• TeamGrass

  Zdravím, před pár týdny jsem měl půjčený nějaký docela levný Acore (myslím VENOR) a byl jsem se na tom projet po nějakým trailu v Mariánském údolí. Docela se mně to zalíbilo a zdálo se mně, že kolo s tím taky nějak velký problém nemělo. Proto bych si chtěl nějaký kolo na traily podobného typu tak jak to je v Mariánském údolí pořídit. Asi i aby to šlo zamknout, aby s tím šlo i třeba vyjet za barák se psem. Bylo by reálné něco takového pořídit (jetý) v ceně okolo 15 000kč (Max. strop 20k)? Šlo by za takovou cenu pořídit i např. nějaký celopéro? Vážím 55kg a měřím okolo 170cm, takže asi kolo vel. M.

  Předem děkuji za jakýkoliv rady. Chápu, že by to asi chtělo větší rozpočet, ale nechci do prvního kola dávat až takový peníze, když ani nevím, jak dlouho ho budu mít.

  • milan.v  

   Není to reálné…

  • Bubaaak  

   Bazar, ale pořádně prohlidnout

  • Mereck  

   Souhlasím s Milanem. Celopéro za 15 – 20 tisíc není reálné. Tedy je reálné, ale a) nebude to celopéro, ale napodobenina, b) bude to celopéro, ale hodně jeté. V obou případech podle mě jen ztráta peněz.

   V tomto rozpočtu bych se zaměřil na HT.

   • jIrI___  

    Jsem opačného názoru – za 15–20k může sehnat slušného fulla, ale musí se smířit s tím, že to bude 26" a bude muset číhat na nabídky. Před dvěma lety jsem prodával zachovalého Fuela EX na komplet XT 2×10 a Crossmaxech ST za 15 k, na bazaru i za tuhle směšnou cenu hnil strašně dlouho bo 26" už prostě netáhlo ani v tu dobu :)

   • jenik00  

    Nesouhlasím. Prodával jsem před pár lety giant trance x4 v bezva stavu za 22 myslím a to ještě 26 táhly. A kolo to bylo moc fajn. Určitě se bazar sehnat dá ale chce to trpělivost nebo štěstí

    • Mereck  

     Máš pravdu, ale on chce péro za 15 000, ne za 22.

     • Vilém  

      Strop 20 tKc, navic jenik pise o dobach, kdy 26" tahly.

      • Mereck  

       Snad máte pravdu. Já bych pro sebe do 20 000 vždycky bral jedině HT, ale naštěstí toto nemusím řešit.

      • MlokCZ  

       Nějaká 26" by se asi našla když bude trpělivý. Tady ale zůstává otázka, jestli má smysl dnes 26" kupovat.

       S plášti je to čím dál horší, i když pořád ještě nějaké jsou. Geometrie bude také prehistorická (a za mě tohle je velký rozdíl).

       K tomu se přidá nejen obecně dražší servis fulla, který bude muset provádět i když koupí bazar v dobrém stavu.

       Já bych v téhle cenové šel raději cestou 29" HT a i to případně koukat po bazarech.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.