Komponenty Shimano XT 2008 co na ne říkáte???

87 nepřečtených
  • Abedus

    Mam rám na kolo a chtěl bych ho osadit komponentama ,ale nevim jake mam zvolit premýšlel jsem Schimanu XT 2008???Dekuji za radu.

    0 0
    • roud  

      Určitě s nima budeš spokojenej … zatim sem měl možnost mluvit jen s par lidma co je maj ale i tak všichni jen pějou chvalu… :o) (ted mě sramaci ukřižujou) :o)

      0 0
    • roud  

      jinak pokud tuhle sadu budeš kupovat určitě kup přehazku shadow to je asi největší plus týhle řady :)

      0 0
      • Abedus  

        Ale slysel jsem ze kliky nejsou nic moc a nebo to byl jenom nejaka spatna informace?

        0 0
        • roud  

          ja sem teda slyšel že kliky sou na tom prakticky stejně jako ty stary XT jen že převodníky už by měli konečně něco vydržet…

          0 0
        • Abedus  

          A co mam koupit za naboje chtel bych se zapouzdrenyma loziskama a nebo myslite ze se Xt naboje srovnaji s zapouzdrenyma..?

          0 0
          • JMT  

            xt naboje zapouzdreny sou

            0 0
            • Gorgov  

              asi mluvi o zapouzdrenych loziskach, ktery shimano nedela…

              0 0
              • Abedus  

                zajima me jake mam koupit naboje…

                0 0
                • keo  

                  koukni do historie,je tam toho dost od povolanějších,ja jezdím už 10let mavici tak nemůžu srovnávat.

                  0 0
                • Blade  

                  Napřed jsi chtěl koupit komponenty XT08. Pak jsi řek, že chceš nešimano hydry, teď zase, že nechceš shimano náby.. Chceš vůbec Šimano? :o)

                  0 0
                  • Abedus  

                    shimano chci krom brzd a naboju

                    0 0
      • marekmaue  

        a co říkáte na deore 08 ? já nemám na XT ani LX tak budu kupovat Deore brzdy – V-čka a komplet řazení ale zatim sem to nikde na netu nevyděl, poradte mi :-(

        0 0
        • Blade  

          Ani neuvYdíš!!!!!!!

          0 0
        • roud  

          kup si brzdy XT kupoval sem je teď asi za 1100kč což je skoro zadara a brzděj brutalně :o)

          0 0
          • Abedus  

            a to jsi kupoval Vecka a nebo hydrauliky…

            0 0
            • KubaBajk  

              řekl bych,že za 1100 hydry neseženeš nikde..

              0 0
            • roud  

              zkus to odhadnout podle ceny… (samozřejmě že V) aspon o těch tu je teď řeč :o)

              0 0
              • Abedus  

                NO Vecka bohuzel koupit nemuzu jelikoz mam rafky na disc brzdy…

                0 0
                • roud  

                  jj ja sem ted neodopovidal tabě ale marekmaueoj kurnik jak se to píše......

                  0 0
        • maxtor  

          Hooodně se mi zamlouvají nové Deore kliky s int. osou. Stojí to komplet nějakých 17 stovek. Potřeboval bych nové placky na Deore kliky na zimáku. Než vysolit litr za nové placky, raději dám 1700 za fungl nové kliky i s osou.

          0 0
        • Abedus  

          no ja mam na prodej deore dualy hydraulicke…

          0 0
    • Blade  

      Co sem měl možnost si je osahat, tak se mi velmi zamlouvalo. Hlavně přehazovačka s shadow systémem. Pokud na to máš prachy, pokud ti vyhovuje řazení, pokud se ti líbí, pokud si myslíš, že to využiješ, pokud nejsi zarytej SRAMař, pokud to nechceš naskládat na silničku, pak to ber :o)

      0 0
      • KubaBajk  

        co to je – Shadow systém?

        0 0
        • Abedus  

          se podivej na net…a co jak je ve Veseli..

          0 0
          • maxtor  

            Ve Veselí? Kde to je? To už asi bude hodně na východě, že – myslím že někde tam, jak je Kyjov… :-))

            0 0
            • Abedus  

              No je to na východě tam kde skoro bydlím ja.:->

              0 0
            • KubaBajk  

              i ty hubo nevymáchaná!! :-))

              0 0
        • Blade  

          www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… Mrkni na fotky a porovnej si klasickou přehazku s tou, co vypadá jinak než ta klasická :-) Shadow je víc schovaná pod kazetou, nevystupuje tolik do strany, takže je víc chráněná před poškozením když to položíš na bok. A nemlátí do rámu jako klasická konstrukce.

          0 0
    • Abedus  

      No ja mam na prodej deore dualy hydraulicke…kom­plet..bez desticek…jestli bys chtel..

      0 0
      • Abedus  

        a jake zvolit brzdy.....kdyz bych pripadne nechtel schimanacke..

        0 0
        • roud  

          mam takovou jednoduchou radu zkus se projet na kole na kterym je xt08 a pak budeš mít jasno :o)

          0 0
          • Abedus  

            no a rekni me kde v okoli nekdo to ma…jsem z Kyjova..

            0 0
            • roud  

              snad tam u vas mate taky nakou cykloprodejnu i když nemam ponětí jak to vypada v kyjově…

              0 0
              • KubaBajk  

                prostě budou brzdit super…XT vždycky brzdily super…ono brzdí vlastně všechno(až na maxtorovy XTR haahaaa :-))).. …záleží na tom,jaká značka má tvé sympatie,různé značky mívají růzé průběhy brzdného chodu,ale zvykneš si na vše a zabrzdíš se vším.

                0 0
        • Blade  

          Oro K18, Juice 7…

          0 0
    • XC-biker1  

      mě se líbí ty zapletené kola XT 08

      0 0
      • Abedus  

        No nevypadaji skarede ale kdovi jaka je u nich cena ví to někdo?

        0 0
        • maxtor  

          Oproti starým se ta cena nijak nezvedne – to platí pro celou sadu – konkurence je hold konkurence. Spíš naopak. Staré kola se daly (nebo spíš dají) koupit kolem desítky.

          0 0
          • roud  

            cena bude nepatrně vyšší než u těch starejch ale jestli sou stary za desítku tak za 11–12k je určo seženeš :o)

            0 0
    • TinkTink  

      Mam kliky XT 08, na druhym bajku mam XT 07. Tuhost absolutne nemam sanci poznat, protoze oboje jsou tvrdy vic nez moc, system maji obe stejne, ale prostredni prevodnik v kombinaci kompozit-ocel – vypada velmi dobre a hlavne to vypada, ze i vydrzi…uvidime na jare :)

      0 0
      • maxtor  

        A mají nové XT kliky pavouka s klikou z jednoho kusu nebo stejně jako u všechno ostatního od Shimana je to dělené?? Mám pocit, že b) je správně…

        0 0
        • maxtor  

          Aha, tak už jsem se díval na odkaz. Vypadá to, že je to dělené…

          0 0
        • TinkTink  

          Ja todle neresim…zacal bych to resit, az kdyby se mi uvolnil, ale ty 07 mam na enduru a zatim se s tim nic nestalo :)

          0 0
          • maxtor  

            Věřím, že pokud vydrží tobě, tak to snese vše:-) Jedeš na Smdaďavku? Mají tam být nějaké závody v říjnu nebo kdy…

            0 0
            • Abedus  

              A copak tam maji byt za zavody…???A kde to tam ma být..

              0 0
              • maxtor  

                www.wbcrally.com/…kalendar.php Když to pojedeš na tom kole, co máš v profilu, budeš v mých očích hrdina!!!

                0 0
                • Abedus  

                  jak jsi to myslel???

                  0 0
                  • maxtor  

                    Vždyť to jsou závody ve sjezdu!! Vůbec jsem tě nechtěl urazit nebo tak něco – podle kola, co máš, bys mohl tak na XC závody, ale ne na tohle. Pravda ale je, že loni jsem tam viděl mladého borce (tak 12 let) a jel to na HT tescorámu Madison s vidlicí RST Aerosa nebo co…

                    0 0
                • KubaBajk  

                  mezi hrdinstvím a bláznostvím je tenká hranice :-)) !!

                  0 0
                  • Abedus  

                    a u tebe to je jak blaznostvi a nebo hrdinstvi…ty nejezdis zavody?

                    0 0
                    • KubaBajk  

                      to můžeme řešit na icq..

                      0 0
                      • Abedus  

                        a co uz skladasto kolo???

                        0 0
                        • KubaBajk  

                          to má čas…stejně ho mám v plánu využívat,až se mnou bude moct jezdit moja a to ještě minimálně rok nehrozí..

                          0 0
            • TinkTink  

              No ony se ty XT vozi treba i na DH a to i na svetaku…takze to je pro me dostatecny argument…

              …Smradavka nevim, ale prave ted – za 10min – odjizdim na WBC do Frystaku…chci se na to podivat :)

              0 0
              • maxtor  

                Tak se měj. Asi se tam dojdu podívat…ale jen podívat:-)

                0 0
      • Abedus  

        za kolik jsi ty kliky XT 08 kupoval…

        0 0
    • vysmátej bajker  

      Nevíte někdo kde mají shadow s krátkým raménkem(GS).

      0 0
    • Tomcat  

      Shimano mě, až na kliky již delší dobu neoslovuje.

      0 0
    • nadrazak 2  

      Nemáte už někdo doma xt kazetu 11–32z.Nemáte ji zváženou?Katalog říká 256g,lock ring bude nejspíš hliníkový.

      0 0
    • Vlado Jekyll  

      šimáno robí dobré tieto MTB veci: pedále, kazeta XT, prešmyky, brzdy (všeobecne)

      0 0
      • TinkTink  
        • kliky rozhodne. Jejich system mi pripada naprosto idealni.
        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce