• jannk

  Jen si tak postěžuji, protože jsem v debil a idiot… a potřebuji upustit páru: dlouho jsem nejel na MTB, tak jsem si domluvil MTB týden s kámoši. Fakt jsem se těšil. Moje MTB vypadalo v pohodě, akorát jsem ho pořádně nevyzkoušel. Těsně před odjezdem ho teda chci konečně zkusit pořádně … a sakra, přední kolo má nějaké volné konusy a asi suché ložisko. Ok, to obratem opravím. Sundám kolo, vytáhnu pevnou osu, konusovou 17 v ruce … a nepasuje. Ok, vytáhnu 19 … a taky nic. Já tam sakra mám asi na jedné straně 18 a na druhé 22. Co to k**** jsou za rozměry, ty prostě jako ploché klíče fakt nemám!!! Takže jsem za debila, týden na MTB v háji … a já jsem nasraný, dneska už s tím prostě nic neudělám.

  • MatS  

   Taky jsem kvuli kolum Fulcrum potreboval klic nestandardni velikosti. V Decathlonu meli takovy konusovy multiklic, ktery to mel vse a za par kacek.

   • jannk  

    no jo no … jako ja mam konusy 15–17–19 a zatim mi to pokazde stacilo. Ale suda cisla??? i ten decathlon (asi https://www.decathlon.cz/…8402078.html … ?) konci na 17

    • Jakobo  

     Flexu a zvetsit na pozadovany rozmer. Otazka 10 min vc. hledani naradi. Ty levne Force stoji 2 ks 120 k, to za ten vikend stoji.

     Ja mam doma list z okruzni pily od nas z prace a co nemam rychle upizlam jako onehda jakysi atyp pro serizni naby se razenim.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse