Ještěd v ZDV - 29.5.2010 (sobota)

17 nepřečtených
  • R-A-D-I-U-S

    Ano, ano, dámy a pánové…už zase tam :-) Takže pro ty z Vás kdo tam ještě nebyli je tady zcela jedinečná příležitost se tam podívat tempem klidným až uspávajícím s krátkým (50min) intervalem na půli cesty.

    SRAZ JE V SOBOTU 29.5.2010 8:30 METRO(B) ČERNÝ MOST u posledního vagónu. Spojka na mě je 721 109 220

    Navigaci zajišťuje ProPa, zábavu Mrňousek, pomalé tempo Radius.

    //V případě hnusného (nestabiního počasí se akce ruší. //

    Anketa: Jedeš ?

    Ano
    5x
    100%
    0x
    0%
    Ne
    0x
    0%
    0 0
    • fredy.k6  

      Promiň, nechtěně jsem hlasoval.

      0 0
    • pro_pa  

      Poslední vagon co přijíždí, nebo co odjíždí? Jsem se tam ještě nesetkával, tak nevím :-)

      0 0
      • karliner  

        To závisí na tom, jestli na ten sraz budeš metrem přijíždět nebo z něj odjíždět.

        0 0
        • pro_pa  

          Jedu na kolo, ne se projet metrem s kolem.

          0 0
      • R-A-D-I-U-S  

        Pokud tam pojedeš metrem tak u posledního vagónu.. ;-)

        0 0
        • karliner  

          Tak mě napadá, jestli je šťastný nápad svěřit navigaci někomu, kdo netrefí ani na sraz :-)))

          0 0
        • pro_pa  

          Rozhodně tam nejedu metrem.

          0 0
    • var  

      Ahoj,

      taky jsem se uklik :) Chtel jsem se ale zeptat, jak to vypada, zda to plati.

      Musim se dostat v sobotu do 13 hod do Jablonce, tak uvazuju, ze bych se na cast cesty pridal. Kudy jedete a jaky mate orientacne casovy plan?

      0 0
      • Lsdenski  

        tomu říkám výzva :-) ujet to na biku tam a zpět určo jde…

        párkrát jsem jel se silničáři na biku, ale nejelo se na krev:-)co jsem dal asi nejdál za Prahy na biku za celé odpo+ večer byla trasa Praha – Karpacz(PL) a tam spánek v penzionu…

        0 0
        • McBlacky  

          na Ještěd se jezdilo na bikách, když ještě všichni neměli silnice. Nejhustší výkon asi Darkson na Giant VT. Na HT já, Goood, další už si nemapatuju

          0 0
      • pro_pa  

        Zatím platí, ale sobota ještě daleko a počasí se teprve uvidí co připraví.

        Jede se přes Brandýs, Benátky, MB, M. Hradiště, Český Dub

        Tempo podklidné, odhadem okolo 26 km/h

        0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Tak zítra… GO ! ;-)

      0 0
    • R-A-D-I-U-S  

      Pěkné to bylo soudruzi, pěkné …a úplně nejlepší byl výjezd nahoru, protože je tam teď nový asfalt od spodního parkoviště až nahoru :-)

      0 0
      • pro_pa  

        Jojo, ten nový asfalt je opravdu luxus, nejenom nahoru, ale především dolů.

        0 0
        • Smazaný účet  

          nový asfalt? tak to až (nekdy) budu mít zprovozněnou silničku, musím to zkusit! :-)

          0 0
      • prtavec  

        Bylo to fajn… jen jsem to chtel vzdat po prvnich 40km :)

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce