• Mobster

    Přemýšlel jsem o Pells razzer race D 2008 ale nevím jesli je to správná volba. Takže můžete napsat důvody proč bych si měl nebo neměl vybrat tohle kolo a nebo doporučit nějaké jiné výhodnější.Asi nejlepší tahoun je tam vidla Roch Shox Reba Sl .Ale četl jsem na nějakém threadu že mají nějaké nekvalitní laky na rámech.www.mtbs.cz/katalog08.html?…..

    0 0
    • jIrI___  

      Ja mam ram Pells Razzer Race 2006 a problemy s lakem nemam zadne. Ted jsem kontroloval spodni ramovou trubku, jestli neni otlucena od odletujicich kaminku a nic. Takze toho laku bych se nebal. A za tu cenu myslim ze to je dobra koupe.

      0 0
    • voytaa  

      To kol bude v pohodě,ale nevzal bych si ho třeba kvůli vzhledu,kterej není špatnej,ale zase za tu cenu taky nic moc.

      www.cube-bikes.de/…d_20845_.htm
      moje oblíbený a vypadá fakt krásně.Nebo mrkni na stránky canyonu, za tu cenu tam bude ještě nějaký o chlup vybavenější

      0 0
    • wroum  

      Maxbike!

      0 0
    • dejvv.  

      Podívej se po nějakejch slevách. Třeba Merida Matts HFS 4000-D (2007) na www.spkolo.cz/index.php?… Podle mě vzhledově i komponentově téměř bezkonkurenční za tu cenu. Kdybych měl prachy jdu do ní hned.

      0 0
    • emarco  

      Já mám Razer Carbon Elite a problémy s lakem (který moc kvalitní nebyl) jsem vyřešil nalepením ochranné folie, takže bych se toho nebál!

      0 0
    • johny.h  

      A nechceš můj Axman carbon 20", je v bazaru :)

      0 0
    • KRAJIC  

      A co tohle? racebike.cz/in­dex.aspx?id=44 Máš tam i recenze.

      0 0
    • Pavlos  

      tenhle:)

      Trance 3

      cena: 35990 Kč Podrobné informace » Velikosti: XS, S, M, L, XL Rám: Giant Trance AluxX – FluidForm Vidlice: Rock Shox Tora 302 Air – zdvih 100mm – uzavírání Tlumič: Fox Float R Řazení: Shimano Deore (27 rychlostí) Přesmykač: Shimano Deore Přehazovačka: Shimano LX Brzdy: Avid Juicy 3 – 160mm kotouče Brzdové páky: Avid Juicy 3 Pastorky: Sram PG950 – 11×34 zubů Řetěz: KMC HG73 Kliky: Shimano Deore – 44×32×22 zubů Ráfky: Alex DP-17 Disc – 32 děr Náboje: Formula Pláště: Kenda Nevegal – 26×2.1 Řídítka: Giant A5 XL – dural – průměr 31,8mm – zvýšení 25mm Představec: Giant A3 XL – dural – průměr 31,8mm Sedlovka: Giant A3 – dural – průměr 30,9mm Sedlo: WTB Speed V Comp

      0 0
    • Luma  

      A co jsi to kolo poskládat:za 5990,–je u Hanáka rám GT Zaskar,vidlici tak kolem 8000,– a s výbavou na XT se myslím vlezeš,brzdy Avidy atd.

      0 0
    • honza.hk1  

      Pells zcela bez problému, jak lak, tak zbytek :-))).Vlastní zkušenost!

      0 0
    • homat  

      jestli chceš chrtit, tak se podívej na www.ebikes.cz mají tam tohle: Fuji Mt.Fuji SL Kód: 608019 Cena s DPH: 38990,– Původní cena: 62990,–

      Rám: A6 Quaternary Vidlice: Rock Shox SID Team, 80mm

      Rychlostí: 27 Velikosti: 15–17–19–20,5–22 Rám: A6 Quaternary Vidlice: Rock Shox SID Team, 80mm Kliky: Truvativ Firex Team 22/32/44 Brzdy: Avid Single Digit Ti Řazení: SRAM X.0 Přehazovačka: SRAM X.0 Náboje: Formula SL Hmotnost: 9,9kg

      0 0
    • Mobster  

      No nevím ještě jsem přemýšlel nad superiorem 920/930 nebo gt zaskar expert

      0 0
    • Mobster  

      No tak mi do hlavy trklo ještě tohle kolo jaký máte na něho názor známky 1 až 10 ( 10 je nejlepší) stojí 39 990 Kč.www.mtbs.cz/katalog08.html?…

      0 0
      • mimino  

        Je v pohode A ten pomer cena vybava tiez gut Riesim to iste Adepti boli Pells razzer,Sup930 volba padla na Cube ltd

        0 0
    • Sheep-Master  

      Vybýrej hlavně podle rámu, geometrie, potom podle vidlice a kol. Zbytek si už klidně čase mvyměníš nebo upgraguješ na další sezonu. P.S. já si snad nikdy sériový kolo nikdy nevyberu, jedině bych zase stavěl

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.