dostal chuť se tam podívat :-)

          0 0
          • ¨MZ  

            já bych i jel, ale muselo by tam být přihlášeno tak o 1000 lidí míň :-)

            0 0
            • Darkson  

              moje řeč

              0 0
              • Zlatka  

                Přestalo pršet a těch 1000 lidí prostě jen předjedete, nic tak hrozného. :)

                0 0
      • Zlatka  

        Takových lázeňských procedur v ceně !

        0 0
        • PjSky  

          jo, masaze objednavejte pak na mym mailu. jen sportovni. masaze nejsou v cene zavodu. zdarma vas muzu porovnat pumpickou. masochisty s priplatkem za relax.

          0 0
    • JendaP  

      Dneska jsem se byl podívat na poslední největší stoupák před cílem. Kopec v Radotíně co vede na Lahovskou. Bahna moc neni, ale noční slejvák odkryl hodně kořenů a dost kloužou + kmen přes cestu.

      0 0
      • Zlatka  

        Takže je to na klofáky, minule mi tam uklouzly nohy, že jsem sjela o 5m níž i s bajkem.

        0 0
      • JendaP  

        Výjezd na Klapici dnes večer. Docela to jde. Z cesty jsem odhodil pár velkejch šutrů a větví, protože bych je určitě při svém štěstí trefil. :-)

        0 0
        • přišlapávač  

          dyt tam je uplny sucho :-)

          0 0
        • Zlatka  

          On to tam dozajista někdo stihne zpět nanosit, zbytečná práce. Hlavně nahoře okolo záhrádkářských kolonií, tam je takový bojkot běžný.

          0 0
          • JendaP  

            Sem chodí lidi spíš na procházku, než aby schválně něco dávali do cesty. A přece si nerozbiju hubu hned za barákem. :-)

            0 0
            • Zlatka  

              Nestačí se pomodlit ?

              0 0
              • JendaP  

                To nevim. Ale když už tam jdu a vidim vyplavenej šutr uprostřed cesty, tak ho hodim stranou. Když ho netrefim já, tak stopro někdo jinej.

                0 0
        • Smazaný účet  

          víš jak bude ten pes vypadat, až ho přejede pár set bikerů? :-)

          0 0
          • JendaP  

            Toho jsem si vzal domu a už chrápe na gauči. :-)

            0 0
            • Smazaný účet  

              klasika – gauč je doma proto, aby měl pes kde spát…páníčkovi stačí židle :-)

              0 0
    • Zlatka  

      Co máte obuto nebo obujete ?

      0 0
      • Beeda  

        hladky

        0 0
        • Zlatka  

          NN ?

          0 0
        • Zlatka  

          Dělám si srandu, Vy profíci obouváte hladké, ale my co se plácáme vzadu a bojujeme s každou kaluží, blátíčkem a kamínky.. No nevím asi tam já nechám to co je tam obuto, viz. profil.

          0 0
          • Beeda  

            mel jsem scyly… podle predpoladu bylo vicemene sucho..a ani by se mi nechtelo prezovat:-D

            0 0
      • Rubi  

        NN vpredu, RK vzadu ale uz se tesim az ten RK vyhodim a zkusim RaRa

        0 0
      • Mayoo  

        tretry

        0 0
        • Zlatka  

          ?? všichni budou mít cvičky a Ty se chceš odlišovat ??

          0 0
          • Mayoo  

            cvicky jedine s trikolorou :)

            0 0
    • malamala  

      Trávíce čas v Čechách, tak jsem bych hodit očko na tento závod. Překvapilo mne spousta lidí, mnoho bikerek, tuším že jsem zahlédl i některé krásné ženy z BF :-). Potěšilo mne jak někteří hobící nahání elitu.

      0 0
      • Zlatka  

        To byl moc pěkný povedený závod, nicméně pro mne katastrofa. Bylo mi špatně z nedopečeného kuřete a několikrát křečíky do lýtek.

        0 0
        • malamala  

          Neměla jsi bílý dres s něčím zeleným, nebo tak podobnou barvou?

          0 0
          • Zlatka  

            Jj jen do startu, dres Černých Koňů, pak jsem jela v celočerném dresu.

            0 0
            • malamala  

              Tak tebe jsem viděl, hezká to dívka ;)

              0 0
              • Zlatka  

                Děkuji, ale dívka, no nevím, na to mi už uběhla řádka let.

                0 0
                • malamala  

                  Vždyť máš krásný věk ;). To my nad 40+ dokážeme ocenit ;)

                  0 0
                  • Zlatka  

                    No mohl jsi mne zastavit, dát řeč, třebas o tam jak krásně svítí sluníčko, ptáci zpívají.. :)

                    0 0
                    • malamala  

                      :)nebo jsem mohl od tebe získat mnoho fotografických rad.

                      0 0
                      • Zlatka  

                        :)) přesně tak, třeba jak fotit za jízdy a jak potom ty mazaniny doupravovávat v kompjůtru..

                        0 0
                        • malamala  

                          To jsem tě měl opravdu oslovit, mnoho rad by se mi hodilo. Člověk se musí pořád učit.

                          0 0
        • JendaP  

          Mě se to taky líbilo. Byl to muj první takovejhle závod. Jel jsem na svém 14kg Artušovi bez nášlapů a podařilo se mi dojet do cíle ve zdraví a bez defektu.

          Organizace a značení trati super, akorát na pár místech, kde vlály označovací pásky a nedalo se moc uhnout to bylo na oběšení.

          A taky mě dostala oplatka u druhý občerstvovačky s příchutí máty.

          Jinak pěkný výlet s podobně švihlejma lidičkama. :-)

          0 0
    • Schuminier  

      Závod mi udělal velkou radost, jel jsem ho zhruba o 2 minuty rychleji než loni, porazil jsem řadu mých především dívčích „ukazatelů“:-D V nabušené konkurenci 153. místo celkově, čas 2:15:45 hod. Nakonec ani toho bláta zdaleka nebylo tolik, kolik jsem původně čekal. Kdyby někoho zajímalo více, tak si může můj report ze závodu přečíst zde: http://schumiho.wordpress.com/…r-23–7–2011/

      0 0
    • Schuminier  

      Pouze mě udivuje, že to jelo tisíc lidí a nikdo tady nemá tendenci se pochlubit, podělit se o své zážitky. Nikdo nespadl, nikdo nic zajímavýho nezažil … ? To se teda divim!

      0 0
      • Zlatka  

        No také se divím a jak jsem si tak všimla, tak na vyhlášení a tombolu zůstalo tak nějak odhadem 150–200 lidí, všichni ostatní se od tama rychle vypařili..

        0 0
        • karliner  

          Vyhlášení vítězů nezajímá nikoho, kromě vyhlašovaných (a pokud nejsou kvalitní ceny, tak často ani ty ne..) a možná jejich pár kamarádů. Tombola je na drtivé většině závodů ukryta až daleko za vyhlašováním vítězů a proto na ni většinou čekají jen místní rideři a nenapravitelní optimisté, věřící v poctivost losujících :-)))

          0 0
      • JendaP  

        Já jsem objížděl jeden pád (ošetřovala ho první pomoc) v kamenitym sjezdu pod Třebotovem. Ještě někdo za mnou říkal, že je to na stejnym místě jako loni.

        Já jsem asi na 40 kilometru dostal strašnou chuť na čokoládu, kterou jsem si chytře zahrabal někam do baťůžku. Zastavit, tak se už nerozjedu. Sem si nadával, že jsem si tu mňamku nedal do kapsy u drezu. Tak příště… :-)

        0 0
        • Schuminier  

          Něco se muselo stát už kolem 10. km závodu, co jsem sjel ten první dlouhej kamenitej sjezd, tak chvíli na to začla houkat sanitka, ale jestli se stalo něco přímo v tom sjezdu? Nejspíš ještě někde před ním.

          0 0
        • Zlatka  

          Také, také a vůbec to nevypadalo hezky, naopak z toho byli všichni hodně špatní. A podrobnosti se nedovíme.

          0 0
      • kolda  

        covece, co jsem prejel tvuj blog, tak kazdej do toho asi nedava tolik srdce a nadseni, co ty :)

        jinak, co zazit na 50tce KPZ? my turisti se hlavne nesmime smotat v davu po startu

        0 0
      • Beeda  

        no ja vyhazoval nakeho ****** s batuzkem bez cisla co se po startu na asfalu pridal do vepredu k baliku, mel na prdeli napis umedvidku.cz, za kolejema jsem ho predjel a pak to pred tunelem spadlo…

        0 0
        • McBlacky  

          mi ani říkej, vedle mě u vapek stojí frajer a na drzačku si povídá s druhým a říká, že on to jezdí bez čísla, protože se nemusí řadit na start dozadu :/ zabít

          u medvídků dres neměl

          0 0
          • Zlatka  

            Pořadatelé by na to měli hned reagovat a takové týpky poslat někam. Stejně jako u těch bez příleb..

            0 0
            • karliner  

              Ne že bych s tebou nesouhlasil, ale pořadatelé nemají žádnou páku na to, jak je z trati vyhnat a pokud má někdo žaludek na to, že bez zakoupení startovného se zařadí do startovního pole a krade služby pořadatele a organizátora, jistě má připravenou odpověď pro nějakého pořadatele, který by ho chtěl vyhazovat. S podobnými modýlky se musíš buď smířit a myslet si své anebo je fackovat, páč to je jediný argument, který pochopí.

              0 0
              • Zlatka  

                Kdyby se zapojil do závodu na konci a projel si to mezi posledními, ale nacpat se dopředu ? To by si měli pohlídat hned všici chlapi na startu, vykázat jej.

                0 0
                • karliner  

                  A myslíš, že dojít si pro nákup do sámošky a nezaplatit ho až těsně před zavíračkou je tak nějak správnější, než to ukrást v poledne?

                  0 0
                  • Blade  

                    Tak jistě. Pečivo už bude ztvrdlý, zelenina a ovoce nahnilá, už to nikoho nebude tak pálit :)

                    0 0
            • Beeda  

              hehe to si neumim prestavit, jak hned reagovat:-))

              kazdopadne ciste pravne se pridat do racu muze:-)

              nicmene pak ciste pravne pokud zpusobi nehodu/skodu tak by mel mit pojisku, az to na nem nekdo ciste pravne zacne vymahat:-)

              no volskym rozumem nejsem debil abych se pridaval do toh masakru, to si radeji dam solo brdy nez karlsejn…

              0 0
      • RUSH  

        Závod se mi líbil, startoval jsem spíše ke konci, s kamarádem který měl osmistovkové číslo(já měl pětistovkové). Terén mi nepřišel nijak extrémně náročný, bláto bylo trošku zpestřením.

        Co mě ale nejvíc překvapilo, je nízká úroveň techniky jízdy některých závodníků, a to hlavně ve výjezdech. Byly úseky, kde se to naprosto zbytečně ucpalo, a pak museli tlačit všichni, protože cesta byla úzká. Zřejmě to chce ještě trochu přitlačit na pilu a dostat se mezi kvalitnější borce. Jezdím stále tak trochu zadrženě a zrychluji postupně, a tak na začátku většinou chytnu ztrátu v těch zácpách. Čas jsem měl okolo 2 h:50 min.

        0 0
        • Smazaný účet  

          klasika – jak jsi víc vzadu, tak konkrétně na týhle trati se to ucpe. Třeba TB jsou v tomhle lepší, tam je to dlouhý stoupání, kde se to roztáhne…a pak je cesta furt dost široká. Ten Karlštejn si snad opravdu člověk užije víc mimo závod – trasa je to jinak moc pěkná, kor když se do toho začlení Ameriky, Solvayovy lomy a Sv.Jan

          0 0
          • Zlatka  

            Jj ale jak píšu dole, start byl rozdělený na dvě poloviny, no ale kdyby byl rozdělený třeba po 2–3 stovkách a 5ti minutách bylo by to ještě lepšejší.

            0 0
    • Rubi  

      nevite kde jsou nejake fotky? bylo tam x fotografu a nikde nic…

      0 0
    • Blade  

      Tak kdo byl ten mladej plašan, kterej 2 kiláky po startu nabral na rohy kamoša a ten mu následným přistáním do kola rozložil karbonovej rám na dvě části? :o)

      0 0
      • Zlatka  

        Ono tam toho bylo zřejmě více, kde se smotali (anebo praskal i carbon), což jsem viděla také, ale ti semka asi nechodí.

        0 0
        • karliner  

          kolo o život :-/

          0 0
          • JendaP  

            Ono je to všechno v lidech. Já když jsem jel třeba ve sjezdu nebo do kopce a slyšim za sebou zprava nebo zleva, tak hned uhnu a zbytečně toho rychlejšího neblokuju. Pokud ten rychlejší neumí nic říct nebo zařvat (a dozadu nevidim) a prostě to zkusí nějak projet, tak je na nehodu zaděláno. A pokud někdo neuhne schválně…

            A my šneci, když jsme jeli do kopce a někdo to nezvládl a musel tlačit, tak se omluvil, že ostatní zbrzdil.

            Je to sice závod, ale jestli se k sobě budeme chovat jako zvěř, tak to bude kolo o život a organizace může být sebelepší.

            0 0
            • Zlatka  

              Hodně se vzadu mluvilo pochvalně o rozdělení startů na dvě půlky. Zajímavé bylo, že o tom nikdo nevěděl, ikdyž to do tlampače cpali asi 5× a to jsem byla hodně také mimo dosah.

              0 0
      • kolda  

        a to se vyplati

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce