• JirkA

    Nevite nekdo, kde se da nejlevneji sehnat letosni Merida? Dik

    0 0
    •  

      Přez známího z velkoobchodu:))) Neřikej mi, že taky chces Special Edition!!!!

      0 0
    • aitim  

      tak to uz ji bude mit vazne kazdej – ja budu mit pristi tyden special edition s veckama a marzocchou :)

      0 0
      •  

        kolik budeš připlácet za Marzocchu a za jakou???

        0 0
        • aitim  

          řekli mi že cenový rozdíl mezi Suntourem a Marzocchi MX Comp (vzduch) je 4.000 Kč, ale postavý mi to celkem za 32.990 Kč, takže budu mít v podstatě litr slevu z vidle :)

          0 0
          •  

            Ten rozdíl mezi Suntourem a Marzocchou se mi zdá nějakej vejkej, když Marzocchu seženeš na netu za 6500, tak to si to měl vzít se Suntourem, chvilku jí pojezdit a potom jí prodat a koupit Marzocchu, aspoň tak bych to udělal já.

            0 0
            • enjoy  

              no to by mu pak vyslo tak nastejno ne?nebo za kolik by tu suntourku asi prodal?

              0 0
              •  

                No asi moc ne, ale aspoň by jí skurvil a dokázal, že je nahovno!!! Ikdyž kdo ví, třeba je v pohodě.

                0 0
                • aitim  

                  :) nebudu si prece kupovat kolo s vidli abych ji zkurvil – to si radsi koupim nejakou drazsi, kterou mozna zezkurvim – tu cenu uz moc neresim – vcera mi volali ze je kolo pripravene a v pondeli si pro nej jdu ! JUCHUUU !!! :)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.