Kellys Mystery 2013 - názor - uměl by někdo cenu?

40 nepřečtených
  • lukysheck

    Na to že Kellys jako značku nemusím, hodně se mi zalíbil tenhle model http://shop.kellysbike.com/…mystery.html, Pro mě má krásnej rám, hlavně super barevně sladěný. Co vy na to ohledně komponentů? Odpovídá cena nebo nadsazená u novýho modelu? A má někdo možnost na to třeba udělat nějakou lepší cenovku?

    0 0
    • Richi  

      Chtít ranec za něco takovýho umí asi jen u Kellyse.

      0 0
    • Azmir  

      Když vezmu v potaz, že za podobné prachy bych mohl mít toto nebo třeba toto tak bych se nad kellysem asi ani nezamyslel, za ty prachy hodně špatná výbava.

      0 0
    • duty9999  

      jenom škoda že za takovou cenu tam nedají rebu nebo sid já mám kellys tnt 90 a jsem spokojený zatím najeto za duben 150 km a vše ok uvidím až najedu dalších 150 km moje kolo stálo 37000 kč ale dali mi slevu na 33000 kč někde v obchodě by jsi ukecal –5000 kč dolů bez problémů

      0 0
      • Dave-geo  

        Tak aspoň že jsi spokojený ty. Jen prosím svoje „supervýhodné kšefty“ necpi ostatním ;-)

        K tématu: Kellys hrůza, hrozně mě to mrzelo na TestFestu. Vidět jak vybalí ty svoje… krámy? Přijedou si bavorákem, stánek jako kráva… a slušný značky maj smůlu…

        0 0
        • lukysheck  

          Nebo dá se sehnat aspoň rám podobnýho tvaru co má tenhle Kellys nebo např Ktm Myroon v hliníku?

          0 0
    • Mira2261  

      No jo no Provoze provize provize a nakonec dostaneš kolo z kindervajicka koukni na canyon a za tu cenu máš fulla luxusního.

      0 0
      • raptorak  

        Canyon? Všichni jste z toho posraní.. Vždyť kupujete kolo přes internet! To by normální biker neudělal. A hlavně, kdyby chtěl autor fulla, neprosí o radu ohledně hardtailu..

        Jinak si myslim, že rám je hodně dobrej a to je základ.. Komponenty lze přestrojit vždycky.

        0 0
        • AussigBiker  

          Myslim, ze skoro po roce si uz vybral :)

          0 0
          • raptorak  

            O to tu nejde ;) Jen jsem tohle nemohl nechat bez odezvy.. To je hrůza.

            0 0
            • pepek  

              potrefená husa?

              0 0
              • raptorak  

                Ani ne ;) Spíš někdo, kdo jezdí Kellys a je spokojený :)

                0 0
                • Azmir  

                  Podle toho co si napsal, mě spíš napadly dvě jiné věci za a) že si prodejce kellysu nebo za b) že si nejel na pořádném fullu, popřípadě kombinace osobjího, PS: neber si to osobně ;-)

                  0 0
                  • raptorak  

                    Ale tady nikdo neříká, že je full špatný! ;) Jen jsem chtěl naznačit, že by bylo fajn brát v potaz to, co chtěl původně autor.

                    A ne, Kellys neprodávám, jen na něm jezdím :)

                    0 0
                    • AussigBiker  

                      To je tady normalni, ze se nekdo zepta na HT 26 za 20000,– od Autora a je mu doporucenej 29 full za 100000 treba od Speslu :). Jinak ja jsem taky kolo koupil pres net, asi halt nejsem normalni biker, co nadelam :). Ani nevim, co by mi pul hodinovy vyzkouseni dalo. Kdyz mrknes na svetak, tak tam jezdej vsechny znacky. Podle me je jaky kolo skoro uplne jedno, hlavne kdyz funguje a majtel je spokojenej. Spravnej biker neresi, ale jezdi :)

                      0 0
        • Vilém  

          Vsak tady je vetsina nenormalnich bikeru, tak co se divis?

          0 0
        • MichaelSimek  

          ja novy kupoval kolo pres fejsbůk, to je vic kůl jak pres internet nebo min kůl?

          0 0
    • javormartin  

      Jako za ty peníze to je dobré, přítelkyně ho má a na živo vypadá lépe jak v katalogu :)

      A slevu dají v každém obchodě…

      0 0
      • Chlebovnik  

        Tak hlavně že hezky vypadá. To je přeci každému bikerovi jasné, že vzhled a barvičky jsou na kole to nejdůležitější.

        0 0
        • Mira2261  

          To mi taky dnes říkali v obchodě skousel sem kolo za 23 tak říkám prodavači ze ma canyon o dost lepší výbavu za stejnou cenu a on na mě že je to o pocitu a hlavně buďte rad ze to jezdí i kdyz z má znatelně horší díly a hlavne blábolíl ze s cenou by šel dolu na to mu sere Bílej tesák.

          0 0
        • Mira2261  

          To mi taky dnes říkali v obchodě skousel sem kolo za 23 tak říkám prodavači ze ma canyon o dost lepší výbavu za stejnou cenu a on na mě že je to o pocitu a hlavně buďte rad ze to jezdí i kdyz z má znatelně horší díly a hlavne blábolíl ze s cenou by šel dolu na to mu sere Bílej tesák.

          0 0
      • lukysheck  

        Tak až ho přítulka nebude chtít tak se ozvi…:-)

        0 0
    • JakeF  

      Osobně ten rám designově zas tak nežeru, ale chápu, že se někomu může líbit… Každopádně jako komplet to funkčně není moc zajímavý…

      0 0
    • BigKarel2  

      taky se mi líbí ale ta cena je úlet…

      0 0
    • humvee4  

      Koukám, že tady dostaneš móóóc fundovaných odpovědí, hlavně

      od těch, kteří už jen při pohledu na nápis Kellys ohrnují rypák. Tak na to se Vás nikdo neptal…cintalové.

      Měl jsem Kellys Madman expert, než mi ho ukradli a kolo bylo super. Půjdu do vyšší řady od Kellys a vím 100%, že bude super zase. A pokud nekoupíš za doporučenou cenu, která je trochu přehnaná, bude jistě cena odpovídající výbavě.

      0 0
      • Vilém  

        No hlavne zes to po roce vyhrabal:))

        0 0
      • nitraq  

        A pointa naprosto zbytečnýho vytažení vlákna po několika letech? Kellys není v principu špatná značka (teda ani nijak dobrá), ale prostě poměr cena/výkon ne vždycky vychází úplně dobře.

        0 0
        • Vilém  

          To je asi nejake postizeni skalnich fandu teto znacky. Vzdy cca po roce je treba vlakno vyhrabat a pripsat nejake sve moudro:)

          0 0
          • humvee4  

            a že se teda do toho serete, když je to k rok starému příspěvku.

            Trapná závistivá diskuse

            0 0
            • Vilém  

              Zavistiva diskuse? Nenech se vysmat.

              0 0
            • AussigBiker  

              To jo, Kellyse zavidime, na takovym Kellysu, to by chtel jezdit panecku kazdy. Hlavne ho nekupuj pres internet :D. (Nic proti Kellysu, trochu nadhledu neuskodi).

              0 0
            • pepek  

              A kdo tedy ten starej šrot z historie vytáhl?

              0 0
      • maajkee  

        Tak tak, na Kellysu bylo vždycky fajnový svezeníčko.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.