• 0ndřej

    Zdarec borci a děvčata,

    zajímá mě co povezete na závod s sebou…

    Jen abych na něco nezapomněl.

    Pište klidně dojmy a další zajímavosti. ;)

    Díkec

    Ondřej

    0 0
    • Pavel  

      Kolo. Jen ještě nevím, jaké. Jestli bajka anebo silničku. Záleží na terénu. Pokud bude moc těžký, tak silničku. Ta se lepší nese… ;-)

      0 0
    • 0ndřej  

      Ale bude to snad teren ne??

      0 0
      • Pavel  

        Jak znám Romana a Beskydy, tak to bude samý asfalt a z kopce; maximálně občas rovina… ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak nejhorsi je dostat se na hreben, pak je to uz pohodicka:)

          0 0
          • Pavel  

            jj, přesně tak. Jsem to jednou zažil na vlastní oči a uši. Borec se ženskou, vydrápali se na hřeben, baba totálně prošitá, vraždila ho pohledem a on „miláčku, už jsme na hřebeni, teď už to bude rovina“… Jsem měl co dělat, abych nevyprskl smíchy. Další supr hláška, co jsem na hřebeni Beskyd od někoho slyšel: „Je to o tři sta výškových níž, už to bude jenom z kopce“.. :-DD

            0 0
    • plevka  

      hlavně dostatek jídla na cestu, taky baterku..pláštěnku neberu, bude znamenité počasí totiž :)

      0 0
      • Pavel  

        Jídlo na cestu ssebou? Proč? Jsou tam chaty… Já si beru jen svačinku (kus buchty či rohlíku se salámem, protože vím, že do hodiny od výjezdu budu mít hlad), nějaký „sojový suk“, kdyby přišla krize, a dva bidony s vodou (což mi připománá, že musím koupit nový košík, v sobotu se mi podařilo jeden urvat na Javorovém). Jinak jídlo jako takové řeším na chatách, dám štempl a minimálně kofolu a/nebo polévku.

        Z dalšího vybavení: náhr. duše, pumpička, montpáky, nýtovačka+imbusy, stahovací pásky, lepící páska, trocha oleje + hadřík, hroznový cukr, pilula proti křečím, brufen (plus další „moje“ pilule – ať nemusím řešit „je v tom kua mléko/sejra nebo ne?!?“), návleky na kolena a návleky na kyčle (njn, artróza hovnóza), podvlíkací lehké triko s dlouhým rukávem (místo návleků na ruce), vesta, membránová bunda, náhradní fusky, cyklošátek, čelovka (světlo), zadní blikna, náhradní baterky, mobil, peníze, doklady.

        0 0
        • Rubi  

          uplna expedice apalucha :D

          0 0
          • Pavel  

            To víš, už mi není dvacet, kondice nic moc, klouby v háji, mám už rád to své pohodlíčko, tak něco málo toho materiálu ssebou vézt musím… :)

            0 0
        • Ice-goofy  

          Není to mnoho? Krom nezbytných věcí na opravu defektu a imbusy. Stačí bidony a peníze na nákup pití a pamlsků ;) obléci dle počasí.. Dle mého více netřeba ;)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Duse – Co kdyz prorazis ve sjezdu a nasledne udelas do duse vice der, nez mas fleku? Budes sockovat dusi?

            Montpaky – pohodli

            Nytovacka – trhnout retez nekde v prdeli potesi, nemoznost dostat pokrouceny clanek pryc aby tam sla spojka je k nezaplaceni.

            Stahovaci pasky – oprava cehokoli

            Olej+hadrik…pri zbytcich sil skripani kola nepotesi..

            Pilulky neresim, vec kazdeho.

            Obleceni – zaklad celodeni vyjizdky se startem v sedm rano a dojezdem klidne v deset vecer…oblect se na takvou dobu „podle pocasi“ moc nejde…

            Svetlo, mobil, nahradni baterky, doklady jsou jasne (nekdo treba dojede autem a nechce je nechat v aute).

            Osobne potahnu cca to same, akorat membranovku na kolo nemam:)

            Mas zkusenosti s podobne dlouhym vyletkem pres kopecky?

            0 0
        • 0ndřej  

          Hezky napsané! už to tisknu ať na něco nezapomenu :)

          0 0
          • Pavel  

            Tak aspoň pak budeš případně moct na mne svést to, když něco budeš postrádat, protože to ten idiot Hekynen kua neměl na seznamu… :-DD

            0 0
      • mr.nikdo  

        Pokud jidlo, tak osvedcenou kombinaci.

        Loni jsem nedojel celeho prave kvuli spatnemu jidlu :(

        0 0
    • wilda81  

      Já Ti dám závod!

      Jinak beru to co většinou na celodenní vyjížďku do Beskyd:

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jidlo moc nehrotim, vpodstate jsem dospel ke srategii, ze jist se ma az po Lyse, protoze jinak produpes dve hodiny fe frone na polivku. Takze letos par bananu, nejaka susenka a cestou snad neco uloupim. Uz pomalu premyslim jaky zvolim treningovy plan abych drtice vpohode zajel. Asi se zacnu zlehka rozslapavat a budu jezdit do prace na kole:D

        0 0
        • Paja  

          Tak to se letos moc nenadlabnes :-D

          0 0
          • Smazaný účet  

            tak jsou sice kopecky, kde hospody nejsou, ale verim, ze je i trochu lidskosti v organizatorech a nnechaji ucastniky zajezdu vychcipat:)

            0 0
            • kamaro  

              Tak zájemců o start mají dost, takže když jich pár chcípne alespoň se trochu pročistí startovní pole :-)

              0 0
            • Paja  

              Narazel jsem na to, ze jist se ma az po Lyse ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tak cestou nejaky bananek nebo susenka je OK…ale v tom mumraji jsem predloni na lyse skejsnul skoro ty dve hodiny…

                Ale je pravdou, ze neni vubec jiste zda se letos na Lysou pojede:)

                0 0
                • Paja  

                  Ja bych naopak rekl, ze je jiste, ze nepojede.

                  0 0
                • Pavel  

                  Doufám, že letos ne. Jedu na Lysou v neděli po Drtičovi. Žena nakázala – že letos jsme tam ještě nebyli… :) No aspoň nebudu muset v neděli „po“ ject na kole až z Kopřivnice do Havířova, ale jen do Malenovic, dát si Lysou stylem „to je taky dost, žes nás dědku vyvez!“ (snad mi teda žena nebude ujíždět) a domů už se povezu autem…

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Jeste aby bylo teplo a sem tam sprchlo at se moc neprasi, to by bylo bajo:)

      0 0
      • Pavel  

        Ve čtv „před“ by to nějaké lehké pokropení chtělo, tento víkend jsem jezdil tři dny po Beskydech, prachu jak v poušti. A fakt jsem měl co dělat, abych nějakou tu „bažinku“ našel, abych domů přijel jako BAJKER. Ale podařilo… :)

        0 0
      • mr.nikdo  

        Takze loni sis uzival?

        0 0
    • mr.nikdo  

      Jidlo, gel na prdel, nervy, odhodlani to sakra letos dojet… Potrebujes toho hodne.

      0 0
    • bosmilan  

      na ten max. 7 hodinový výlet si beru 3l camel,2 banány a nějakou tatranku :-)

      a samozřejmě pumpičku,duši,mul­tiklíč

      0 0
    • Rubi  

      .

      0 0
    • Pavel  

      Mám rezervované dva jednolůžkové pokoje v Hotelu stadion, kamoš mi toale ve finále „položil“, že bude raději chrápat na stadioně ve spacáku. Než tu jednu rezervaci na 1L zruším, tak kdyby měl někdo zájem, ať se ozve…

      0 0
    • krabica  

      Máte nějaké tipy na trasu? Podle indícií to vidím nějak takto: mapy.cz

      0 0
    • bosmilan  

      Tak to bude pohodička…čekal jsem něco horšího :-)

      0 0
    • womitor  

      trasa 2015

      0 0
    • Chasi  

      Kdo si letos bere blatniky?

      0 0
      • Pavel  

        K čemu? Stejně budu zasr.ný až za ušima. Jako vždy… :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          jestli se zvykle párkrát vyválíš tak budeš. Já si blatníky teda beru a nosič taky

          0 0
          • Pavel  

            Valím se dobře, válím se rád. A když na to příjde, tak i skáču!

            0 0
      • Chasi  

        Vode se nevyhneme ok, ale myslim ze nechat se kropit bahnem zespodu uz je navic 

        0 0
      • Muf_Bike  

        Blatniky sere pes. Beztak to przni bajk :D vic premyslim jak obout… jestli rychleho Pythona nebo pro sichr NN. No pockam si jak bude zitra.

        0 0
        • Pavel  

          No já teda nevím, školy na to nemám, ale já si obuju boty, resp. tretry… :)

          0 0
        • Chasi  

          Asi je taky ozelim. Tretry mam pouze jedny, takze no problem.

          0 0
          • Muf_Bike  

            Nemluvim o botách :D ale o plastich… ale asi risku Pythona dozadu. Snad nebude uplne bahno…

            0 0
            • Lily-Brno  

              No u nas uz ted chcije solidne… Vymekla jsem a budu mit vepredu drapak :D

              0 0
              • Smazaný účet  

                Nechce se mi nic resit, beru kombinaci Minion/Ardent. Uvazoval jsem o Ikonu na zadni kolo, ale jak bude blaticko, bude lepsi mit trochu gripu navic…ne ze by to na asfaltu bylo dulezite:D

                0 0
                • krabica  

                  +1 :-)

                  0 0
                  • krabica  

                    V těch sračkách jsem občas litoval, že nemám Miniona i vzadu. :-)

                    0 0
                    • wilda81  

                      NN v pohodě stíhal. Vyjet pár mist nešlo spíš kvůli noham :)

                      0 0
                      • krabica  

                        Tak Ardent vzadu taky stíhal, v porovnání s tím, jak se vlekli ostatní účastníci z kopce, ale s Minionem to mohla být větší prdel. :-) Ve výjezdech nebyl vůbec žádný problém.

                        0 0
                        • wilda81  

                          Aha, jasné. Pochopil jsem ten příspěvek jinak.

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Prekvapilo mne, jak ve srackach mezi Martinakem a Trestikem drzel…prohrabaval se statecne, nohy byl problem, kde neni vykon, nepomuze nic:)

                          0 0
                      • Muf_Bike  

                        NN predek a vzadu jsem nakonec foukl Pythona a musim rict ze podrzel na max. Mel jsem trochu strach ale bez ostychu podrzel vsude. Prohrabl jen fakt vyslovene kdyz jsem v krpalu neuvazene zabral a nevsiml si sutru bo korene. Ale vetsinu jsem urval a tech par co jsem tlacil bych asi nedal ani za sucha bo to byl masakr.

                        0 0
            • Chasi  

              Ja precetl jenom pulku

              0 0
        • wilda81  

          ja beru „pro sichr rychlé“ NN :))

          0 0
          • Malej  

            S bílou linkou?

            0 0
            • wilda81  

              hnědou … až se z toho během jízdy pos*ru :)

              0 0
              • Malej  

                Kolik je to vlastně KM? Na webu jsem vzdálenost nenašel. Plánuju časem se něčeho zúčastnit ale u nás se tohle nepořádá.

                0 0
        • plevka  

          obul jsem Kenda Kinetics pro jistotu :)

          0 0
    • Robertrob  

      Blatníky nahradí litr slivovice, nebude zima a nevšimnu si deště .. :D)

      0 0
    • Alphasonik  

      http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      kdyz uz sem si dal tu praci

      0 0
      • Pavel  

        Že obtížnost „velmi lehká“… :-DD

        0 0
        • Alphasonik  

          vsak jo …naklikany sem to mel zachvili a ani sem se nezpotil

          0 0
          • Pavel  

            No mne teda orosilo; a to jsem ani nic nenaklikával… :-))

            0 0
            • bosmilan  

              ty se toho moc bojíš a přitom k tomu není důvod :-)

              0 0
              • Pavel  

                Tak to je mi jasné, že k obavám důvod není. Vždyť je to POHODOVÁ VYJÍŽĎKA! :-))

                Prostě šup šup, kopeček, šup šup, kopeček, šup šup, kopeček, šup šup, kopeček, šup šup, kopeček, šup šup, kopeček, šup šup, kopeček, šup šup, kopeček… No a někde v tom výčtu nezapomenout neumřít a včas si rozsvítit světlo… ;-))

                0 0
        • Smazaný účet  

          tu sedim a rikam si „dopice, *****, ja idiot, *****, dopice mel jsme dneska na kolo, kurvadrat“…no, to bude zabava:) Nabijim baterky do svetel:)

          0 0
          • Pavel  

            Ve výčtu „vrcholů“ ti ještě chybí K7… :-DD Teda nebudeme-li „drát“ z „kurvadrát“ považovat za samostatný „vrchol“… :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              :DD:DD

              No hele, hlavni je se toho nebat, tech cca 500Km co mam letos najeto proste musi stacit:)

              0 0
              • bosmilan  

                vždyt ta trasa má jenom 3 delší kopce a pár kartších brdků,takže bych to i u tebe viděl na návrat za světla :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  presne jak pises, vratim za svitu svetla:)

                  0 0
                  • Lily-Brno  

                    To vidím tak stejně… Začínám uvažovat o náhradní baterce ke světlu :D

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Ty uz mam nabite a zabalene v krabicce…

                      Nechtel jsem brat membranovku – abych ji neuspinil, ale nakonec se pro ni mistecko v batuzku najde:)

                      0 0
                      • Derwen  

                        Tak to se teprve půjdu po nějaké rozumné poohlídnout do shopů…

                        0 0
                      • Lily-Brno  

                        No ja jsem zase porad odkladala porizeni poradne plasteny (rozumej – ze to neni igelit, ve kterym bych se za cely den rozpustila) na lepsi casy, ale zitra se uz bude hodit. Vidim to na batoh plny nahradniho obleceni a cajorumovy kontroly :D

                        0 0
                        • Derwen  

                          No to si nejsem jistý, zda něco takového existuje… Uvidím, na co narazím…

                          0 0
                          • Lily-Brno  

                            Od zname mam pujcenou, protoze jsem nestihla objednat: http://www.nejlevnejsi-kola.cz/…ex-bila.html. Kamaradi ji vozi a spokojenost. Material jak vetrovka, navic ten letosni model je pry vyborne odvetrany a vleze se to do maleho sacku ;) ja vozim radeji vic vrstev a oblikat nebo vyslikat podle potreby, nez mit jen jednu nepromokanou bundu, a pak se v ni hrat

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Bude nejake vyslikani uz na stadionu, kde?:)

                              0 0
                              • Lily-Brno  

                                Na stadionu asi ještě ne – jak se znám, tak až po prvním kopci :) na stadionu mi spíš dojde optimismus :D

                                0 0
                            • Derwen  

                              Tak nakonec vyhrála pláštěnka Silvini, snad ji nebude potřeba…;-)

                              0 0
      • Smazaný účet  

        Dekuju

        0 0
    • 0ndřej  

      Počasí mi připadá že bude bezva. Hrozně se bojím aby to nebylo jako v roce 2008. Podle fotek co mají v archivu to nechci :D

      0 0
    • Radim84  

      Prodám dvě registrace na Kopřivnický Drtič 2015 jedna je i s pánským trikem velikost L.Pro zájem se prosím ozvěte na můj FB nebo na e-mail : dvojtroj@seznam.cz

      0 0
      • mr.nikdo  

        Vymekl jsi?

        0 0
        • Radim84  

          Pracovní vytížení :-(

          0 0
          • Smazaný účet  

            Misto priprav jeste sedim v praci…snad se mi kolo nerozsype nebo mi snad nevyschlo mliko…neni uz cas to kontrolovat:D

            0 0
            • bosmilan  

              teď už je čas pouze na vymyšlení taktiky jak to zvládnout nějak rozumně :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                No, doma se mi delaji toasty…mapu mam v GPS, sance na technickou zavadu je 30%, sance na ztraceni se je 20%, sance na umreti je 80%…takze pohoda:)

                0 0
                • bosmilan  

                  furt máš ještě 20% rezervu na umření,takže se není čeho bát :-)

                  0 0
                • mr.nikdo  

                  Pisi si – bile RB Monster – vzit loktem a z milosti dorazit :-D

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Nebude treba, porad sedim v praci…dojedu pred osmou a vyrazim na extra pohodovy start sam:) Zdechnu nekde na spojovacce mezi K1 a K7..na vic nebudou sily ani moral…#milujis­voupraci

                    0 0
                    • krabica  

                      Takže pojedeš dětskou trasu? Nemám ti vzít boční kolečka? :D

                      0 0
                    • mr.nikdo  

                      S tim chcipnutim to vidim stejne, ale pssst.

                      0 0
                    • mr.nikdo  

                      Lukasi. Jsi takovy mensi clovek, hodne zarostly? :-D

                      A cca kolem 21:00 jsi byl na Wapce?

                      Jsem jel asi kolem Tebe, ale nevidel jsem ementalove znacky na ramu. Mel jsem ten loket pripraveny :-D.

                      0 0
                      • wilda81  

                        Popis na Lukáše sedí.priste nesmíš váhat :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Co jste nakonec vsechno objeli. My pred solani postavali pod stromem a cekali az dest trochu ustane. Vy jste tou dobou mohli byt nekde kolem Javorniku. Druhy Javornik jste dali taky? Ja nemel moral ani sily…

                          0 0
                          • wilda81  

                            Zvládli jsme K1-K5 (+ 2 tajné). Vymstil se nám ten pozdní start, piva + rumy :) a zase jsme tak 4× nýtovali. Díky zpoždění co jsme chytli, nás zastihl snad každý déšť a kroupy. Totálně promoklí jsme ze Soláně vyrazili přímou cestou do Kopru. Vrcholem včerejšího zmaru bylo to, že jednomu odešla ložiska ve středu cca 15–20km před cílem, nemohl otočit klikama a tak musel zůstat na benzince.

                            Jinak se ale jelo dobře, kdybychom se nemuseli schovávat v lesích před deštěm, tak to asi dáme celé.

                            Při čekání na konec deště (s další bandou nešťastníků) na Kasárnách a pohledu na hodinky, jsem trochu litoval, že jsem to nevzal zkratkou na Soláň s tebou :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Tak v grupe je to jine, ale mne by sralo, ze mne nekdo hecuje:D Mate teda o dve kontroly vic! Dest to trochu kazil, mne stal celkem asi dve hodiny co jsem nelej (zase jsme zral a odpocival), ke konci uz byla docela fest kosa..na stadionu mne ale zahralo pivko:D

                              Perlicka na zaver, ze solane jsme se dal po asfaltu na opacnou stranu a zjistil to az pri potkani kupy lidi prejizdejicich cestu z protismeru:D:D

                              0 0
                              • Pepe15th  

                                Taky mám perličku, celou cestu jsem se připojoval ke skupinkám a trasu moc neřešil, ke konci jsem si to už chtěl zkrátit a tak jsem z Dílů sjel po červené s dalšími, co chtěli udělat to stejné. Bohužel tam vedla trasa, já se přidal k jiné skupince a to, že jedu na Javorník a ne na Janíkovo sedlo mi došlo až někde ve třetině výjezdu. Zajímavý pocit!

                                0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jak mensi, 176cm bez hrbeni!:DDD

                        Fousy, dlouhe vlasy, kolem deviti jsem postaval na wapce a bavil se „starikem“ ktery po zjisteni ze je jenom jedva wapka pronesl (asi na adresu organizatoru) „kurvy“…

                        0 0
                        • mr.nikdo  

                          Byly 2, ale ta 2. nefungovala, tak ji nakonec sbalili ;-).

                          Sakra. Tak jsem Te fakt predjizdel chvilku po startu. Jsem se chtel zeptat a dat Ti ranu (slibenou z milosti :-D), ale to jsem mel jeste elan jet :-D.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Chvilku po startu? No hele, to nevim, ja mel svuj vlastni start nekdy po osme…pak jsem se pomalu sunul nahoru kopcem:)

                            Toz tak treba pristi rok;)

                            0 0
                            • mr.nikdo  

                              A startoval jsi z Koprivnice?

                              V jednom z kopcu jsem Te potkal a predjizdel. Pak jsem Te videl az u Wapky (z K5 jsem to vzal rovnou do Kopru).

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Jo, ale ja dojel pozdeji, asi do dvou jsem pracoval a pak poradne nespal, takze jsem vstaval az v sest, pak snidane a po sedme jsem vyjel na stadion. Mezi prvnim adruhym startem jsem si bral cislo a asi 8:10 jsem odjizdel od stadionu smer prcni kopec. Jinak klasika, bily monster a batoh se zlutou platestenkou po celou dobu…a roztrhane 3/4 endury.

                                V kopci mne predbihaly i stojici kameny, takze jsem to moc nereflektoval:)

                                Z K5 jsem to bral taky rovnou do kopru, jeste jsem vzal tajnou na sedle, ale to uz byl vyplaz hoodne na moral:)

                                0 0
                                • mr.nikdo  

                                  Zvlastni. To jsem Te asi fakt nemohl poznat. Asi jsi tam mel nekoho podobneho :). I s tim Monsterem.

                                  0 0
                      • krabica  

                        :-)

                        0 0
                        • wilda81  

                          to se to lukasovi jezdi, kdyz nemusi slapat ani do kopce :)

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Jako delam na tom, zatim mi to jede vzdycky jenom kousek, ale mam jistou teorii jak to protahnout…musim to jeste potestovat:)

                            0 0
                        • Rubi  

                          toho by se mohl ujmout jisty upravovac fotek :D

                          0 0
            • mr.nikdo  

              Hehe. Nove plaste, menim a zjistim, ze ve starych uz zadne mliko nebylo :-D.

              Otocim zpatky kolo – v byte nemam stojan – a zadni brzda zavzdusnena :-D.

              Snad se jeste neco nepodela.

              0 0
              • Pepe15th  

                Buď v pohodě, já mám na vidlici třetinový zdvih a ještě jsem včera umastil destičky od spreje, kterým jsem dával do pohybu pístky. A teď mě trumfněte!

                0 0
                • bosmilan  

                  já jsem jenom máznul řetěz a nemám žádný problém :-)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Neboj, v prvnim kopci dolu desky vypalis:)

                  0 0
                • mr.nikdo  

                  Drtic ideal – vypalis poradne desky a kotouce :-D

                  0 0
                • Esi  

                  brzdy jsou nepřítelem rychlosti :-) ale jinak počasí super u nás na západě už několik hodin nepřetržitě chčije

                  0 0
    • Paja  

      Jeden z nasi party odpadl, takze pokud ma nekdo zajem o cislo, piste na pkocva(zavinac)sez­nam.cz.

      0 0
    • Chasi  

      Letos byl Drtic vyzivny! 10 kontrol doma a skvely pocit! Zdravim vsechny ucastniky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.