• Twister

    Chystáte se někdo zejtra na Praha-Karlštejn? Já mám takový cukání, že bych přece jen jel.

    0 0
    • Veeteck  

      Ja mam zase takovy cukani, ze bych nejel, po tom co posledni dny sleduju tohle – www.chmi.cz/…d/index.html

      0 0
      • Twister  

        Vždyť to ukazuje jen co bylo, ne co bude. ? Na Medardu model říká, že v Praze pršet nebude.

        0 0
    • McBlacky  

      bohužel jedu v neděli EBM v Německu :/ ale i tak o tom uvažuju, jsou tam ale spíš prudký kopce než táhlý a to by mi moc nesedělo do pojetí „rozjetí před nedělí“

      0 0
    • zac  

      jedu

      0 0
    • petebike  

      jedu

      0 0
    • JancA  

      jedu:), trasu uz mame se Zacem najetou:)))))

      0 0
      • zac  

        :-D

        0 0
      • Twister  

        Jej, ty máš pěknýho trekouška! To tě uvidim asi jen na startu a v cili. :)

        0 0
        • JancA  

          jezdim temer turistickym tempem:)..po Bikechallenge, kde jel kazdej spis s rozlozenim sil, bude tohle asi docela sok…kratka, rychla padesatka temer po rovine:)

          0 0
          • McBlacky  

            nevím jestli je to to co myslím, ale ten poslední kopeček v Radotíně je docela prudkej, ale podle mapy těžko říct jestli to vede kudy myslím. Jinak je pravda že až do nájezdu do terénu to budou hrozný kule v háku do mírnýho kopce :ú na Karlštejn a zpět by se dala postavit rozhodně lepší trať, ikdyž ne rychlejší a bezpečnější :)

            0 0
            • JancA  

              no vzhledem k tomu, ze pojede kolem tisice lidi, bude bezpecnejsi trat lepsi..nechtela bych videt ty drzky

              0 0
            • petebike  

              proti bikechallenge je to pekna rovinka :-) zadny 11 km kopce na kaspara :-(

              0 0
      • Twister  

        Bude to hodně s blátem?

        0 0
    • sfinga  

      bohužel jedu taky, ač se mi strašně nechce a ještě to pojedu na pujčeném 17" kole :-(

      0 0
    • heretik  

      Taky jedu

      0 0
    • Medunka  

      mozna se dojedu podivat a fandit

      0 0
    • vt  

      url ?

      0 0
    • Elwing  

      předražený… jestli nebude přímo ošklivo zajedu se podívat

      0 0
    • jecnak  

      Hergot, ja furt cekam kdy nekdo napise misto srazu a on je to zavod. Mozna vezmu vezmu fotak a stavim se. Teda pokud nebude prset.

      0 0
    • VencaV1  

      Na karlstejn bych i jel, ale nesmelo by se mi tam motat tech 1000 lidi. :)

      0 0
    • Beeda  

      jedu, prijde aspon fandit, kdyz uz bude blativo:-). Jo prej tam mam ject naky sprinty s konema ci co:-) B.

      0 0
    • ydaho  

      no ty jo, já sem tan chystám na celodenní jízdu a ted koukám, že nás tam bude asi tisíc :)

      0 0
    • cabbage  

      kdy kde co? nějaký info asi neni…?

      0 0
    • cabbage  

      takže pokuď nebude pršet tak vezmu katastrofu a projedu se po silnici na start… kdo mě tam odtáhne v háku?;o)

      0 0
      • ydaho  

        já tam někde budu :)

        0 0
        • karlik  

          jedes nebo se jedes jen podivat? :)

          0 0
          • ydaho  

            jedu se podivat, nemám natrénováno :) ale s fotakem, tak se koukej snažit… :)

            0 0
            • cabbage  

              takže dáme někde předsraz? stejně se musíme probojovat braníkem na baranďák…

              p.s. pořiď si už konečne to icq ať neplníme forum…;)

              0 0
              • ydaho  

                nespěchej na mě, nedávno sem si pořídil mobil :)

                0 0
                • cabbage  

                  :o)))))

                  ten sraz?

                  0 0
                  • ydaho  

                    navrhni místo a sraz, někam dojedu… jinak 777 989 119, snad se mi to povede zvednout napoprvý :)

                    0 0
                    • cabbage  

                      mobil o patro níž v nabíječce:/

                      9:30 odkuď jedeš? třeba na přechodu u labutě…

                      0 0
                      • ydaho  

                        O.K. to dám… ale nesmí lejt, zmokl sem včera i dneska a morál mám na nule :/

                        9.30 labut, když bude ráno lejt, porada po telefonu…

                        0 0
            • karlik  

              kdyz budou rano hlasit 25° a slunicko tak mozna jo jinak se jedu jen podivat

              0 0
              • cabbage  

                za podmínek kdy ty budeš závodit se přijedu podívat…;o)

                0 0
              • ydaho  

                tak pojed s nama… sraz 9.30 labut, jedu ja a cabbage…jedu fotit, takže pohoda a cestou zpátky se muzeme trochu projet pres Cukrák.. sem myslel, že jedeš tohle a pak drtiče…

                0 0
                • karlik  

                  ok pokud nebude prset budu u labute ja jsem taky myslel ale nakonec se jedu rovnou vydrtit ;)

                  0 0
                  • ydaho  

                    moje řeč, nemá cenu se rozptylovat :) paráda, že jedeš, aspon mi někdo bude střídat :)))) tak ráno

                    0 0
                  • ydaho  

                    to Karlik & Cabbage… tady prší a je fakt mokro, než dojedu k Labuti sem durch promočenej…obávám se, že to dneska bude trenažér :(

                    0 0
                    • cabbage  

                      hm taky se mi to nelíbí a zůstávám doma…

                      0 0
                    • karlik  

                      to je hezky ze se takhle shodnem zrovna sem jdu napsat ze se me taky nechce do toho mokra :)))) aspon muzu jit jeste spat ;)

                      0 0
          • ED1  

            ja se furt rozhoduju, ale asi rano hodim bajk na auto a vyrazim..jenom mam sakra sjety plaste

            0 0
    • Tleskač  

      Tak dnes jim to nezávidím…

      0 0
    • Tleskač  

      Tak co, jel to někdo? A má tu někdo i fotky?

      0 0
    • petebike  

      jel, dojel, 77 abs. 26kat. :-( na pytel…co dodat, letecky den…ale rovinka to nebyla, spis same kratke kopce :-(, navic kdyz da nekdo na rovinu tri vykricniky a ceduli :„POZOR“, tak bych ocekaval neco nebezpecneho, ale kde nic tu nic :-(

      0 0
      • sfinga  

        petře, je nějaký závod KPŽ, který by si nekritizoval? :-) Na nic se stěžovat nedalo, kdo nebyl vpředu, lehnul hned na dráze, ale to je závod a každý bojuje o dobrý flek

        0 0
    • Smazaný účet  

      zneužiju tenhle starej dred – reportáž z letošního ročníku a pár fotek jsem hodil sem:

      http://serzovo.spaces.live.com

      :-)

      0 0
    • McBlacky  

      5. v kategorii a 33 myslím celkově.

      na oválu jsem se tak tak vyhnul smotce, v tom prachu to bylo docela krutý. Registroval jsem akorát rachot a pak z prachu na mě vyletělo z boku něčí kolo – už bez jezdce :)

      Pak už to šlo, až na hrozný kule a děsný vedro.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ten prach byl hnusnej, když jsi nejel první ve skupince nebo sám, tak ve sjezdech bylo hovno vidět :-(

        0 0
    • Kohout  

      Hlavně by organizátoži měli lépe uklízet ten bordel, co závodníci zahodí. Jeli jsme dnes kousek po trati závodu a napočítal jsem X obalů od různých tyčinek a gelů. „Mlíko“ na označení trati se někde ani nenamáhali sundat nebo lezežo vedle cesty v křoví… FUJ!

      0 0
      • Darkson  

        není to stěžování den po závodě předčasné?

        0 0
      • jonti  

        Co vim, tak to odlizeli dnes.

        0 0
      • Smazaný účet  

        v tomhle směru jsou organizátoři v dost nevděčné pozici. podle mě by se měl každý ten „biker“ který obaly od gelů a další bordel zahazuje zamyslet sám nad sebou – pokud nejedu o bednu, je to podle mě jen pozérství o ničem (zahazování obalů)

        0 0
        • Peka  

          Tak tak pánové a dámy :-( je toho po nás strašně moc. Pokud to je někde u občerstvovačky budiž, ale někde jinde dál na trati…sáhnu do kapsy, vyndám gel, vymáčknu a prázdnou strčím zpátky! Žádnej problém. Sáhněte si každej do svědomí. Je to fakt dost smutný a hlavně tím pořadateli dost komplikujete situaci třeba pro příští ročník.

          0 0
          • pajan  

            Jo souhlas…

            Ale pořadatele bych vynechal… Za ty prachy by měl jet někdo vedle mě a ty obaly si brát… :D :-P

            0 0
            • Schuminier  

              Naprostej souhlas, 600 startovný je na 51 km opravdu hodně, i když uznávám, že trasa byla značená velmi dobře a byly na ní 2 občerstvovačky.

              A pokud jde o ty obaly, tak se musím přiznat, že ještě loni jsem určitě nějakej odhodil na zem (závodím od r. 2007) … je úplně jedno jestli jede člověk na bedně nebo na 800. místě, všichni se snaží zajet co nejlepší výkon a např. já, když to opravdu hodně vyhrotím, tak se snažím získat každou jednotlivou sekundu k dobru.

              Letos už to nedělám – obaly dávám zpět do kapsy. Ale myslím, že by na tenhle problém měl před každým závodem pořadatel upozorňovat, protože ještě v minulosti jsem si myslel, že je naprosto normální házet obaly při závodě na zem (dělalo to spousta lidí kolem mě).

              0 0
        • Galibier  

          Také si myslím, že ten kdo nejede na bednu, tak by si to mohl strčit do kapsy od dresu. Bydlím v Třebotově a při závodě pomáháme, ale nechápu ty co jedou kolem 800stého místa a vše co vysají nebo nakousnou hodí pod sebe…, to je prostě chování dobytka… . Dres měl na sobě skoro každý…

          0 0
    • McBlacky  

      reportík u nás na blogu. Tentokrát od Lukáše

      http://mtb-blog.cz/…ur-10–7–2010

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.