Kde nejlevneji - Mavic XC717D + zadni DT Onyx -

11 nepřečtených
  • RomanH

    A nejrychleji. Diky moc.

    zatim jsem nasel jen www.koloshop.cz/index.php?…

    0 0
    • Peslezedirou  

      Vzal jsem z koloshopu jednou zapletený kola, velká chyba! Nebudu psát co s nima všechno bylo. Nová kola jsem si nechal dělat v trinity, velká spokojenost.

      0 0
      • RomanH  

        Ta cena je tam podobna, na tech par stokorunach mi nefrci. Jde mi hlavne o rychlost. Nevis, kolik si berou za to zapleteni a jak jim to dlouho trva ?

        0 0
        • Peslezedirou  

          Pokud jsou komponenty od nich tak za jedno kolo si berou 150Kč. V pondělí jsem objednal a tuším do dvou dnů jsem měl kola hotová, navíc o proti koloshopu byla práce precizní.

          0 0
      • silnicar  

        co bylo s kolama z koloshopu? abych věděl:)

        0 0
        • Peslezedirou  
          1. zadní jim spadlo na zem, přišlo dost odřený, ale na to mě naštěstí předem připravili
          2. různě dlouhý dráty
          3. kolo nebylo na středu cca 5 mm takže po výkendu jsem ho musel nechat komplet přepléct

          never more

          0 0
          • silnicar  

            no, to si musel být nadšený… Na trinity jsem sice kola nebral, ale nějaké komponenty ano s platbou na účet a docela zmatek, výměna zboží, nemám vše co jsem chtěl, pošťák po mě chtěl peníze za dobírku a to jak s dodávkou tak i potom při výměně zboží, oboje mělo být bez dobírky…takže asi tak.

            0 0
      • Pavel100  

        já si nechávám kola zaplétat tady www.netbike.cz sice mají zatím menší výběr ráfků a nábojů, ale kola dorazila vždy v pořádku a to i při cestování s Českou poštou:)

        0 0
        • Splinter  

          Česká pošta je pro mě nejlepší dopravce.. Vždy včas a v pořádku. PPLko to vozí pomlácený…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.