kde sehnat 29er rám velikosti 21,5" - pomůžete prosím?

9 nepřečtených
  • Martin

    cross už mi pomalu přestává vyhovovat a poohlížím se po plnokrevné 29er – idea je následující – očesat crosse a namašlit nový rám – na celé kolo nemám peníze. ideální by byl rám Sup929. jenže ouha, tyhle rámy se špatně shání. kontaktoval jsem cyklo Kořínek v Olomouci a ti mě zklamali, rám taky nejsou schopni sehnat :-(

    poprosil bych proto ctěné bikeforisty o pomoc – pomůžete mi sehnat 29er rám v ceně do 5000 CZK? víc si nemůžu dovolit investovat.

    díky předem za tipy.

    p.s.: apache se mi nezazdává designově, ten beru jako nouzovku…

    0 0
    • Ice-goofy  

      Bych radeji pockal asi neco prisetril a pak vyber i kvalita bude vetsi.....

      0 0
    • Martin  

      up :-)

      nikdo nevíte?

      0 0
      • Vegan  

        to mas tak garyho ani supa uz nesezenes oba vykoupeny mas moznost duratec, ale ten je nebetycne drazsi nebo apache a to je nouzovka nu tak pak moje rada zni pockej na pristi sezonu obednej a zabukuj si supa a doufej ze ram nebude zmrsenej tak jak tento rok, ale ze bude povedenej jak 07 ;)

        0 0
    • Vevoda  

      příští rok bude snad lepší, možná i SUP 29" full, nebo aspoň lepší rám??

      0 0
    • game_over  

      došetřit na full 29 od intense :)

      0 0
    • Darius  

      asi ne do 5k, ale zkusil bych se zeptat u Mrazka… nazorna ukazka viz uzovatel sorak

      0 0
    • vladaza  

      už jsme se „střetli“ někde na cyklodiskuzi…řešil jsem stejnou věc a mohu s klidem říct, že za pět tis. tu nový rám na 29" nekoupíš a ve světě taky ne. prolezl jsem kde co a ještě něco navíc. víš, že jsem skončil u mrázka a jsem přesvědčený, že jsem za svoje peníze dostal odpovídající kvalitu. sehnal jsem si k rámu ještě pevnou karbonovou vidlici s navářkami na véčka / taky docela úzký sortiment/ a teď ještě čekám na vypletení kol a začnu kolo kompletovat… jestli to myslíš s 29-tkou vážně, pak se smiř s tím, že budeš muset kapku finančně přitlačit

      0 0
    • petryk  

      Já jsem sehnal poměrně levně na ebay X-Calibera. Levně znamená ± 3500 včetně pošty, ale ještě nedorazil, takže až dorazí, dám vědět. V Česku něco sehnat je opravdu problém. Kola už leží v garáži, vidlici už mám asi 1/4 roku – pevná, ocelová

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.