• Ondra GSX-R

    Zdravím místní bikery. Na novou sezonu bych si chtěl pořídit nový HT rám. S financemi je to tak do 10 000kč, tudíž na karbon jistě nebude. Chtěl bych nějaký pěkný hliníkový rám s závodní geometrií. Do oka mi padl nový Superior http://www.superior.cz/…my/bike.html?… , co si o něm myslíte vy ? Dá se sehnat za ty peníze lepší rám ? Díky.

    0 0
    • metr-x  

      Využiju tohohle threadu.

      Po 3 letech jízdy na maxbiku jsem se mi konečně naskytly nějaké finanční prostředky na výměnu rámu.

      Cenově bych to viděl tak do 6 tisíc.Mezi moje favority patří NS Angel , nebo Sup XP930disc .

      Pokud máte nějaké další tipy,tak sem s nimi,díky

      Martin

      0 0
    • Kedarr  

      A co Trek 8500 jednoho jezdím a jsem moc spokojenej je za 10tis..:)

      0 0
    • kolda  

      jak ti radi nahore, nejdriv si vyber geometrii, to je to nejdulezitejsi. SUP 9×x rada jsou lehke ramy za dobre penize.

      ja mam ted GF Big Sur a max. spokojenost. ten trek 8500 taky nebude spatnej.

      0 0
    • vrabčo  

      I ja zneužijem toto vlákno,

      hľadám rám do cca 10000 kč, výber som zúžil na tieto dva rámy : RB CRR a NoSaint Luzifer, z toho sa viac prikláňam k Luziferovi. Preferujem kratšie rámy z kratšou hlavovkou, niečo čo v pohode zvládne relatívne strmé výjazdy i technické zjazdy. Ktorý rám si vybrať a akú veľkosť ak mám cca 178 cm ?

      Môžte navrhnúť i iné (Superior G7, Trek 8500, Orbea Lanza … tie som uz zavrhol)

      ďakujem

      0 0
      • Vilém  

        Strme stoupani a kratky ram, to nejde uplne dohromady.

        0 0
      • šlapatko  

        RB :-)  České ručičky

        0 0
      • jIrI___  

        Jednoznačně Luzifer. RB jedině pokud jsi sakra velký vlastenec :)

        0 0
      • vrabčo  

        Ako slovák moc veľký český národovec nie som ale rb by som bral už len kvôli možnosti zvoliť si farbu a čo sa týka geometrie rámu … i na kratšom ráme sa dá v kopcoch spraviť veľa muziky, stačí správne zvoliť predstavec a posed.

        prikladám foto na aký komplet by to šlo … terajší rám je na mňa trošku dlhý a vysoký

        0 0
        • Lister  

          Je to pořád dokola. Mít rám, který se ti líbí je fajn, ale pokud ti nesedí geometrie, tak je zo za trest. Takže vybírat podle gemoetrie a tomu vše přispůdobit.

          Jaké parametry potřebuješ, musíš vědět sám nejlépe, takže pokud ti geometrie bude sedět, tak ber, pokud nesedí, tak nech být.

          0 0
          • vrabčo  

            A práve pre to že hľadám kratší rám vyberám medzi RB a Luziferom, ktoré myslím patria medzi kratšie rámy. U RB sa mi pozdáva geometria/vzhľad ale som rozhodnutý pre Luzifera, kde sa tá geometria až tak líšiť nebude. Skôr som čakal že sa na českom fóre dozviem dôvody prečo rb a nie luzifera :-)

            tak teda odporúčaná veľkosť luzifera na 178cm postavu ?

            0 0
            • Lister  

              Kdybych si měl vybrat, tak bych bral RB ze stejného důvodu jako ty – výběr barvy. Lucifer mi přijde moc fádní a černou já nerad.

              RB na tvou výšku L, pokud jsi běžné postavy a ne žádný atyp. NS asi 18. (16 je dost krátká a 20 ti bude 100% vysoká)

              0 0
              • destr  

                18ku jezdí moje mladá a ta měří 169 ;-)

                0 0
                • Lister  

                  Proč by nemohla, tohle je vlastně ideální dámské kolo – krátké a vysoké, podle mě ji to musí sedět velmi dobře :-)

                  0 0
                • vrabčo  

                  a nie je jej predsa len pridlha ? pretoze i ja som o tej 18tke uz dlhsie rozmyslal

                  0 0
      • Kedarr  

        hm Luzifer má hodně dobrou váhu,nevim jak to bude s tuhostí..kaž­dopádně jak říkáš Trek 8500 by ti určitě nevyho­voval…je fakt dlouhej..sám jsem musel dávat kratší představec..:)

        0 0
    • burnout/syndrome1  

      Co RB?

      0 0
      • metr-x  

        mám takový dotaz ohledně RB…neví někdo jak vypadá rám CRX v barvě titan fox?byl bych vděčný za nějaké foto,na netu i tady na fóru jsem hledal,ale nejsem si jistý,protože na stránkách RB mají jenom takové malinké čtverečky s nabízenými barvami a navíc už nějak nedůvěřuju zobrazovacím schopnostem svého monitoru :-).Díky moc

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.