• Bndrej

  Ahoj, s kamarádem bychom si rádi pořídili gravel kolem 30k, na první pohled nás to kolo fascinuje ale nikdy jsme neseděli ani na ničem, co by mělo berany. Rád bych se teda zeptal, jestli znáte z vlastní zkušenosti nějaký fajn bike shopy v Praze s dobrým výběrem gravelů a kde by byli ochotný nám kolo na nějakou krátkou projížďku půjčit, abychom vůbec zjistili, jestli je to pro nás. Díky za rady!

  0 0
  • iceduck  

   EndorphinRepublic – Scott, Bergamont

   Giant shop

   V podstate vsude, zalezi asi co myslis „kratkou vyjizdkou“

   0 0

    Výběr z produktů

    Přejít do shopu (Kola)
   • Bndrej  

    Představoval bych si tak hodinu třeba, přece jenom je to oproti starýmu biku 26´´ asi velká změna…

    0 0
    • RUSH  

     Testovačky si můžeš půjčit na den nebo na víkend. Ptej se po nich v obchodech nebo u dovozců, např. zde.

     Možná jako první kontakt s novým typem kola a s berany postačí to projetí před prodejnou, ale většinou to chce opravdu zkoušet déle a dobře rozmyslet.

     Asi před měsícem jsme kupovali gravel synovi. Právě v Hostivicích (Giant) mě zklamali s dlouhou rezervační lhútou na na testovačku gravelu. Zkusil si tedy v Dejvicích před prodejnou Specialized Diverge AL2019 a on hned věděl, že je to ono. Což mě fakt převapilo, protože na kole s beranama nikdy v životě neseděl. Ale už má najeto přes 200 km a nemůže si to vynachválit. Měnili jsme jen pláště na 38 mm Trigger (původně jen 30 mm).

     0 0
  • RUSH  

   V obchodech, kde je mají na krámě, vás nechaj projet před obchodem. Jestli si během této krátké projížďky potvrdíte, že gravel je pro vás to pravé, je otázka.

   Něco mají v cyklo69 (Specialized Diverge, Dejvice) nebo v Progress Cycle (Giant, Hostivice – dovozce). Nebo Štěrba. Určitě i jinde, musíte si tam zavolat.

   Progress Cycle má i testovačky, ale pořadník je dost dlouhý (2 měsíce?).

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.