Jakou vidlici pro Demo 8 II 2008

21 nepřečtených
  • Daimoz

    Dobrý den ,chtěl bych se zeptat ,jakou by jste mi doporučily vidlici pro moje demo.Ted je na něm tuším ,že rock shox race 2006 ,nevím jistě..Každopadně ,nová vidlici ,nemusí být zrovna 2015 ,stačí i bazarová,jen by mě zajímal typ do které by jste šli.Myslím ,že oproti téhle by byl poznat rozdíl i na nějaké 2012 apod. ;) díky za odpověd

    0 0
    • Mr.Duck  

      Koukal bych po bazaru po nějaký r2c2 od 2011 nahoru, nebo třeba mz380 cr2 nebo jak se jmenuje. Vykašlal bych se na všechny RC nebo cr modely kohokoliv.

      0 0
      • wilda81  

        Důvod? Myslím, že pro začátek je pružinový RC Boxxer úplně dostačující. Navíc pokud nepoznal co má za vidlici, tak se obávám, že nebude ani vědět jak nastavit komprese apod.

        0 0
        • Mr.Duck  

          Boxxer RC nic nevydrzi, ta patrona se hrozne sype. A fox to samy, I pod lehkejma holkama. A taky se nori pod brzdenim/z kop­ce/v klopnach. Moc by si nepolepsil ze soucasny.

          Zakladni nastaveni sou popsany v manualu, fungujou vetsinou dost dobre, cili toho, ze tam je HSC/R se bat nemusi :)

          0 0
          • wilda81  

            Noření pod brzdou jsem na pružinovém RC nikdy nepozoroval. Pár zmínek o pokažených patronách jsem na netu četl, ale to se dá napsat o všem od RS :)

            0 0
            • Mr.Duck  

              No vydrz Boxxera RC a jakyhokoliv jinyho se neda srovnavat. V tech ostatnich se nema moc co pos***. Ale jestli se ti RC nenori, tak nemuzes mit srovnani s necim co funguje jak ma :)

              0 0
              • wilda81  

                Marně přemýšlím co se může ****** v RC verzi jiného než pružina nebo Motion Control. Měl by ses někdy projet na cca 3 roky starých CTD Foxech, abys věděl co je zanořování pod brzdou. :) Na Boxxerovi (2011+) s optimálně zvolenou pružinou mi vždy stačilo 1–2 kliknutí komprese a žádné noření jsem nepociťoval.

                Je pravda, že zatím nemám srovnání s Boxxerem s Charger Damperem, ale pokud se chová +/- podobně jako Pike, tak to stejně nebude nic pro mě.

                0 0
                • Pedro404  

                  Předpokládám, že myslel lámání plastovejch motion control patron.

                  0 0
                • Mr.Duck  

                  Motion control patrona v Boxxeru nic nevydrzi. Pri trochu vetsi rane se proste slisuje v ty vidlici pod tlakem. Me to udelaly za rok tri patrony, nez sem to zahodil a vymenil za WC. Vozil sem na tom asi 5 kliknuti z 8, a ta stabilita tam proste neni, ve srovnani s R2C2 nebo Chargerem to chodi daleko niz ve zdvihu, ve stylu 380ky.

                  Charger a RC je nebe a dudy, hlavne to, jak s nim ta vidlice drzi stopu a zehli co pred ni postavis, a o vetsich narazech ani nemluve.

                  0 0
                  • wilda81  

                    Jo to beru. Ježdění u nás a za louží se asi nedá moc srovnávat, takže bych se nedivil, žes MC měnil jako na běžícím pásu. Kdyby se mi MC vysrala, tak budu též zvažovat jestli dám MC znovu nebo zkusím projet verzi s chargerem a případně koupím upgrade kit.

                    0 0
    • Daimoz  

      Tlumič i vidlici jsem už nastavoval ,akorát fakt nevím jaký je zrovna tento typ vidlice. Takže bych měl koukat po těch r2c2 ? Chtěl bych jí koupit až po sezoně ,protože si myslim ,že ma na hraně repasu a lepší už by bylo koupit tu novější

      0 0
      • mr.nikdo  

        Proc myslis, ze je lepsi koupit vse nove?

        Mezi nami to vypada, ze jsi koupil DH komplet a hledas DH trate. Pritom jsi to jeste nevyzkousel…

        0 0
        • Smazaný účet  

          +1…napred olitat a az budw vedet co potrebuje tak sypat prachy…r2c2 a wc jsou fajn, ale pokud mas pozadavek aby to hladce chodilo na parkovisti a povolis komprese na mac, tak jde o vyhozene prachy…

          0 0
          • kesu  

            To není pravda, protože největší přínos vyššího tlumiče je hlavně HS expanze..

            0 0
            • wilda81  

              Na parkovišti je nejdůležitější „cool faktor“ působící na roštěnky. Ty nepoznaji, že nemáš HSC ;) takže i základní model dvoubrejle bude stačit :)

              0 0
              • kesu  

                No to teda nevím, z dlouhodobýho studování myslím můžu vyvodit, že nejvíc wow efekt má Emerald… Teda hned po zánovním BMW z devadesátej­ch let:DD

                0 0
                • Pedro404  

                  Emerald vidle? Na tý V10? Jak seš s nim spokojenej?

                  0 0
                  • kesu  

                    :-)

                    já mám pořád Dorado, nedokážu se odhodlat vyhodit dvojnásobek průměrný měsiční mzdy za vidli s patronou santur.

                    0 0
                    • Pedro404  

                      :D Tak to jo, myslel sem že mluvíš ze zkušenosti.

                      0 0
                      • kesu  

                        Zkoušel jsem ji a není citlivější než Dorado, tužší ale je. Nicméně tuhosti 40 nebo Boxxera nedosahuje. Spíš by mě lákala M380 C2R2, ale tu cenu za ten pokus nedám..

                        0 0
            • Smazaný účet  

              Tak povolis i expanze…jak pisu, hlavne aby to dobre chodilo na parkovisti, na trati do nejak zdrncas:)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.