• kurýr na bajku

    Že by nejlehčí hardtail ??? http://www.extralite.com/index_euro.htm

    0 0
    • McBlacky  

      ha ha ha http://weightweenies.starbike.com/articles.php?…

      tohle je up to date nejlehčí, ale extralite nedělá špatný věci, to jejich sedlo je moooc libový :)

      0 0
    • libi  

      muj je nejlehci÷))))

      0 0
    • Hnoj  

      Dá se to sehnat v čechách?

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Vypadá to že nejspíš ne, ale kdo ví…

        0 0
      • Mamutt  

        Dá. Extralite nemá dealery, prodává se celosvětově výhradně přímo. Platíš kartou předem. Sám mám kliky, převodníky a hrst šroubů… domluva po mailu s p. Rivou naprosto v pořádku, anglicky, velice vstřícný a pomáhající přístup. Jedinou překážkou jekrajně vyšší cena – je to jako TUNE a spol, kusová záležitost, platí se za luxus… teď udělali nová véčka – 99g včetně špalíků – to je lehčí než Mrazek, a přitom jsou na ložisku…

        0 0
        • lubos  

          a maji nejake extra lehke packy na Vcka ? A kolik za to chteji ? Nehbo radeji se nemam asi ptat :)

          0 0
            • lubos  

              ooo, tak vymenou pak a celisti bych shodil 300g. Chmm. Cena obdobna jako u nejvyssich verzi Avid, akorat hnusnejsi. Ale divam se na ten ram, vypada pekne, lehce, a chteji za nej peknych par ojro.

              0 0
              • Mamutt  

                Nezapomínej k ceně připočíst dopravu (cca 20–40Eur podle velikosti a hmotnosti balíku), není to úplně zanedbatelné…

                0 0
                • lubos  

                  Vzhledem k cene tech komponentu uz ani moc ne :)

                  0 0
                  • Mamutt  

                    V případě, že koupíš jen páky je téměř 30% z celkové výsledné ceny jen doprava :o) Chce to pořádnou objednávku :o)

                    0 0
                    • lubos  

                      Hmm, pri cene toho ramu (fulla) se to uz snad i ztrati :)

                      0 0
              • Meesha  

                Zrovna ty ramy mi pripadaj dost drahy. Rek bych, ze by se dal sehnat stejne lehkej ram, mozna lehci, za min penez.

                0 0
                • Mamutt  

                  Pokud jde o ty fully, kolik v téhle hmotnosti jich ještě znáš? :o)

                  0 0
                  • Meesha  

                    no, u fullu uz je to jiny… :-) Mozna tak FRM – ty maj v 17" mit 2150g s tlumicem.

                    0 0
                  • lubos  

                    treba scott g-zero karbon, ale to je docela starina

                    0 0
            • jecnak  

              Akorat je trochu uchylny, ze nemaj vratny pruzinky.

              0 0
              • Mamutt  

                To zařídí pružina na brzdě… se solidními bowdeny to není problém.

                0 0
                • jecnak  

                  Stejne mi prijde, ze to musi za jizdy svakat. Nebo je mas a neni to tak?

                  0 0
                  • Mamutt  

                    Páky ne, kvůli možnostem nastavení nechávám SD Ultimate. Možná máš pravdu, cvakat by to mohlo, ale nikdy jsem na to žádnou stížnost neslyšel, takže i pokud je to tak, nebude to nijak katastrofální.

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ja taky ne, ale lidi co je maj uz jsou vetsinou trochu uchylny a nevadi jim spousta jinych veci.

                      0 0
                      • Mamutt  

                        Hele.. abych se neurazil… pořád ještě o nich přemýšlím :o) Počkám si na fotku těch véček a pak se uvidí. Že bych to vzal dohromady… byla by to zase pecka, ale kliky za to stály…

                        0 0
                        • jecnak  

                          Doprej mi trochu basnicke nadsazky. AJ jen, ze jsem na Weight wenies pecenej varenej a nektery mistni biky stoji za to. Ty zlomeny veci pak taky. Jeden typek prave resil cvakani pak nejakymi gumickami, protoze aby byly paky pod tahem od pruzin brzd, musi byt brzdove pruzinky dost tuhe. Kazdopadne na pohled je kokpit s temahle packama, radicima X.0, karbon riditkama a Extralite predstavcem fakt pekny.

                          0 0
                          • Mamutt  

                            Co máš na foru za nick? Já jsem tam plným jménem, i když dlooouho jsem si jen četl a zaregistroval se až před nedávnem. Tam se vůbec řeší věci… třeba jak teď někdo přišel na to, že opotřebení řetězu lze změřit a včas ho vyměnit :o)

                            0 0
                            • jecnak  

                              Jsem tam jecnak jako tady, ale neprispivam, jen ctu.

                              0 0
                              • Gatier  

                                Tam si nedovoli. Zbiera rozumy a potom tu zaklada threads „Ako nafukat dusu“, aby si to overil :))

                                0 0
              • lubos  

                aha, to jsem si ani nevsim, to by byl problem :(

                0 0
        • Hnoj  

          A nebyl by nějakej ceník?

          0 0
      • prodi  

        Bych se bál na to sednout..:)

        0 0
        • enjoy  

          otazka je ceho a o co byses pritom bal:-)

          0 0
          • prodi  

            Jo, prasklej karbon zaraženej někde v pr…i – nic moc :)

            0 0
          • Vilém  

            Treba hlinikovejch sroubu v predstavci bych se teda bal.

            0 0
            • Mamutt  

              Proč? Koušou? :o)

              0 0
              • Vilém  

                To ne,ale par hlinikovejch veci mi uz prasklo(riditka, sedlovka) a ultralight to zrovna nebyl.Al sroubum bych veril,tam kde me to nemuze ohrozit,treba na kosiku,zadni V brzde,ale na predstavec,sedlovku bych si to nedal.Leda ze bych 30 kg shodil(mam ±80).

                0 0
                • kolouš  

                  Jak mam magickou 100kg hranici a bika 9kg – a chystam se jit jeste niz a nic jineho nez hlinik bych si na kolo nedal – jedina karbonova vec co tam mam je „riditka easton EC 90 – 99g“

                  0 0
                  • Vilém  

                    Jezdis na tom Slingshotu?Mam karbon sedlovku a zatim drzi.S tim hlinikem jsem myslel srouby.

                    0 0
                    • kolouš  

                      Ne, mam Rocky Moutain – ale ten Slingshot se mi dost libi ale videl jsem ho pouze jednou a to v shopu v Rakousku.

                      0 0
                  • Gatier  

                    To je sranda. Jedina vec, co najcastejsie praska a ty si das zrovna tu z karbonu. To uz potom nevidim problem v rame…

                    0 0
      • Gatier  

        Ha,ha.. Sid s 900g. To uz lepsiu funkciu splni pevna a mohli byt o 300g lepsi.

        0 0
    • zirecek  

      Dle TinkTinka jsem gramař, ale na tyhle, 6 kilové úlety bych nesedl. Tak mám někdy divný pocit, že mi ve sjezdu něco prdne… .

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.